Отговори
# 675
  • Мнения: 21 201
Лека нощ. Hug

# 676
  • Враца
  • Мнения: 791

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз пък с това ви пожелавам лека нощ  Hug  Heart Eyes Heart Eyes
Колкото и да неиска да си признае Емир обича Фериха от дъното на душата си и рано или късно ще осъзнае грешките си а от своя страна Фериха ще му прости защото ще се чувства виновна че го е лъгала толкова време  Peace

# 677
  • Мнения: 8 596
Лелче, бабче, лека нощ. Hug Hug Hug

Ух, бабе, разтрепериха ми се краката от този поглед. Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 180
Лека нощ и от мене Hug
Страаашен поглед вадиш, бабе.Мръвката си я бива Simple Smile  bouquet

# 679
  • Враца
  • Мнения: 791
Лелче, бабче, лека нощ. Hug Hug Hug

Ух, бабе, разтрепериха ми се краката от този поглед. Heart Eyes

Мен и валериана не ме оправи  Crazy Crazy

Mehmet Emir ve Feriha arasındakileri sezinlemeye başlar. Mehmet'in şüphelerini anlayan Feriha ise şaşkınlığını üzerinden atamamıştır. Seher ve Memet evlilik işini erteler. Memet'in gerçeklerine adımını atan Seher ise yeni planlar peşindedir. Zehra Sophie'nin evinde gördüklerinin üzerine şoktadır, bu yüzleşme onu tedirgin eder. Evdeki olumsuzlukların farkına varan Rıza işleri didiklemeye başlar. Emir ise Feriha'dan intikam alma isteğinin verdiği hırsla yeni tuzaklar peşindedir. Levent'le huzur bulan Feriha teknede çalışmaya devam eder. Feriha'yı yeni sürprizler beklemektedir. Feriha ve Levent'in yakınlığından şüphe duyan Sanem Feriha ile konuşur. Haldun kuşkularını yener. Hande Emir'in gerçekleriyle birleşirken, okuldaki gergin anlarda Feriha'nın yanında Azra vardır. Feriha ve Azra'nın dostluğunu gören Emir'in yeni hedefi Azra'dır. Levent'in Feriha'yı öptüğünü gören Emir sinirden küplere biner.


Пише че е озет  Shocked Shocked Shocked

# 680
  • Мнения: 2
Аз все  си  мисля,че ще има  и  ухажор
но  не казват  нищо,както  и  за новата. В  последния  момент  споменаха  за нея
А Фери ме  изкефи ,но ако  бях на  нейно място,щях  като ми  хванат едната  рака  др  е  свободна.
Той Емир  прекалява в всички отнушения    вече. Naughty  

# 681
  • Мнения: 8 596
Ичи, май вярно е озет на следващия епизод. #Crazy

# 682
  • Мнения: 27
Тази вечер наистина бе кошмарна за мен.По тv канала катината беше много лоша,интернета ми изчезна,направо ми се скъсаха нервите.Сега инернет връзката се възтанови,а не мога да публикувам.Не обещавам за бърз превод ако продължавам с тези проблеми.
Мели ако си на линия ,може ли да ми кажеш последните думи на Емир преди Фери да посегне да го удари.На мен ми се стори,че каза "Сега ти наистина ме изгуби заради Джансу",права ли съм или греша.
Желая ви лека нощ,а аз отивам да гледам епизода,защото както писах го пропуснах половината./дано нямам пак проблеми с нета/

# 683
  • Мнения: 2
Лелче, бабче, лека нощ. Hug Hug Hug

Ух, бабе, разтрепериха ми се краката от този поглед. Heart Eyes

Мен и валериана не ме оправи  Crazy Crazy

Mehmet Emir ve Feriha arasındakileri sezinlemeye başlar. Mehmet'in şüphelerini anlayan Feriha ise şaşkınlığını üzerinden atamamıştır. Seher ve Memet evlilik işini erteler. Memet'in gerçeklerine adımını atan Seher ise yeni planlar peşindedir. Zehra Sophie'nin evinde gördüklerinin üzerine şoktadır, bu yüzleşme onu tedirgin eder. Evdeki olumsuzlukların farkına varan Rıza işleri didiklemeye başlar. Emir ise Feriha'dan intikam alma isteğinin verdiği hırsla yeni tuzaklar peşindedir. Levent'le huzur bulan Feriha teknede çalışmaya devam eder. Feriha'yı yeni sürprizler beklemektedir. Feriha ve Levent'in yakınlığından şüphe duyan Sanem Feriha ile konuşur. Haldun kuşkularını yener. Hande Emir'in gerçekleriyle birleşirken, okuldaki gergin anlarda Feriha'nın yanında Azra vardır. Feriha ve Azra'nın dostluğunu gören Emir'in yeni hedefi Azra'dır. Levent'in Feriha'yı öptüğünü gören Emir sinirden küplere biner.


Пише че е озет  Shocked Shocked Shocked

Ако може някой  да  ни го преведе,че с чичо гугал  Shocked

# 684
  • Мнения: 65
Мели, нали не си забравила молбата ми Praynigза превод на диалога между ФЕмир в апартамента му? Hug

 Hug Hug Hug Не, Наденце! Това правех до сега  Flutter
На места съм импровизирала, но горе долу е нещо такова.   Embarassed
Ф – Какво направи ти?
Е - Вземи, майка ти си е забравила парите.
Ф – Ти ме наказваш чрез майка ми ли? Може да ми направиш всичко, но не и на майка ми!
Е – Ти от мен обяснения ли търсиш? /Търсиш ми сметка ли?/ Излез навън!
Ф- Ще ме изслушаш!
З- Господи! Ф не го прави моля те, не го прави  маменце.  Господи…
/ Г намира З на стълбите/
Е – Аз теб те слушах! Чух всичките ти лъжи!
Ф – В първият учебен ден бях много притеснена. Вие всички бяхте толкова еднакви! Само аз бях различна. Обсъждахте как в края на седмицата ще отидете в чужбина. Аз през живота си не съм ходила никъде, аз съм портиерска дъщеря… не можах да го кажа!
Е – Ти наистина ли си мислиш, че ще те изслушам? /че те чувам/
Ф – Майка ми ходеше да чисти хорските къщи, ето такива къщи! А аз ходех да чистя с нея. Когато искахме да се отървем от всичко, отивахме в покрайнините на Бодрум .  За никой не значех нищо/
Е – За мен значеше! За мен вече всичко!
Ф – Ти със състудентите ти  … /не го разбирам/
Веднъж ти зададох въпрос, ако аз бях една портиерска дъщеря какво щеше да направиш? Но ти не можа да ми отговориш, спомняш ли си? Защото за теб тези неща бяха важни!
Е – Ти за мен не беше  ли по-важна от всичко! След като те обичах толкова много, дали беше по-важно?
Ф – Аз излъгах себе си! След това ме беше страх да не те изгубя, мълчах.
Е – Ти ме накара да повярвам! От първия до последния ни ден ме караше да вярвам!
Ф – Вината е в мен! Веднъж ти казах, че не те обичам… това беше най-голямата ми лъжа.
Ф - /не го разбирам/
Е – не ти вярвам!
Ф- Емир! Направих го от страх, заради нищо друго!
Направих го от глупост.
Е – Никога, никога не ми казвай, че си го направила от глупост. Никога!
(Фери му хваща пръста)
Ф – Обичам те!
Е -  По дяволите! По дяволите! …
Ф – каквото искаш прави, не можеш да промениш това!
Е – Ти бягаше, аз обвинявах себе си. Казваше „Край” , отново обвинявах себе си! Плачеше, пак обвинявах себе си! Хайде бягай сега, Фериха! Плачи! Кажи КРАЙ!
Ф – Вече никога няма да бягам.
Е –Аз ти повярвах! Всеки твой ден, всеки час, всяка твоя минута ще е ще бъде платена!
Всички, всички ще си платите Фериха! Разбра ли? Всички, всички ще си платите! 

# 685
  • Мнения: 8 596
Е – Ти бягаше, аз обвинявах себе си. Казваше „Край” , отново обвинявах себе си! Плачеше, пак обвинявах себе си!

От това още повече го боли. Sad Sad Sad

Пак ми дожаля за него.  Cry Ама вярно много фасони му правеше Фери преди.  ooooh! Като се сети сега сигурно се чувства като глупак. Tired
Мелинда, благодаря.  bouquet

Лека нощ и от мен. Hug

# 686
  • Мнения: 3
Цитат
Mehmet Emir ve Feriha arasındakileri sezinlemeye başlar. Mehmet'in şüphelerini anlayan Feriha ise şaşkınlığını üzerinden atamamıştır. Seher ve Memet evlilik işini erteler. Memet'in gerçeklerine adımını atan Seher ise yeni planlar peşindedir. Zehra Sophie'nin evinde gördüklerinin üzerine şoktadır, bu yüzleşme onu tedirgin eder. Evdeki olumsuzlukların farkına varan Rıza işleri didiklemeye başlar. Emir ise Feriha'dan intikam alma isteğinin verdiği hırsla yeni tuzaklar peşindedir. Levent'le huzur bulan Feriha teknede çalışmaya devam eder. Feriha'yı yeni sürprizler beklemektedir. Feriha ve Levent'in yakınlığından şüphe duyan Sanem Feriha ile konuşur. Haldun kuşkularını yener. Hande Emir'in gerçekleriyle birleşirken, okuldaki gergin anlarda Feriha'nın yanında Azra vardır. Feriha ve Azra'nın dostluğunu gören Emir'in yeni hedefi Azra'dır. Levent'in Feriha'yı öptüğünü gören Emir sinirden küplere biner.
 
Мехмет ще започва да се усеща за нещата между Фериха и Емир.Фериха разбира за съмненията на брат си не може да се оттърве от замаяността си.Сехер и Мехмет отлагат сватбата.Сехер започва да разбира истините за М и прави нови планове.Зехра е в шок от видяното в къщата на Софи,тази среща я обезпокоява.Ръза започва да се усеща за случващото се вкъщи и започва да се рови.Е прави нови капани за да си отмъсти на Ф.Фериха намира спокойствие при Левент и продължава да работи при него,но Санемката започва да се съмнява и говори с Фериха.Ф я очаквали нови изненади. Ханде започва да свръзва истините на Емир (буквално преведено) В напрегнатите моменти до Фериха ще е Азра .Емир вижда това и затова новата му цел е Азра.Левент целуваааал Фериха и Емир виждайки целувката полудял хахаха.Последното ми хареса!!!! Очаква ни много интересна серия !!!  newsm44 newsm44 newsm44

# 687
  • Мнения: 65
Цитат
Mehmet Emir ve Feriha arasındakileri sezinlemeye başlar. Mehmet'in şüphelerini anlayan Feriha ise şaşkınlığını üzerinden atamamıştır. Seher ve Memet evlilik işini erteler. Memet'in gerçeklerine adımını atan Seher ise yeni planlar peşindedir. Zehra Sophie'nin evinde gördüklerinin üzerine şoktadır, bu yüzleşme onu tedirgin eder. Evdeki olumsuzlukların farkına varan Rıza işleri didiklemeye başlar. Emir ise Feriha'dan intikam alma isteğinin verdiği hırsla yeni tuzaklar peşindedir. Levent'le huzur bulan Feriha teknede çalışmaya devam eder. Feriha'yı yeni sürprizler beklemektedir. Feriha ve Levent'in yakınlığından şüphe duyan Sanem Feriha ile konuşur. Haldun kuşkularını yener. Hande Emir'in gerçekleriyle birleşirken, okuldaki gergin anlarda Feriha'nın yanında Azra vardır. Feriha ve Azra'nın dostluğunu gören Emir'in yeni hedefi Azra'dır. Levent'in Feriha'yı öptüğünü gören Emir sinirden küplere biner.
 
Мехмет ще започва да се усеща за нещата между Фериха и Емир.Фериха разбира за съмненията на брат си не може да се оттърве от замаяността си.Сехер и Мехмет отлагат сватбата.Сехер започва да разбира истините за М и прави нови планове.Зехра е в шок от видяното в къщата на Софи,тази среща я обезпокоява.Ръза започва да се усеща за случващото се вкъщи и започва да се рови.Е прави нови капани за да си отмъсти на Ф.Фериха намира спокойствие при Левент и продължава да работи при него,но Санемката започва да се съмнява и говори с Фериха.Ф я очаквали нови изненади. Ханде започва да свръзва истините на Емир (буквално преведено) В напрегнатите моменти до Фериха ще е Азра .Емир вижда това и затова новата му цел е Азра.Левент целуваааал Фериха и Емир виждайки целувката полудял хахаха.Последното ми хареса!!!! Очаква ни много интересна серия !!!  newsm44 newsm44 newsm44

newsm10 newsm10 newsm10 това много ми харесва и на мен!

# 688
  • Мнения: 65
Тази вечер наистина бе кошмарна за мен.По тv канала катината беше много лоша,интернета ми изчезна,направо ми се скъсаха нервите.Сега инернет връзката се възтанови,а не мога да публикувам.Не обещавам за бърз превод ако продължавам с тези проблеми.
Мели ако си на линия ,може ли да ми кажеш последните думи на Емир преди Фери да посегне да го удари.На мен ми се стори,че каза "Сега ти наистина ме изгуби заради Джансу",права ли съм или греша.
Желая ви лека нощ,а аз отивам да гледам епизода,защото както писах го пропуснах половината./дано нямам пак проблеми с нета/
Верче, аз го разбрах по друг начин. Че Ф го е изгубила заради Дж защото тя е развалила плановете и, но моят турски не е добър /винаги го казвам/.

# 689
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичета , как беше епизода  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт