Много уморен в края на седмицата

  • 3 732
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 860
Моето дете не е изоставащо обаче. В това е разликата.  Peace Не, не мисля, че е на някаква расистка основа. Гариел е вече 4-та година в това училище, там ходеше и на детска градина. Всяка година ме канят да правим неща с децата от класа/групата му. Нямам причини или поводи да вярвам, че е расизъм. По скоро си мисля, че наистина е от този тип учители, които изискват още и още от някои ученици и се увличат малко, като забравят че са деца.  Hug

# 31
  • загубено
  • Мнения: 6 502
Аз не мисля,че детето на nana_cool е за капсули.
Просто е малко ,а натоварено доста.
И е съвсем нормално да се разсейва от време на време.

Аз съм против такива лекарства.
Мое лично мнение Peace

# 32
  • Мнения: 1 589
И аз уморена в края на седмицата и чакам  с нетърпение събота и неделя.А какво остава за децата-за мен е нормално,след подобно натоварване да се измори.Ти най-добре си познаваш детето.Но не пренебрегвай и мнението на учителката-просто го наблюдавай.
Аз капсули и др. подобни не бих давала без да е необходимо и без лекарско предписание.

# 33
  • Мнения: 2
Не знам защо повечето се боят , като дявол от тамян от натуралните добавки.Ритъмът на живота и натоварванията при децата станаха толкова интензивни, че някои от тях чисто физически не издържат.Защо трябва да рискуваме по-големи увреждания в бъдеще? Вместо да се вземат превантивно мерки.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 146
Не знам защо повечето се боят , като дявол от тамян от натуралните добавки.Ритъмът на живота и натоварванията при децата станаха толкова интензивни, че някои от тях чисто физически не издържат.Защо трябва да рискуваме по-големи увреждания в бъдеще? Вместо да се вземат превантивно мерки.
Далеч по- лесно е да се намали натоварването, например, телевизията и компютъра. При повечето деца това има почти магически ефект. А добавките, натурални или не, влияят върху симптомите, а не премахват проблема.

# 35
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Не знам защо повечето се боят , като дявол от тамян от натуралните добавки.Ритъмът на живота и натоварванията при децата станаха толкова интензивни, че някои от тях чисто физически не издържат.Защо трябва да рискуваме по-големи увреждания в бъдеще? Вместо да се вземат превантивно мерки.

Защото са толкова натурално колкото аз съм космонавтка.И защо едно дете трябва да взема добавки при положение,че има плодове и зеленчуци...

# 36
  • Мнения: 1 298
Ха, и ние сме така. Дъщеря ми е на 5 години и е втора група.
Уморена е, не в края на седмицата, ами и в началото даже.
На училище е от 8.30 до 15.15. Ходи и на балет и ще почне плуване.
Понякога следобед заспива само като седне на дивана вкъщи.

За съжаление обаче, ляга късно, към 9 часа чак. По-рано не иска.

Капсулки, хапченца и пр. не давам. Само плодове.

При нас има консултация всяка година и там се обсъждат тези неща.
Скоро ходих и попълвах един въпросник със 100 въпроса.  ooooh!
Какво яде, кога ляга, какъв е режима и т.н. Учителката също праща някакър рапорт за детето.

# 37
  • Мнения: 5
Не знам защо повечето се боят , като дявол от тамян от натуралните добавки.Ритъмът на живота и натоварванията при децата станаха толкова интензивни, че някои от тях чисто физически не издържат.Защо трябва да рискуваме по-големи увреждания в бъдеще? Вместо да се вземат превантивно мерки.
Далеч по- лесно е да се намали натоварването, например, телевизията и компютъра. При повечето деца това има почти магически ефект. А добавките, натурални или не, влияят върху симптомите, а не премахват проблема.

В голяма грешка си , повечето от лекарствата са такива особенно тези за гърло,хрема и болкоуспокояващите.Биодобавките в повечето случаи са с растителен или животински произход и често лекуват подобно  на билколечението или възстановявават нарушения баланс в организма и той сам се лекува. Много голям процент от болестите са причиннени от недостатък на някои елементи или от прекомерно насищане.Което ще рече , че пак стигаме до баланса.

# 38
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Понякога следобед заспива само като седне на дивана вкъщи.

Понеже не съм запозната, но вашето училище аналог ли е на БГ детска градина? В смисъл при малкия имат обучение сутрин от 9,30 до към 12 (примерно) после обяд и следобеден сън и после са им заниманията (плуване, танци и пр.), а който не е на занимание работят нещо в групата.
Когато е вкъщи абсурд да легне на обяд, но вечер е толкова преуморен, че не може да заспи и пак си ляга към 10 (примерно), когато и като е спал на обяд в детската.
Вашето си го представям като аналог, но без следобедния сън......малко деца биха издържали на такова натоварване.

Големият ми син, миналата година в четвъртък и петък, следобяд спеше....беше първа смяна на училище. При положение, че от три-годишен много рядко спи на обяд. Той не е ходил на ДГ.

# 39
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
не е аналог на детска градина...нормално училище от 9,00 до 15,15.просто тук(в УК) вместо на 7 тръгват на училище на 4 ,наи-късно на 5 г,зависи кога е родено детето(преди 1 или след 1-ви септември.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 481
Не знам защо повечето се боят , като дявол от тамян от натуралните добавки.Ритъмът на живота и натоварванията при децата станаха толкова интензивни, че някои от тях чисто физически не издържат.Защо трябва да рискуваме по-големи увреждания в бъдеще? Вместо да се вземат превантивно мерки.

Добавките са много полезни за дистрибуторите  Peace.

# 41
  • Мнения: 5
А лекарствата полезни ли са? А преливането на кръв и операциите? Най-полезни са молитвите при тях няма никаква физическа намеса само на  духовно ниво  Laughing

# 42
  • Мнения: 508
Абе ,какви добавки ,нормално е детето  в края на деня да е толкова изморено.Моя син е на 8 ,ходи на училище и занималня ,после на тренировки за 2 часа и в 20.00 едвам гледа .Което е нормално.Ако един възрастен навърти този километраж ,който навъртат децата ....Та те не се спират.Детето ми спи близо 11-12 часа и аз смятам ,че това е добре.

# 43
  • sofia
  • Мнения: 8 938
не е аналог на детска градина...нормално училище от 9,00 до 15,15.просто тук(в УК) вместо на 7 тръгват на училище на 4 ,наи-късно на 5 г,зависи кога е родено детето(преди 1 или след 1-ви септември.
Под аналог имах предвид протичането на учебния ден. С фиксирани часове и междучасия на чин или като в ДГ на масички групово, имат задача, свършват я, после почват някаква друга, учителката около тях. На обяд си вадят кутиите с храна, малко игра навън и после пак занимания.
Защото моето впечатление (от разни познати) е, че точно втория метод е в началните класове.

# 44
  • Мнения: 1 860
vesi1, второто.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт