Gossip Girl-тема 3

  • 35 752
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 281
Луи мн се впрегна от книгата според мен Rolling Eyes ама тя като му каза,че Дан няма въображение  Mr. Green Луи прие за истина всичко Mr. Green Той, ако мисли,че до сега е виждал лъжи и интриги от Б. много се заблуждава. Mr. Green

А за другите е нормално да не се почувстват приятно като са писали за тях и то не много хубави неща. Все пак са му приятели.
Нейт би трябвало да се радва, че не участва Mr. Green

Чък: Малко бях обиден,че не направил мен гей  Joy Joy

Серина определено не очакваше това  Mr. Green
Чък философски прие нещата, кара го да преосмисли живота си. Тъжен изглеждаше накрая Cry Искам и той да има своята приказка.

Дан определено е описал и себе си доста добре в книгата.


Жалко,че са резнали тази сцена.

Последна редакция: вт, 18 окт 2011, 23:39 от La Libellule

# 46
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 281
Канадското промо. Доста интересно изглежда. С Доста интересно заглавие - The Fasting and the Furious  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2
Реакцията им е много пресилена. Естествено, че те са му вдъхновение, но дотам. След това идва въображението, то е ясно. Серина си е описана 1 към 1, това че не й харесва каква е всъщност е нейн проблем, не на Дан. Все още се надявам бебето да е на Чък, ама като гледам няма някакви подсказки, че е на Чък. В смисъл не дават Блеър да се колебае за брака си, не се държи все едно крие нещо толкова важно...

# 48
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 281
Все още се надявам бебето да е на Чък, ама като гледам няма някакви подсказки, че е на Чък. В смисъл не дават Блеър да се колебае за брака си, не се държи все едно крие нещо толкова важно...

И на мен ми направи впечатление,че тя е доста спокойна. Когато й каза, че знае всичко, тя не се притесни, изглеждаше леко изненадана, но не и стресната или обезпокоена, дори спокойна ми се стори. Ако има да крие нещо щеше да си помисли, че той знае нещо друго Confused Или пък е много добра лъжкиня Thinking


Но другия епизод ще има някакво развитие по въпроса - поне така изглежда на промото.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 219
Серина се чувства предадена, защото тя се постара да се промени за разлика от Блеър, която си остана интригантка от първия до последния епизод... Освен това Серина се разкри истински пред Дан, а той го описа в книга. Не, че нещо ама личните неща и отношения са между двама човека, а не между нея и целия свят.

И да - Дан няма въображение, определено! Само той 5 сезона на един сериал може да е лузър от първия до последния...

Блеър е спокойна, защото си живее в мечтаната приказка и никой не я закача, най - вече Чък. За да не я развали не пожела дори и книгата да прочете.

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 16:12 от Vanya_I

# 50
  • София
  • Мнения: 6 010
Серина се чувства предадена, защото тя се постара да се промени за разлика от Блеър, която си остана интригантка от първия до последния епизод... Освен това Серина се разкри истински пред Дан, а той го описа в книга. Не, че нещо ама личните неща и отношения са между двама човека, а не между нея и целия свят.

И да - Дан няма въображение, определено! Само той 5 сезоно на един сериал може да е лузър от първия до последния...

Блеър е спокойна, защото си живее в мечтаната приказка и никой не я закача, най - вече Чък. За да не я развали не пожела дори и книгата да прочете.

Много съм съгласна, въпреки, че още не съм гледала последния епизод.

И в тази връзка освен от арената има ли начин да се докопам до него? Няма го качен в замундата. Накой дали ще се навие да го качи в докса или да ми го прати по скайп  Embarassed

# 51
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 281
И в тази връзка освен от арената има ли начин да се докопам до него? Няма го качен в замундата. Накой дали ще се навие да го качи в докса или да ми го прати по скайп  Embarassed

http://dox.bg/files/dw?a=9ecec59c77
суб ако искаш http://dox.bg/files/dw?a=1ab0ee0751


Четох спойлер,че много скоро ще има целувка. Но не казват Б. с кого ще се целува Mr. Green Надявам се изненадата да е приятна Heart Eyes

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 13:27 от La Libellule

# 52
  • София
  • Мнения: 6 010
La Libellule, показва ми "Несъществуващ файл / папка"

# 53
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 281
Оправих го вече, би трябвало да стане.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 010
Пу, пу! Златна си!  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 6 219
Вчера го имаше в замунда. Даже момичетата коментираха как ще правят суб.
Освен да са го свалили...

# 56
  • София
  • Мнения: 6 010
Ами да! Викат ми оФсЪтЪ!  Mr. Green
Аз мислех, че чакаме 5 епизод, извинете за недоразумението!   bouquet

# 57
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 281
Роклите от този епизод:


# 58
  • Мнения: 2
За мен Дан никога не е бил лузър. От началото на сериала ми е един от любимите персонажи. За мен той е най-интелигентен, най -"нормален", определено мисля, че е забавен и е единственият, който има някакви ценности Peace
А и това е просто книга, не е автобиография, не е по-истински случай, просто е вдъхновена от приятелите му. Оттам нататък те реагират пресилено. Признавам си, че комбинацията Блеър и Чък ми е любима, но определено Блеър отделно като персонаж не ми допада особено, толкова е незряла, все едно още е на 15 години. Докато Чък претърпя такива трансформации, неговият образ се разви във времето и е по-интересен за гледане и извън романсът им.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт