Отговори
# 690
  • Мнения: 65
Последния диалог аз го разбирам така:

Е – Какво направи на Джансу?
Ф – Иди попитай нея?
Е – Не можеш да я издържаш вече, нали? Използва я – нея, къщата и, семейството и, всичко. Напомня ти за изгубеното от теб, нали?
Ф – Нищо не разбираш!
Е – Ти я мразиш! Защото развали невръстната ти игра. Взе играчката от ръцете ти,  мен! Ти ме изгуби заради нея.

Лека нощ от мен, момичета! Simple Smile
До нови срещи! Simple Smile

# 691
  • Мнения: 1 297


Наде, в крайна сметка пак ще са заедно. Все пак те са главните герои и сериалът разказва тяхната история. Останалото е пълнеж, така че, рано или късно ще се съберат. Hug

Съгласна съм с кака. Peace
Зори аз те поздравих за добре дошла, че те нямаше цяла седмица, но отговор никакъв. Crossing Arms

Наде, добре заварила. Извини ме, но съм пропуснала, че превъртях и серията и ви четох отгоре отгоре. Много се извинявам. Hug

# 692
  • Мнения: 27
Мели благодаря за отговора,аз също не съм сигурна,защото не чух добре.Благодаря и за превода,аз тъкмо щях да побликувам и ти ме изпревари.
Цитат
Mehmet Emir ve Feriha arasındakileri sezinlemeye başlar. Mehmet'in şüphelerini anlayan Feriha ise şaşkınlığını üzerinden atamamıştır. Seher ve Memet evlilik işini erteler. Memet'in gerçeklerine adımını atan Seher ise yeni planlar peşindedir. Zehra Sophie'nin evinde gördüklerinin üzerine şoktadır, bu yüzleşme onu tedirgin eder. Evdeki olumsuzlukların farkına varan Rıza işleri didiklemeye başlar. Emir ise Feriha'dan intikam alma isteğinin verdiği hırsla yeni tuzaklar peşindedir. Levent'le huzur bulan Feriha teknede çalışmaya devam eder. Feriha'yı yeni sürprizler beklemektedir. Feriha ve Levent'in yakınlığından şüphe duyan Sanem Feriha ile konuşur. Haldun kuşkularını yener. Hande Emir'in gerçekleriyle birleşirken, okuldaki gergin anlarda Feriha'nın yanında Azra vardır. Feriha ve Azra'nın dostluğunu gören Emir'in yeni hedefi Azra'dır. Levent'in Feriha'yı öptüğünü gören Emir sinirden küplere biner.
  
Мехмет ще започва да се усеща за нещата между Фериха и Емир.Фериха разбира за съмненията на брат си не може да се оттърве от замаяността си.Сехер и Мехмет отлагат сватбата.Сехер започва да разбира истините за М и прави нови планове.Зехра е в шок от видяното в къщата на Софи,тази среща я обезпокоява.Ръза започва да се усеща за случващото се вкъщи и започва да се рови.Е прави нови капани за да си отмъсти на Ф.Фериха намира спокойствие при Левент и продължава да работи при него,но Санемката започва да се съмнява и говори с Фериха.Ф я очаквали нови изненади. Ханде започва да свръзва истините на Емир (буквално преведено) В напрегнатите моменти до Фериха ще е Азра .Емир вижда това и затова новата му цел е Азра.Левент целуваааал Фериха и Емир виждайки целувката полудял хахаха.Последното ми хареса!!!! Очаква ни много интересна серия !!!  newsm44 newsm44 newsm44
На мен също много ми хареса .Време е нещата да започнат да се променят,защото зациклиха на едно място,това го казах още след 29 епизод.Време е и някой друг да се бори за любовта на Фериха.И да видим кой ще спечели?

# 693
  • Мнения: 65
Мели благодаря за отговора,аз също не съм сигурна,защото не чух добре.Благодаря и за превода,аз тъкмо щях да публикувам и ти ме изпревари.[quote author=beautiful_liar На мен също много ми хареса .
...
Време е нещата да започнат да се променят,защото зациклиха на едно място,това го казах още след 29 епизод.Време е и някой друг да се бори за любовта на Фериха.И да видим кой ще спечели?
Врече, на моя превод много не може да се разчита  Embarassed
Ако си в състояние да се занимаваш с това, по-добре го пусни (според мен). Определено с турския си мнооогооо по-добре от мен.  Embarassed
Напълно те подкрепям! Крайно време е нещо различно да се случи. Безброй фенки около Емир, а нашето момиче да не е грозно или недъгаво? Тъпчем на едно място вече 3 серии, няма да е зле да вкарат повече динамика. Като цяло очаквах много повече от днешната серия или може би нагласата ми след силния флагман беше друга.

# 694
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
НОВАТА ТЕМА 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=616966.0

Лека нощ  Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 21 201
Добро утро. Hug

# 696
  • Мнения: 21 201
Мели Hugблагодаря за превода.
Какъв е този озет по никое време? Shocked
Определено тази част с целувката на Левент ми хареса и то много. Laughing Не ми се вярва Мехмед да се досети за отношенията между ФЕмир, защото е кух, като лейка и не му достига умственият багаж.
Знаех си аз, че Левент е влюбен във Фери, личи му от километри.
А това с Азра и да се сприятели с Фери, няма нищо лошо, но Емир да се цели в нея, за да си го върне на Фери, ми е малко трудно да го разбера.

# 697
  • Мнения: 180
Добрo утро Hug

МАЛКИТЕ РАДОСТИ ОТ ЖИВОТА... КОФЕИНА, НИКОТИНА, ПРИЯТЕЛ И ЛЮБИМИЯ ЧОВЕК... КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ИСКАШ? ДОБРО УТРО, С ЦЕЛУВКА! Simple Smile





Момичета благодаря за превода и за озета.Снежи съгласна съм с тебе. PeaceТинче малко ми е тягостно от серията,защото нещата започнаха да се повтарят малко от малко както в първи сезон,но сега от другата страна. Peace

Последна редакция: сб, 15 окт 2011, 09:26 от nmnnczc

# 698
# 699
  • Мнения: 21 201
В снощният епизод забелязах на два пъти Емир в малко по-различна светлина.
Първият път, когато каза на Зехра, че е достатъчно и да спре с почистването. Сякаш за момент изпита неудобство пред нея, но тя му каза нещо и той отново включи на задна. Вторият път беше, когато Фери тръгна да му разказва и по-точно, когато му каза, че в първият учебен ден е била много притеснена, всички са били еднакви, само тя е била различна, че тя никога не е ходила на екскурзия като тях и т.н. В този момент Емир беше с гръб към нея и стискаше устни, като, че ли почти беше готов да и прости, но в следващият момент отново ставаше същият гневен Емир. Все едно казваше сам на себе си-Емир, какво ти става, ти не трябва да и вярваш, не се поддавай пред нея, вразуми се, не се размеквай, ти трябва да и отмъстиш.
Според мен когато тя го извика и той се спря и след това когато му хвана пръста са много показателни моменти за мен. В смисъл, Емир не се отдръпна толкова рязко и като, че ли беше склонен да я изслуша докрай и да и прости. Просто оставам с усещането, че той не, че не иска да и прости, а се въздържа да го направи, защото според него така трябва да постъпи и пред себе си е обещал да и отмъсти.

Последна редакция: сб, 15 окт 2011, 09:48 от Neidjal

# 700
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро  Hug Hug Hug

Мамче ,  bouquet

Лелче, аз дори не съм гледала целия епизод- не ми е любопитно.Пуснах тук там само да вия за какво говорим ...................единственото нещо , което истински си пролича , а и Емир не отрече пред Фериха , е че той я обича повече от самия себе си.

Разбрах защо Емир е толкова наранен- не е защото Фериха е бедна  , а  защото той една година вървя подире и  и се обвиняваше, че причината за тъгата и  е той. Какво ли не направи за да бъде щастлива и въпреки това тъгата стоеше.

Емир сега е горд , но и съкрушен , самотен и безпомощен. Като самотен кораб в морето..............на където и да тръгне не ще намери суша. За него единствения пристан е Фериха , но болката не му позволява да стигне до нея.

Феиха се изправи. Тя няма да му позволи повече унижения. Много точно и право в сърцето улучи Джансу с думите си. Фери не я боли, че вижда Емир с ДЖ. и не мисля , че някога може да я заболи . Азра ми е още мътна на къде ще задуха вятъра на промяната , но не мисля , че е в ущърб на Фериха - героинята е красива Peace

# 701
  • Мнения: 21 201
Не, че искам да оправдавам Емир, но подкрепям щерката в изказванията си от последният й пост.
И аз долових в снощният епизод както писах, мааалко по-различен Емир, на моменти даже склонен да и прости.
За Азра и аз не знам на къде, ще задуха вятъра, но не ми е така симпатична както Фери.
Ханде с коя по-напред, ще трябва да се бори за Емир просто не ми се мисли. #Crazy
За Джансу няма да коментирам. Тя може да казва всичко на Фери в очите, но когато тя направи това в тоалетната, примадоната се разплака, защото е безсилна пред истината и знае, че думите на Фери са истина.

# 702
  • Мнения: 180
Tинче права си.Тежи мивече да ги гледам така,защото се обичат,а се нараняват и защото са двете половинки на едно цяло.Никой др не е половинката на Е,нито някой др половинката на Фериха.Но всичко ще се оправи.Вярвам Peace Simple Smile
Апропо какво каза Ф на ДЖ в таолетната?Можеш ли да кажеш с 2-3 думи на лелчето си? Praynig

# 703
  • Мнения: 56
Добро утро  Whistling


Лелче, аз дори не съм гледала целия епизод- не ми е любопитно.Пуснах тук там само да вия за какво говорим ...................единственото нещо , което истински си пролича , а и Емир не отрече пред Фериха , е че той я обича повече от самия себе си.

Разбрах защо Емир е толкова наранен- не е защото Фериха е бедна  , а  защото той една година вървя подире и  и се обвиняваше, че причината за тъгата и  е той. Какво ли не направи за да бъде щастлива и въпреки това тъгата стоеше.

Емир сега е горд , но и съкрушен , самотен и безпомощен. Като самотен кораб в морето..............на където и да тръгне не ще намери суша. За него единствения пристан е Фериха , но болката не му позволява да стигне до нея.

Феиха се изправи. Тя няма да му позволи повече унижения. Много точно и право в сърцето улучи Джансу с думите си. Фери не я боли, че вижда Емир с ДЖ. и не мисля , че някога може да я заболи . Азра ми е още мътна на къде ще задуха вятъра на промяната , но не мисля , че е в ущърб на Фериха - героинята е красива Peace


 newsm10 newsm10

# 704
  • Враца
  • Мнения: 791
Добро утро
Меги  Hug
Наде   bouquet
Тинче
браво бабе аз съм напълно съгласна , ти изказа моите мисли  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт