Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 17

  • 30 127
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Е Галип също има право да се обиди нали Сабиха. Галип продал фирмата, но какво общо има това с личният им живот че не схванах и туй. И какво общо има предишният й живот с настоящият. Какво сега, имаме си хубава работа и не искаме никой да ни закача. Пък дали мъжа до теб губи или печели, не е важно. Ами що не изкараш пари от собственият си джоб, завърти ги в едно списание и тогава да видим колко загуби можеш да търпиш Сабиха, ама и тая сметка не й дойде в главата. ами да аз се чудя как не организира синдикатите да протестира срещу новите собственици.. Joy Joy Joy

# 691
  • Мнения: 0
Мамче, Джемилето ми се явява на телевизора и ме плаши само, пак плаче нещо горката, напомня ми за истериите от миналата година.
Сани това не е Джемиле, а Евсет от Млечния път......Там ролята й за сега е много кофти.....Ако искаш ше ти  разкажа на лични, за да не спамим в темата.....

Не ща Мамче, не се хаби.

# 692
  • Мнения: 36 782
Това със синдикатите го пропуснах....Добре, че го напомни Сани  Peace
Седя сега и си мисля, ако гледат мъже този сериал......Заради такива дами мъжете не ни вземат понякога на сериозно....

# 693
  • Мнения: 4 381
Край, Сабихата..тотално ми падна в очите, от този момент нататък...ще продължи да е в "трета глуха", направо не мога да повярвам...така да му казва на Галип"Ти на прави нещо, не повярва в мен..." кой н кого бе, скъпа ...не повярва....тук, сега...че и досега, излиза...егати, сбърканата жена....па има претенциите, че се е научила на нещо, мнооого време ще мине....и тогава, няма да й стигне времето, за да си върне...тези думи....и колко още, които ще е достатъчно, че само ще си ги помисли...и няма да има възможността да му ги каже, но е достатъчно че....дълго Галип за нея ще е това, което .....Мерве, никога не е била....и няма да бъде, както тя си мисли......искайки, насреща....да използва, това....ще се мерим с Мерве, сега...да, но онази колкото и да е....каквато и да е...е учила, точно това което сега тръгва да прави и пак няма самочувствието на нашата мома......направо съм, в умисъл...преди като съм о гледала, въздействето на тези кадри не са били...такива, върху...крехката ми подкрепа, която тайничко съм имала...за теб, Сабиха...съжелявам! newsm78 newsm78 newsm78

# 694
  • Мнения: 0
И как сега ще ме убедите, че Сабиха наистина обича Галип....Давайте....

Мамче, не започвай, няколко серии си тряйкаше, един диалог не сложи, сега пак вдигаш гири. Ето какво - не ти трябват лупи, просто се разходи да някоя пещера и ще я намериш.. любовта на Сабиха!

Аз ще наня вече!

# 695
  • Мнения: 4 381
Добре де...Кюршат й го каза, ведно с онова...питайки, какво е това...вашето, демек съжителство..че не знаеш, но как ще ти каже...нали, ти ще кажеш на мен......затова! ...Тогава, нашата не вдяна ли..че това е било.....всичко, иначе сделката нямаше да стане....нали, чу ...че така се прави.....ако, не искаше да го разбира....поне, разбра че това е практика....няма сега да тръбим, а на нея не казаха...защото, дори Кюршат....знае, преди нея...защо! ooooh! И сега, я заболяло...че не са повярвали ..в нея......усъмнили се....това е бизнес, миличка...ама, къде съм тръгнала да ти..."наливам" каквото и да било, че той Галип....се побърка да го прави, и ето ...резултатът! Или тя, запомни само онзи въпрос...на Кюршат, какво е това...вашето.... ooooh! ooooh! ooooh!

# 696
  • Мнения: 36 782
И как сега ще ме убедите, че Сабиха наистина обича Галип....Давайте....

Мамче, не започвай, няколко серии си тряйкаше, един диалог не сложи, сега пак вдигаш гири. Ето какво - не ти трябват лупи, просто се разходи да някоя пещера и ще я намериш.. любовта на Сабиха!

Аз ще наня вече!
Да Сани трайках си, защото искам да съм обективна. Сабиха в предишните серии имаше много силни моменти. Много й се радвах дори.....Сега обаче......на метеното....Не става за дълъг път.... Това е....

# 697
  • Мнения: 36 782
Добре де...Кюршат й го каза, ведно с онова...питайки, какво е това...вашето, демек съжителство..че не знаеш, но как ще ти каже...нали, ти ще кажеш на мен......затова! ...тогава, нашата не вдяна ли..че това е било.....всичко, иначе зделката нямаше да стане....нали, чу че така се прави.....ако, не искаше да го разбира....поне, разбра че това е практика....няма сега да тръбим, а на нея не казаха...защото, дори Кюршат....знае, преди нея...защо! И сега, я заболяло...че не са повярвали ..в нея......усъмнили се....това е бизнес, миличка...ама, къде съм тръгнала да ти..."наливам" каквото и да било, че той Галип....се побърка да го прави, и ето ...резултатът! ooooh! ooooh! ooooh!
Кралице, не само от Галип, а и от Кюршат нищо не е научила Сабито....Тя нали сега е негова ученичка.....Може да прави фасони на Мерве, но оставяше Галип да ходи сам на срещите, а той винаги я канеше.....Но тя нали е много специална...ще ходи на работа да спасява списанията.....

# 698
  • Мнения: 36 782
Сабито ми развали кефа...сега ще гледам 10 дена Галип като чер облак....Оф....Ще изям едно кило ябълки......

# 699
  • Мнения: 4 381
Дай, дай изяж ги...поне, да си здрава....вирусите ще те .."заобикалят", каза Теменужена....
И аз, духвам....че май трябва да прайм, нова темичка...... newsm78
Лека нощ! Ще ви проверявам....от време-навреме.... Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 36 782
И какво стана сега....Бързо се написахте и изчезнахте и двете....Аз сега ще ви сложа снимките и диалозите от диванчето....Галип тогава й подсказа и ако Сабито беше слушала какво говори, а не да слуша само себе си, можеше да го подпита и да разбере, че Галип е намислил нещо....Но не тя не може да остане под един покрив с него и си взе дърмите и замина.....Че как да й каже на Сабиха, когато тя още тогава можеше да си тръгне и да изпее всичко на Кюршат и да провали сделката на Галип....Ще се възвържа да я назова с истинското й име...

# 701
  • Мнения: 36 782

Галип: Бъбрек ли трансплантира как мина операцията? Болният  ще се оправи ли?






Сабиха: Защо се шегуваш Галип, естествено, не сме от големият бизнес като теб, толкова можем. Но знеш ли? С Кюршат се опитваме да успеем с любов и повече усилия.

Галип: Ако навремето и аз бях казал така, ако бях останал в това положение, днес нямаше да съм стигнал дотук. Характера на Кюршат пречи на сигурността в работата. Моите критерии за успех и неуспех са други.

# 702
  • Мнения: 36 782













Сабиха: Не характерът, а любовта му към работата надделява. Не може да пренебрегне вложеният труд и затова денонощно се бори за да спаси затъващият бизнес. (   )

Галип: ( И той се смее ) Нищо подобно, мислиш че Кюршат може да работи?

Сабиха: Не знам.

# 703
  • Мнения: 36 782





Галип: Но е сигурно, че може да ти замазва очите. Не се затормозявай прекалено. Аз ще се погрижа. Ти мисли за бебето ни.

Сабиха: За мен най-важното в момента са нещастните ни затъващи списания.

# 704
  • Мнения: 36 782















Галип: Shocked Shocked Shocked   

Сабиха: Галип, бебетата не се чакат със скръстени ръце. Жените работят 9 месеца, а после отиват и раждат. Не прекалявай!

Галип: Много важно списание! Ако някой ни види ще каже че става въпрос за потъпкване на човешките права. Статии за обувки, чанти, кремове за лице, малко политика за украса, две представяния на книги, много важно! Браво!

Общи условия

Активация на акаунт