Парфюмни размисли и страсти - 143

  • 46 101
  • 710
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 447
Влизам да кажа, че от вчера си разнасям Коромандел.. Няма такова ухание  Crazy /в началото нещо му се мусих  Outta Joint Tired/
Благодаря на дамите, чрез които това бижу достигна до мен   bouquet Heart Eyes

Честито,Млечко.Със здраве да си го ползваш!  bouquet  bouquet
Аз още не го познавам,но така като чета отзиви ще падна в плен и аз май.
Само кажи и ще те вкарам в грях Mr. Green



Абе знам те аз тебе,затова си трая. Heart Eyes Hug
Айде сега и лоша ще ме изкарате Crossing Arms

# 691
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, отдавна се каня да ви питам нещо. Имам тестер на Мобусан. Има особеност при пръскането. Трябва да се завърти капачката и тогава пръска, но всяко следващо пръскане трябва пак да завъртам капачката иначе не ще да пръска. Само моят ли е бъгав или всички са така. Мнгоо е неудобно да се направи отливка, защото на всяко помпане иска да завъртам капачката.  newsm78 Странно защо е така и кое пречи на помпичката. newsm78
Чудя се дали да не го пусна за размяна, че ми поомръзна, но трябва да знам това дефект на моята помпичка ли е само, за да предупредя.

# 692
  • Мнения: 2 447
Джема,извинявай мила Joy,ама ще си умра от смях,как може такова нещо да измислят,за пръскането бива,ама за отливка......направо си предствям каква мъка е  Laughing хайде дано поне не е дефект Peace

# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Джемма, моят си пръска нонстоп в отключено положение. Виж дали при самото натискане не завърташ неволно пръскалото, леко да мръдне настрани и не ще да пръска, трябва да си е в правилното положение.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
- взех за подарък на колега, млад - 33 г., облича се спортно ето този парфюм: http://www.fragrantica.com/perfume/Versace/Versace-Man-Eau-Fraiche-644.html . Реших и взех парфюм, защото намекна преди месец че почти няма парфюм, но скоро има РД. Рискувах ли много с този аромат?
не си сгрешила, аромата е спортен, младежки и определено траен  Grinning

Багодаря много на всички дами, които се постараха да направят дъъъъъъъъъъъълги списъци с аромати - подписи. Много мило ми стана и много ви благодаря, че се сетихте и за мен  Heart Eyes Темата отдавна вече е съвсем друга, и няма нужда да я връщам с моят списък, но не мога да се сдържа ...  Embarassed за мен Аризона е Амариж, Кристал ноар и пачули  Mr. Green Някой свързвам не токова с любими аромати, а и с техни големи разочарования /Дия и Кис например  Crazy/ Други пък с ароматите с които те са ме запознали Оле  Hug  Както и Дийка дължи любовта си към Бат енд бюти точно на теб  Grinning Понякога помня толкова незначителни неща, че чак се чудя възможно ли е някой да складира толкова ненужна информация

Мимси - Lady Vengeance - смятам, че тя ни запозна за пръв път с Жулиетите. Откритието е нейно, беше си взела Лейдито и Citizen Queen и ги описа страхотно.   bouquet

от летището в Тел Авив  Rolling Eyes Мимс, така ли беше или е плод на въображението ми   Tired

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Така беше, Янче, от там ги грабнах на бегом и на по едно бегло фъс  Crazy

# 696
  • Somewhere over the Rainbow
  • Мнения: 122
Дами, много моля, кажете ми има ли голяма разлика в трайността между Елексира на Среднощната отрова и ЕДП-то на същата. Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 31 404
Не няма, при мен, но тук момичета са твърдяли, че усещат ЕДП нетрайно и близо до кожата.

# 698
  • при морето
  • Мнения: 911
Аз купувам вече 3-ти флакон на Среднощната едп и нито за миг не съм я усетила близо до кожата,има си шлейф и трайност уникални!
И друго-от три дни нося Feminite du Bois/Shiseido,и...много странно,но при мен избива една досадна потна жилка,която след час ме води към банята и яростното желание да го махна от себе си...всъщност може би трябва да съм доволна-един дерт по-малко.Но си мислех какво би било разочарованието ми,ако след толкова суперлативи  бях поръчала на сляпо? ooooh!

# 699
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 Mims*, ами не, съвсем равно си е, явно вътрешно нещо се измества. Благодаря за разяснението. Hug

# 700
  • Мнения: 31 404
Mims*, ами не, съвсем равно си е, явно вътрешно нещо се измества. Благодаря за разяснението. Hug
Джемма едно време така се развали моето пръскало на Мобусан. Изведнъж престана така да пръска, въртях го и като видях че не става, а той е пълен вътре с доста мл. взех едни клещи и като махнах капачката, го отлях в други шишенца.

# 701
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Днес пробвах Veneta Bottega и съм в плен на този уникално красив аромат Heart Eyes
Винаги подхождам с повишено внимание към шиприте, пък за кожените да не говорим Stop, но този е от новото поколение модерни и много секси. Началото му е като мек шипър - усещам мъх и кожа, като от стара книга. След това кожата изчезва и на нейно място избуява букет като от току що набрани билки и цветя от ливада - нежни, слънчеви и зелени. Едновременно с това се показва и горчиво пачули, подсилено с мъх - такова като в Етро Heart Eyes Heart EyesНяма такава красота Crazyцял ден ходя като замаяна и се душа. Всяко движение на ръката ми напомня, че той е тук. И отново това пачули е с прекалено мъжка нотка, която няма да понесе на всеки Naughty Аз я усещам като да съм се въргаляла цяла нощ със страстен, див и необуздан мъж и тялото ми да е поело неговия аромат. Трайност - удивителна! Учудена съм от коментарите, че това е мек, близък до тялото парфюм. Горещо препоръчвам.

# 702
  • при морето
  • Мнения: 911
Ботегата и Блондинката засега изобщо не искам да ги душа,не ми трябват пожари в главата Mr. Green
 
Още впечатления-Манията с черната капачка ме разочарова,усещам я твърде лека и прозрачна за моя вкус.Виолетките на Лаура-отначало ми се видяха интересни,прохладни едни,но бързо стават досадни и много химични,ужасно.Черния кашмир след близо 5 годишна раздяла отново ми е тежък тамян и навява тягост,не го искам ,както и преди ми е непоносим и гробищен.Засега само Уондърууд ми допадна май най-много.Осмиците също не са лоши,но ми се струват доста нетрайни.Уондърууд обаче е страхотия.
 
::......От Ботега/Венета очаквах повече. За мен това е воднист цветен аромат с някакъв слаб повей от кожа. Нетраен при това......:/цитат от следващия пост на Приятно ми е -Богиня/

[/quote].....Хммм...Те ти булка Спасов ден!Ковачева е във възторг,а Богинята дори не е впечатлена. Joy

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 00:52 от Winter fairy

# 703
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Блондинката е невероятна. Единствената виолетка, която мога да нося. Креместо-заоблена, кадифена като рокля. Ляга идеално и издържа цял ден без подновяване. Има впечатляващ шлейф без да е от категорията бомба на Орхидеята. Елегантен, но същевременно секси аромат.

Новият Нероли Портофино на Т.Форд е интересен за отбелязване за любителите на цитруси. Далеч по-добра интерпретация от почти едноименния аромат на Диор.

Сантал Блъш обаче е замайващо невероятен. Толкова развиващ се аромат. И цената му е замайваща Simple Smile Добре, че ми дадоха сампъли.

От Ботега/Венета очаквах повече. За мен това е воднист цветен аромат с някакъв слаб повей от кожа. Нетраен при това.

# 704

Общи условия

Активация на акаунт