The Vampire Diaries season 3 - Лош,лош Стефан... - 20 юбилейна тема

  • 31 810
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Жив ееееееееее! Тихо сега да не дойда пред вас да извърша ритуала с ароматните пръчки  Joy

 Grinning Grinning Grinning Ще се радвам да те посрещна, но вместо с хляб и сол, ще е с торта с лицето на Стефко  Mr. Green

Мише ще има ли място и за мен,за тая торта убивам човек,от Хари ме отказа(не за дълго Whistling Whistling Whistling),но Пол/Стефан Naughty

# 676
  • Мнения: 1 163
Жив ееееееееее! Тихо сега да не дойда пред вас да извърша ритуала с ароматните пръчки  Joy

 Grinning Grinning Grinning Ще се радвам да те посрещна, но вместо с хляб и сол, ще е с торта с лицето на Стефко  Mr. Green

Мише ще има ли място и за мен,за тая торта убивам човек,от Хари ме отказа(не за дълго Whistling Whistling Whistling),но Пол/Стефан Naughty

Щом ще е в името на това да си дълго отказана от принца... заповядай и ти. На опашката за Стефко винаги има място за още един  Hug (Откъде накъде аз поведох опашката обаче, не знам  Mr. Green)

# 677
  • Мнения: 2 846
охо ще има още засегнати от моя ритуал

# 678
  • София
  • Мнения: 6 219
За Роб - Едьо да не чувам дума!  Naughty Няма по - добър Едуард макар филмите да са откровено тъпи!

# 679
  • Мнения: 2
Здрач в сравнение с Дневниците е като детско филмче, иначе и аз имама четирите книги на мен лично много ми харесват.

# 680
  • Мнения: 37
Здравейте !
 Присъединявам се към верните фенове на вамп историйте. Дневниците ми харесват много излапах всички серии за 2 седмици и сега само чакам следващият. В Замунда някой е написал,че следващият епизод ще излиза чак Януари  Shocked.. Кажете ми,че не е истина !

не пиши на лични, и аз искам да знам!

Добре де, а като не приемате връзката межу момиче и вампир как сте фенки на вампирите? Аз всеки път като ходя в гората и вали чакам Едьо да блесне от някъде!

 Joy Това за Едьо много ме развесели .

Ами аз да уточня за себе си - в Дневниците харесвам на първо място Елена и после Каролайн. Бих приела Елена да има приятелски отношения и със Стефан и с Деймън . Но не са ми те -  вампирите на първо място.   
За Каролайн се чувствам  странно- когато се превърна във вампир стана някак си по - човечна, по - верен приятел, по - всеотдайна .  Преди беше много повърхностна и лекомислена кукла Барби.

Бъфи, аз пък не вярвам,че вампири съществуват и възприемам тези герои метафорично.. Каролайн трябваше да се сблъска с подобно нещо,да види тъмната страна и да преподреди приоритетите си.. Тя е може би най-развиващият се герой , според мен ..

Ако срещна подобна силна и споделена  любов бих и се отдала безрезервно ,та ако ще и да е със самият дявол..  Joy

Аз съм си фенка на Стефан и всеки път,като се доближат прекалено Деймън и Елена,изтръпвам ..

# 681
  • София
  • Мнения: 6 219
Януари е следващия епизод!

# 682
  • Мнения: 1 334
Ох, бях забравила, че това е последния епизод за годината. Нямам вече с какво да запълвам дупката. Чакам Pretty little liars, The lying game, True blood, Desperate housewives, Grey's anatomy, Gossip girl, The secret circle, Supernatural... Скоро всичките  излизат почивка и нямам идея какво да гледам вече. Много трудно почвам нови сериали, ама почна ли виждате списъка Simple Smile

# 683
  • Мнения: 2 846
Гледам всичките отгоре, без The Lying Game Simple Smile + гледам и 3 комедийни. Препоръчвам ти Lost Girl, или от новите Grimm и Once Upon a time, обаче са с мн малко епизодчета.

Любовен интерес за Бони

# 684
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Жив ееееееееее! Тихо сега да не дойда пред вас да извърша ритуала с ароматните пръчки  Joy

 Grinning Grinning Grinning Ще се радвам да те посрещна, но вместо с хляб и сол, ще е с торта с лицето на Стефко  Mr. Green

Мише ще има ли място и за мен,за тая торта убивам човек,от Хари ме отказа(не за дълго Whistling Whistling Whistling),но Пол/Стефан Naughty

Щом ще е в името на това да си дълго отказана от принца... заповядай и ти. На опашката за Стефко винаги има място за още един  Hug (Откъде накъде аз поведох опашката обаче, не знам  Mr. Green)

Да ти кажа това е твоя шанс или ми даваш Пол да си го ползвам изцяло или очаквай конкуренция за Хари Whistling Whistling Whistling Joy Joy Joy

# 685
  • Мнения: 1 163
Да ти кажа това е твоя шанс или ми даваш Пол да си го ползвам изцяло или очаквай конкуренция за Хари Whistling Whistling Whistling Joy Joy Joy

Bring it  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

За гледане аз препоръчвам "Синове на анархията"  Peace

# 686
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Да ти кажа това е твоя шанс или ми даваш Пол да си го ползвам изцяло или очаквай конкуренция за Хари Whistling Whistling Whistling Joy Joy Joy

Bring it  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

За гледане аз препоръчвам "Синове на анархията"  Peace




На мен един приятел на брат ми, голям киноманиак, ми препоръча за гледане Game of thrones ...  но още не съм стигнала до него. Някой гледал ли го  е ???

Мама на миро, страхотен Едуард си си сложила !  Mr. Green

# 687
  • Мнения: 2 846
На мен един приятел на брат ми, голям киноманиак, ми препоръча за гледане Game of thrones ...  но още не съм стигнала до него. Някой гледал ли го  е ???

Мама на миро, страхотен Едуард си си сложила !  Mr. Green

Да и него забравих, много е хубав, но само 10 епизода и се връща чак април

# 688
  • Мнения: 26
На мен един приятел на брат ми, голям киноманиак, ми препоръча за гледане Game of thrones ...  но още не съм стигнала до него. Някой гледал ли го  е ???

Мама на миро, страхотен Едуард си си сложила !  Mr. Green

Да и него забравих, много е хубав, но само 10 епизода и се връща чак април
Game of thrones е много хубаво сериалче, заслужава си гледането. Мога да ви препоръчам и Flashforward - много е интересен, но е само 1 сезон! Simple Smile) Fringe също е добър сериал.  Peace

# 689
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Троновете са невероятни  Heart Eyes , когато другите сериали са в почивка гледам Castle и  Psych , препоръчвам ги с две ръце

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт