Парфюмни размисли и страсти - 143

  • 46 098
  • 710
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 1 929
Моля някой,който е поръчвал от този сайт
http://www.parfumi-shop.net./
да каже каква е цената на доставката за провинцията,с Еконт ли е и за колко дни пристига?
По телефона ли се поръчва или по нет? newsm78
4 лв. до 3 дни в зависимост от поч. дни, но на сайта има телефони и скайп и за всичко може да попиташ. Има и тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=559301.315

# 676
  • Мнения: 17 546
Моля някой,който е поръчвал от този сайт
http://www.parfumi-shop.net./
да каже каква е цената на доставката за провинцията,с Еконт ли е и за колко дни пристига?
По телефона ли се поръчва или по нет? newsm78
Може и по телефона направо, може и чрез регистрация в сайта, и онлайн поръчка. При всички случаи от сайта ще ти се обадят да потвърдиш лично поръчката. Доставката е със Спиди и е 4 лв за цялата страна. Има случаи на пристигане от днес за утре, ако поръчаш преди обяд. Обикновено максимум до три дни е при теб поръчката. Точното и пристигане(като ден) ще ти кажат при обаждането за потвърждаване на поръчката. Аз съм поръчвала вечер(към 19 часа) получих обаждане веднага и на другия ден в 10 часа поръчката беше при мен. Местонахождението на сайта е гр.Гълъбово.

# 677
  • при морето
  • Мнения: 911
Stenly,Бижу,много благодаря!  bouquet

# 678
  • NYC
  • Мнения: 52
Goddess -да споделя и аз за Micallef. Познавам само няколко неща, уудовата ванилия, в която има много малко ууд и много ванилия; както и Mon Parfum и Note Vanillee. Като цяло, бранда ми право впечтление на много класически, ориенталци и гурмета; от тези парфюми, които не се знае ти ли ги носиш или те тебе. Много добре са направени, но и мен като Pixie, не ме грабва желание да ги притежавам.

 

# 679
  • София
  • Мнения: 849
Предстои ми размяна на отливки и ще пращам мое шишенце, за да ми го допълнят, но си нямам идея 20 или 30 мл е. По-скоро клоня към 20. Rolling Eyes Изпрати ми го една съфорумка като подарък и не съм питала. Рових и в нета за да намеря инфо, но нищо не открих.  Tired Моля за помощ.  Praynig Ето снимкa:

http://media.snimka.bg/9608/025471915-big.jpg
Сложила съм до него от 10, 20 (с розовата капачка, за толкова ми го продадоха) и 30 мл.  Tired


Ивче, с розовата капачка е 30мл  Peace

# 680
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Благодаря, Ели.  Hug

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 422
Здравейте момичета,

Получих си парфюма на Хилари Дъф С любов.Много ми хареса ,благодаря на densi и атти за отзивите  bouquet
Настина е много сладък парфюм, има много интересен аромат и ми напомня на някой много стар парфюм от преди 20 години,с който се е парфюмирала някоя от учителките ми.Simple Smile
Поръчах си го на сляпо,но много ми допадна.

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Влизам да кажа, че от вчера си разнасям Коромандел.. Няма такова ухание  Crazy /в началото нещо му се мусих  Outta Joint Tired/
Благодаря на дамите, чрез които това бижу достигна до мен   bouquet Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 2 447
Влизам да кажа, че от вчера си разнасям Коромандел.. Няма такова ухание  Crazy /в началото нещо му се мусих  Outta Joint Tired/
Благодаря на дамите, чрез които това бижу достигна до мен   bouquet Heart Eyes
Много се радвам,че го запази и вече го харесваш Grinning

# 684
  • Мнения: 2 057
Влизам да кажа, че от вчера си разнасям Коромандел.. Няма такова ухание  Crazy /в началото нещо му се мусих  Outta Joint Tired/
Благодаря на дамите, чрез които това бижу достигна до мен   bouquet Heart Eyes

Честито,Млечко.Със здраве да си го ползваш!  bouquet  bouquet
Аз още не го познавам,но така като чета отзиви ще падна в плен и аз май.

# 685
  • Мнения: 813
Ще паднеш, ще паднеш лейди Laughing Peaceи аз така мисля. Аз паднах отдавна и още го нямам ама ще.. Peace

# 686
  • Мнения: 2 447
Влизам да кажа, че от вчера си разнасям Коромандел.. Няма такова ухание  Crazy /в началото нещо му се мусих  Outta Joint Tired/
Благодаря на дамите, чрез които това бижу достигна до мен   bouquet Heart Eyes

Честито,Млечко.Със здраве да си го ползваш!  bouquet  bouquet
Аз още не го познавам,но така като чета отзиви ще падна в плен и аз май.
Само кажи и ще те вкарам в грях Mr. Green

# 687
  • Мнения: 813
Подстрекателки колкото щеш Party Peace

# 688
  • Мнения: 2 057
Влизам да кажа, че от вчера си разнасям Коромандел.. Няма такова ухание  Crazy /в началото нещо му се мусих  Outta Joint Tired/
Благодаря на дамите, чрез които това бижу достигна до мен   bouquet Heart Eyes

Честито,Млечко.Със здраве да си го ползваш!  bouquet  bouquet
Аз още не го познавам,но така като чета отзиви ще падна в плен и аз май.
Само кажи и ще те вкарам в грях Mr. Green

Абе знам те аз тебе,затова си трая. Heart Eyes Hug

# 689
  • Мнения: 21 332
аз се чудя за miss FLORA,мнения ? smile3508

Общи условия

Активация на акаунт