За моя радост най-голяма през МАЙ ще ставам мама

  • 33 004
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 507
Юлка, ако трябва ще направим едно турне Wink и пак ще се видим с Вас! Ти от къде си?? Simple Smile

Турнето на КОРЕМИТЕ  Laughing Това ще е супер забавно  Peace

# 706
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!
Днес се включвам къно, а вие толкова много сте изписали! Хубавото е, че повечето са добри новини!

Дилянски
, честит рожден ден мила! Да си жива и здрава, да имаш спокойна и щастлива бременност и май месец да гушкаш едно сладко пухкаво бебче!  Hug Hug Hug Браво за добрите резултати от прегледа!!!

Джуданка, много ми хареса идеята с диска! Ти къде си прави БХС и ФМ?

Момичета, като ви чета и установявам, че изобщо не съм наясно кога какво се случва. Това с плацентата за пръв път го чувам. На мен докторите не ми обясняват почти нищо. Като попитам получавам някакъв сух и кратък отговор и общо взето не съм никак в час. Милото вика, че те толкова били обяснявали, че им било писнало, затова. Да, ама на мен ми е първа бременност и се вълнувам за всичко, а те си мълчат...ама и аз все на едни такива попадам явно...не само гинеколози...та направо ме е срам да си призная колко всъщност съм невежа... Confused
Това за осигуровките явно е много болна тема не само за бременните, но и за пенсионерите! Вчера гледах репортаж, как дори и да се осигуряват на висока заплата, пенсиите си имали праг и независимо колко ти е взела държавата през годините сега дава макс 700 лв и това е!!!  #Cussing out Има усещането, че и по-зле ще става! И само лъжат ли лъжат и си прибират парите да си пращат децата да учат в чужбина! Незнам ние българските майки как ще се оправяме! Да са ни живи и здрави дечицата!

Идеята за среща (и група във ФБ) е чудесна! А и времето май ще бъде с нас, като гледам какво слънчице се показва тези дни!   bouquet А с мамите, които не са от София може да видим и командировайки се на бебешки разходки из страната!  Peace Ще бъде много вълнуващо!  Flutter

# 707
  • Мнения: 146
asselina още смее на Благоевград и май ще поостанем,вчера на мъжлето му вадиха мъдрец с операция и чак след 10 дни ще му махат конците-но пък аз съм  newsm44 защото мамчето ще ме поглези повече  Joy
Ами за групата нека някои ме намери в ФБ и да ми зададе приятелство зада направя групата
Blagovesna Grigorova

# 708
  • Мнения: 461
asselina още смее на Благоевград и май ще поостанем,вчера на мъжлето му вадиха мъдрец с операция и чак след 10 дни ще му махат конците-но пък аз съм  newsm44 защото мамчето ще ме поглези повече  Joy
Ами за групата нека някои ме намери в ФБ и да ми зададе приятелство зада направя групата
Blagovesna Grigorova

Еееех, тая мама... Simple Smile Винаги е на среща! Да са ни живи и здрави всички и да се радват на внуци! А на вас хубава почивка и бързо възстановяване на мъжа ти! Simple Smile

# 709
  • Мнения: 43

blagovesna само 1 жена с твоето има намерих - русичка Stuck Out Tongue ще те добавя все пак  Whistling

хм... мен идеята за група във ФБ не ме радва, понеже това ми се вижда някак лично, а там много хора ще имат достъп, но ако повечето са навити и аз ще участвам. Simple Smile  Иначе може да направим 1 срещичка да речем след 10 дни за да могат повече мами да дойдат  Peace
Аз преди малко си взех резултатите от кръв и урина и излезе, че имам бактерии в урината. Дано не е нещо сериозно.  Praynig

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 17:30 от avaline

# 710
  • Мнения: 146
В ФБ групичката може да се включи всеки по желание,не е задължително,а ако се притесняваш че някои от твоите приятели там може да види къде пишеш,споко групата ше бъде тайна  и не е видима за потребители които не са получили покана за тази група

# 711
  • Мнения: 1
И аз сьм ЗА тайна групичка вьв ФБ Simple Smile А за срещата и аз мисля,че е добре сьбота или неделя,по свободни сме Simple Smile

# 712
  • Мнения: 146
Групичката е готова  Simple Smile който иска да го включиме да си напиче името на профила за да мойе да го
включиме.avaline,asselina в групата сте

# 713
  • Мнения: 3
Dilqnski Честит Рожден Ден мила  Hug hbday baloni желая ти много красива бременност, леко раждане и здраво бебче Heart Eyes

Отдавна не съм писала, но Ви чета всеки ден и не мога без Вас  Heart Eyes
Съгласна съм и за среща на живо и за група в Фейсбук, стига наистина другите ми приятели да не разберат, че съм бременна, защото сме казали само на най-близките ни, и искам да си остане така.
Иначе аз съм добре, от почти месец съм болничен, минах първите изследвания/кръв, урина/, БХС.
Всичко е ок за сега, на 04.11 съм на консултация и ще видим.На мен доки ми каза, ще Ф.М е към 19-20г.с, а някои от Вас вече са го минали. Thinking
Пия витамини прегнакеър+омега 3, за стрийте се мажа с Елансил, скъпичко е и се надявам поне да има ефект Praynig  Качих много кг., не се храня много, но се обездвижих по цял ден в къщи  Embarassed, ще се радвам да се запозная с вас и да се виждаме по-често с тези които са по-свободни като мен, живея до пазара на Красно село Simple Smile
Целувам Ви всичкииии Kissing Heart и обещавам да пиша по-често, вместо да ви отегчавам с дълги постове... Rolling Eyes

# 714
  • Мнения: 461
Благовесна, благодаря ти! Страхотна си! С всичко се занимаваш, направо нямам думи!  bouquet
Много си красива успях да надникна преди малко! Simple Smile Да взема и аз да кача някъде в групичката някоя моя снимка да ме разпознавате, че аз с тази фирмена страница няма как да качвам мои снимки, а пък моя ФБ ще го отворя едва когато се роди живо и здраво това бебе! Simple Smile Не съм суеверна, ама той не ми донесе късмет и няма да го отключвам до май месец. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 461
Беатрис, аз всеки ден минавам през Красно село, понеже офиса ни се намира срещу Пирогов, преди работех пък на Борово. Иначе живея на 20 мин от красно село ама няма да казвам къде съм, а в тайната групичка ще споделя! Simple Smile Аз също качих доста килца вече са 4кг отгоре, аз лежа заради отлепеното сакче, но скоро се надявам да мога вече да се движа напред назад като съвсем отмине проблема! Simple Smile

# 716
  • Мнения: 146
asselina от фирмения профил  влизат ли други хора,защото те ше могат да влизат и в групата.

# 717
  • Мнения: 461
asselina от фирмения профил  влизат ли други хора,защото те ше могат да влизат и в групата.

Не! За ФБ стр се грижа само аз така, че сеедно си е моя фб. Може ли да си направим албумче в групата и да качим снимки с инфо под тях, за да знаем кое име на кой никнейм отоговаря? Предлагам само, ако искате да го направим! Simple Smile

# 718
  • Мнения: 146
дааааа качваите снимки Simple Smileколкото повече,толкова повече  Joy

# 719
  • Мнения: 507
Ето ме и мен за ФБ, бях си изтрила профила,но си го поднових dimitrova.gergana

Общи условия

Активация на акаунт