Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 17

  • 30 123
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 776
























Сабиха: И ти не печаташе Светите писания в Нендел. /на това аз му казвам нахалство от висша степен....Добре, че Галип се влюби в нея, иначе щеше да продава кафе в магазина..../

Галип: Аз ръководя огромен холдинг!

Сабиха: И аз помня как се бореше, как полагаше усилия. По интересен начин промени разбиранията си.

Галип: Така ли? (Ойле бе?  )

Сабиха: Да, е сега заемаш друга позиция

Галип: Аз отдавна съм на нея Сабиха!

Сабиха: Така ли?
Галип: Преди да се заемеш със списанията вярваше в мен. Не подлагаше на съмнение решенията ми.  (  )

Сабиха: Значи съм била глупава! (  )

Галип: Мили боже! Кюршат ли ти отвори очите?!

Сабиха: ( мълчание )

Галип: Да е жив и здрав! Предай му че съм му благодарен!

# 706
# 707
  • Мнения: 36 776


































Сабиха: ( Няма отговор, и предпочете да каже следното ): При този гняв няма да остана тук. Не искам да се заяждаме така. Отивам при Руксар, тази нощ ще спя при нея.

Галип: При всеки спор ли ще ходиш при Руксар?

Сабиха: Спор ли, на това спор ли му казваш? Не ме броиш за нищо , не приемаш на сериозно!

Галип: Така ли?

Сабиха: Омаловажаваш това че обичам работата си. Помисли! Представи си че аз постъпя така. Моля те хубаво си помисли. Ще се върна рано сутринта.

# 708
# 709
  • Мнения: 36 776





Тук Сабиха се нъзмущана какво търсил Кемал в къщата на Рухсар....Рухсар не й остана длъжна и я попита тя какво търси по това време в нейната къща.....

# 710
  • Мнения: 36 776



Тук Кеми обяснява на Галип за френския ключ....Галип почти му повярва.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 711
# 712
  • Мнения: 36 776







Галип: Изглежда не се познаваме добре. И да бягаш от мен аз все ще те връщам обратно.
 (На рамото, напляскване и в къщи!  )




















# 713
  • Мнения: 36 776












Галип е нетърпелив....Награбва я още от вратата....Сабиха няма нищо против.....Само, че не там.....Горе, горе......

Не искаше ли това да постигне Сабиха....Да провери дали Галип ще отиде да я върне....Дребни женски хитрости. А защо не постъпи така, когато Галип й предлагаше да отиде с него на срещите с Мерве....Защо тогава не приложи някоя дребна женска хитрост.....Може би тогава щеше да постави Мерве на мястото й и нямаше да има излишни проблеми.....

# 714
  • Мнения: 36 776



Сабиха май се изненада, че хората от нейното обкръжение създадоха проблеми на Галип. И с тяхна помощ бизнеса му тръгна надолу....А пък след това защо ще продава холдинга.....

# 715
  • Мнения: 36 776



Няма значение колко струва обучението на Мемо. Галип иска най-доброто за децата....Нали затова работят....Могат да си го позволят.....

# 716
  • Мнения: 36 776





Фатма е приготвила закуска за семейството....Галип много обичал нейните закуски.....Личи си.... Joy Joy Joy Joy

# 717
# 718
  • Мнения: 36 776

Трай бабо за хубост  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 36 776


Галип няма намерение да се връща в Нендел.....



Щяха да ме изкарат убиец.....

Общи условия

Активация на акаунт