The Vampire Diaries season 3 - Лош,лош Стефан... - 20 юбилейна тема

  • 31 823
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 163
silveto_, дори през ум не ми е минало, че го казваш от злоба, наистина. Просто казвам, че е ужасно талантлива и като актриса и като певица. Гледала съм я и знам  Peace

# 661
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
На мен  поне тази " мома " не ми прави чак толкова  лошо впечатление. Все пак Тайлър не ми е любим герой , нито пък любим актьор.  Все си мисля, че Каролайн даже  е прекалено красива за него.  Sad

Виж, чичо му Мейсън вече е друго.   Mr. Green Много е готин !

Според мен,  Клаус, дори и да се влюби в Елена, което е малко вероятно, не мисля, че тя би го приела. Поставете се само за секунда на нейно място- ако  бяхте в нейния свят , където наистина има вампири и един такъв кръвожаден вампир и жесток убиец , се влюби във вас - бихте ли го приели ? Дори и да беше най - ослепително красивият мъж на света, бихте ли преглътнали всичко, което е извършил и бихте ли могли да бъдете с него ? Аз, ако бях на мястото на Елена щях да избягам на другия край на света  от такъв нечовек.  

# 662
  • Мнения: 2 900
Никога няма да го приеме Елена, колко приятели и изби, да не говорим за Джена. Заради него сега останаха сираци. Просто е безумно дори да си помислим за нещо между двамата.

# 663
  • София
  • Мнения: 6 219
То.... И Спайк и Бъфи така бяха.  Thinking Знам ли, в 8 сезон  Laughing

# 664
  • Мнения: 1 163
Сърбят ме пръстите да напиша нещо относно жертвите и приемането, но ще замълча  Mr. Green

И аз не вярвам да се залюбят Клаус и Елена.

# 665
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
То.... И Спайк и Бъфи така бяха.  Thinking Знам ли, в 8 сезон  Laughing

Vanya, малко извън темата - Бъфи също не я оправдавам, за това че беше и със Спайк и с Ейнджъл. Все пак преди да се сдобият с душа и двамата бяха чудовища убийци . Сега вече тече  9 - ти сезон и нищо няма между Спайк и Бъфи, освен приятелство.  

Аз не съм против приятелството между човешко момиче и вампир. Все някак бих могла да го преглътна . Но не и да има нещо повече. Мисля , че е грешно и абсолютно нездравословно.  Нещо от сорта като историята между Бела и Едуард в Здрач -  мисля, че е абсолютно грешно. А  най- тъпото от всичко е да се отажеш от човешкия си живот , за да се превърнеш в чудовище - както направи Бела  заради Едуард.

# 666
  • Мнения: 2 900
Сърбят ме пръстите да напиша нещо относно жертвите и приемането, но ще замълча  Mr. Green

Жив ееееееееее! Тихо сега да не дойда пред вас да извърша ритуала с ароматните пръчки  Joy

# 667
  • Мнения: 1 336
То.... И Спайк и Бъфи така бяха.  Thinking Знам ли, в 8 сезон  Laughing

Vanya, малко извън темата - Бъфи също не я оправдавам, за това че беше и със Спайк и с Ейнджъл. Все пак преди да се сдобият с душа и двамата бяха чудовища убийци . Сега вече тече  9 - ти сезон и нищо няма между Спайк и Бъфи, освен приятелство.  

Къде тече този 9 сезон? Доколкото знам Спайк влезна в онази огърлица и после заигра в Ейндъл. Ама аз Бъфи я оправдавам. Особено със Спайк.
Много се отдаличихме, ама като чуя за Бъфи и не мога да замълча.Simple Smile

# 668
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Силве, ще ти пиша на лични, за да не спамим.

# 669
  • София
  • Мнения: 6 219
не пиши на лични, и аз искам да знам!

Добре де, а като не приемате връзката межу момиче и вампир как сте фенки на вампирите? Аз всеки път като ходя в гората и вали чакам Едьо да блесне от някъде!

# 670
  • Мнения: 1 163
Добре де, а като не приемате връзката межу момиче и вампир как сте фенки на вампирите? Аз всеки път като ходя в гората и вали чакам Едьо да блесне от някъде!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ако блесне викни и мене.

Жив ееееееееее! Тихо сега да не дойда пред вас да извърша ритуала с ароматните пръчки  Joy

 Grinning Grinning Grinning Ще се радвам да те посрещна, но вместо с хляб и сол, ще е с торта с лицето на Стефко  Mr. Green

# 671
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
не пиши на лични, и аз искам да знам!

Добре де, а като не приемате връзката межу момиче и вампир как сте фенки на вампирите? Аз всеки път като ходя в гората и вали чакам Едьо да блесне от някъде!

 Joy Това за Едьо много ме развесели .

Ами аз да уточня за себе си - в Дневниците харесвам на първо място Елена и после Каролайн. Бих приела Елена да има приятелски отношения и със Стефан и с Деймън . Но не са ми те -  вампирите на първо място.    
За Каролайн се чувствам  странно- когато се превърна във вампир стана някак си по - човечна, по - верен приятел, по - всеотдайна .  Преди беше много повърхностна и лекомислена кукла Барби.

# 672
  • София
  • Мнения: 1 193
Ехеей и мен ме заинтригувахте с този 9-ти сезон на Бъфи.....

# 673
  • Мнения: 1 336
Не ми казвайте, че наистина го харесвате онова светещо чудо? Имам 4-те книги, но от филмите съм дълбоко разочарована. Иначе Пол в ролята на Едуард би бил суперрр!

# 674
  • Мнения: 1 163
Не ми казвайте, че наистина го харесвате онова светещо чудо? Имам 4-те книги, но от филмите съм дълбоко разочарована. Иначе Пол в ролята на Едуард би бил суперрр!

А, а, а, Роб не го давам. Да не засягаме тази тема  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт