сешоар на Ровента за изправяне (новия модел CV-9130)

  • 12 655
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 631
Момичета, а някой знае ли дали предните, евтините модели на Ровента за изправяне вършат работа??  Rolling Eyes

# 31
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Току що ми доставиха моя от Технохит! В момента не ми се мие косата, за да го пробвам, но утре.. Peace

Бира с таратор , виждам, че си от Пловдив - в магазина на Технохит са останали още два на цена 49лв. Peace

# 32
  • Мнения: 120

Това, което ме озадачава обаче е липсата на студена струя. Всеки уважаващ себе си сешоар има такава. Доколкото зная служи да придадеш окончателен вид на косата. Защото топлата коса се поддва бързо на чупки.  Или може би си има такава опция, а аз не я открих? newsm78

И друго... Някой спомена, че с този сешоар можело да се правят красиви чупки в косата. как става това?

Другото, което си мисля (освен липсата на студена струя) е това, че машинката едва ли е много щадяща. Аз се изсушавах на по-ниската степен и пак ми се вижда, че е силно. Но като да придадеш глаткост на косата си сутрин преди работа е подходящ, определено.

Няма студена струя. Тези чупки в косата и аз не знам как са си ги правили другите момичета, но аз освен не добре изправена коса, други чупки не съм имала от този сешоар. Сешоарът наистина не е много щадящ, защото има опасност да ти се накъса косата от тези щипци и второ, че докато се изправяш всъщност струята ти е на косата, не знам дали се изразих правилно.
Аз така и не успях да се харесам изправена с този сешоар. Не е така гладка косата и хубава на вид. Използвам го само като сешоар с нормалната приставка, защото е сравнително мощен и с четка става добре. Даже не знам къде съм мушнала приставката.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Tanishte, имам съмнение, че   си си поставяла пресата на най-стегнатото  положение(има  няколко степени на затягане) и затова те е късала косата, на мен не ми се е случвало никога, но аз ползвам на 1 позиция (на най-отпусната преса.)

# 34
  • Мнения: 2 631


Бира с таратор , виждам, че си от Пловдив - в магазина на Технохит са останали още два на цена 49лв. Peace

Кой и къде е този магазин???  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 372
Купих го от Технополис в Пловдив. Засега съм доволна, за тази цена е страхотен. Но и при мен има леки чупки, освен това трябва да се внимава, защото има опасност от прегряване и накъсване на косата. Особено важно е да се избере правилен продукт за предпазване.

# 36
  • тук-там
  • Мнения: 4 274


Бира с таратор , виждам, че си от Пловдив - в магазина на Технохит са останали още два на цена 49лв. Peace

Кой и къде е този магазин???  Rolling Eyes

http://technostarbg.com/contacts.html

Много се извинявам за подвеждането . Този е - на контакти има карта - пазарджищко шосе, след окръжна болница. ТЕХНОСТАР, а не ТехноХИТ!   Embarassed

# 37
  • Мнения: 3 976
Особено важно е да се избере правилен продукт за предпазване.

Дайте съвет за хубав такъв продукт за предпазване. Ползвам обикновени такива силиконови разни. Нещо наистина добро знаете ли?

Между другото повдигам малко старата тема, защото във връзка с накъсването, за което говорихте, открих, че има съвсем лесен начин да се избегне. Просто държите постоянно натиснато копчето, което разтваря шипките отпред. Не е чак толкова трудно. Пръста се разполага постоянно в натиснато положение там и това е.

С все по-честата употреба установявам, че за не чак толкова чупливи коси, както и за то-тънки, определено е по-добре на по-ниската степен, с по-бързи минавания през косата. За сметка на това ще се наложи малко повече време да се прави, но едва ли е болка за умиране. Имам много дълга коса и въпреки това успявам да я свърша за десетина-петнайсет минути.
Не съжалявам за покупката.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 902
Здравейте,и аз съм се засилила към Техномаркет за този сешоар,бихте ли ми казали дали става за къса коса Rolling Eyes до под ушите Rolling Eyes
и  в крайна сметка,каква е разликата м/у Ровентата и този:  http://www.technomarket.bg/products/09039387/babyliss-5712e
а сега де,какво да правя?

Последна редакция: сб, 18 фев 2012, 22:49 от k@li

Общи условия

Активация на акаунт