Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 136

  • 32 664
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Не знам  newsm78 , кой ни разплака момичето, но понеже знам, че харесвате тази песен и като разбрах, че и Бопай харесва Стефан Митров - то, нека това е поздрав за всички !  Hug
Ще ти говоря за любов

# 31
  • Мнения: 4 535
Хубаво ми говорите за любов и ми показвате разни целувки...ако можехте и да ми сготвите обяд Joy Joy Joy
Хубаво, че до нас продават кебапчета и ме спасяват. Даже съм решила да предложа майсторите им за Нобелова награда, защото са постигнали невероятен химически състав на каймата, за да докарат 0.35 ст. за бройка Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 10:09 от nadine1111

# 32
  • Мнения: 2 116
Цвети, Надин...и таз добра...какви са тези вкусотии и от вас... Shocked
ами Мурат...толкова се постара в кухнята...рано, рано...конкуренция сте му... Stop Naughty

Нали си го знаете...че обича да е единствен и неповторим...току виж, пак се заинатил...
и какъв става тогава... Rolling Eyes newsm78 hahaha Joy

  Да не си около него... Cry


Цвети, може би трябва да се гледа епизода  Shocked  newsm78
Защото само това клипче с целувката...май не е достатъчно...за "положителната" оценка... newsm78  hahaha Joy

О, май забравих за позитивизма си...и, че става дума за Джансел...  smile3555   Wink

п.п. Ти какво мислиш за нея? Thinking


# 33
  • Мнения: 9
Бопай, радвам се че си харесала клипа ми , но повече се радвам, като те виждам , че ни посещаваш всеки ден Hug Hug

За теб, Роза Римбаева, която знаем в България от дълги години Grinning



Надин, благодарю тебя за еще один приятный момент!!!   Hug  bouquet

Роза Рымбаева, у нас очень популярная певица! В 1977 году, она взяла «Гран-при» фестиваля «Золотой Орфей», в Болгарии. Peace

# 34
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Марги, ти хубаво питаш за мнението ми  newsm78, ама май аз, дори след като гледах серията - не съм с много избистрено мнение за този момент.  Blush
Мюге много ми хареса, усетих, че е влюбена - личеше и, за Азиз - знаем, че няма такива чувства  Thinking. Но след тази целувка си спомних и коментарите, които бяха написани тук преди време / по повод целувката на М/Х в гаража /, а именно, че е просто маркиране.  Peace
Не зная, коя от двете е повече "маркиране", но още помня как ми подейства онази полемична, гаражна целувка  Heart Eyes, докато - новата не постигна у мен, дори малко подобен на този, ефект !   Hug

# 35
  • Мнения: 4 535
Първо пояснявам, че не съм гледала цялата серия от снощи на "ЛП". Само споделям, че във фейса снощи срещнах анкета и зрители са поставили някакъв момент в асансьор, като предпочитан пред целувката.

# 36
  • Мнения: 10 240
Рейтингите от снощи:

http://www.ucankus.com/ratingler

# 37
  • Мнения: 2 116
Цвети, да ти кажа...припомняйки ми момента с предложението за брак на Мурат... doh
забравям за всякакви целувки на Азиз...  Stop

Толкова му бях ядосана на Мурат, тогава  ooooh!...и сега ме държи... Crossing Arms
Ех, ако бях на мястото на Хасрет...щях да го оставя да обикаля, като разгонено псе...дълго, дълго...и мъчително... Mr. Green

Ама, милата...толкова изстрада покрай игричките му... Rolling Eyes
Калпазанин... Mr. Green


Първо пояснявам, че не съм гледала цялата серия от снощи на "ЛП". Само споделям, че във фейса снощи срещнах анкета и зрители са поставили някакъв момент в асансьор, като предпочитан пред целувката.

Надин, дай да видим и него Shocked...няма ли клипче... newsm78 Joy Wink

# 38
  • Мнения: 4 535

Нашата АTV изтрепала рибите с "Тополчицата" Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 0
Цвети, гледам си се разшетала и спретнала виртуална закуска...ама остави ти тази песен любовна, ами да вървим да си пием кафето реално... hahaha hahahaПосле ще им разкажем за вкуса му.. Joy Joy
Тези рейтинги...к'во да кажа.
Хиич не ми се нравят, ама...

# 40
  • Мнения: 2 116


О, ама аз се загубих в тези рейтинги... ooooh! Crossing Arms
Много сериали, много нещо...и много цифри и проценти... Shocked

Я, кажете с две думи...каква е класацията на  newsm78 ...моя, твоя и нашия...сериал... hahaha Joy

# 41
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Да, Надин, вярно е имаше такава сцена между Азиз и Зейнеб,  Thinking какво да ти кажа - хубава беше  Peace, не знам как да го обясня - Джансел тук, е по-различен от другите си роли - усещам, какво играе, но сякаш не може да докосне така сърцето ми / освен в ЗС, ме докосна и с ролята си в "Пречупени крила"  Blush /.  Peace И ако ме питат мен, кой от двата момента предпочитам - не съм съвсем сигурна, кой повече ме вълнува, но и аз бих посочила този в асансьора / нали все пак са главните герои  Wink /.  Hug
Габи, аз хубаво шетам,  Blush ама отивам да се подготвям за форумската  ни среща / добре, че сме в една махала  hahaha /.  Peace

# 42
  • Мнения: 4 535



Марги, предполагам, че става въпрос за тази сцена. Анкетата е пусната от Диана, която прави клипове и колажи за Джансел. Погледнах резултата, продължава да води това.

Я, кажете с две думи...каква е класацията на  newsm78 ...моя, твоя и нашия...сериал... hahaha 35

Ами с няколко думи, на първо място..."Пленителката на сърца" Joy Joy

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 11:02 от nadine1111

# 43
  • Мнения: 2 116
Въпросната сцена...на клипче... Peace Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=613553.msg19882034#msg19882034

Пост 425 на Shatzi,  Hug
Да не ми е сърди, че я гепих... Wink

п.п. А, Надин дублирали сме се...ама, така...то не само мислите ни.. newsm78 Joy
ами и действията ни в една посока...че и скорост... Hug


Я, кажете с две думи...каква е класацията на  newsm78 ...моя, твоя и нашия...сериал... hahaha 35

Ами с няколко думи, на първо място..."Пленителката на сърца" Joy Joy

newsm10 smile3501 newsm03

Е, дойдохме си на думата...  Wink

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 11:04 от margita9

# 44
  • Мнения: 0
Цитат
Габи, аз хубаво шетам,  Blush ама отивам да се подготвям за форумската  ни среща / добре, че сме в една махала  hahaha /.  Peace

Аааа...ама какви подготовки... ooooh!
Да не си хукнала да вадиш разни бални рокли...а аз като ,,Пепеляшка'' до теб... hahaha
Е, сега вече ме притесни... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт