Клюки - есенни и весели , не тъжни - 24

  • 25 104
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз да се запиша нищо, че рядко пиша....да честитя на всички рожденици бременостти и въобще всички хубави новини..
При нас са големи драми просто не знам, тежък пубертет Rolling Eyes..въобще не знам какво да правя, чувствам се толкова безсилна понякога..и винаги аз съм виновна за нещо в неговите очи..

Хубава вечер на всички!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 349
Изпуснала съм ви - вече нова тема и то напреднала.

Честито на Стоянчо и хубавата новина!

Приятна и усмихната вечер!   bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 196
Eхаааа, супер. Честито на Стоян и на майка му    bouquet

# 18
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Честито на малкия Стоян и тук за рожденния ден  Tada

Не съм,лека и спокойна бременност и на финала здраво бебче  Peace

# 19
  • Мнения: 506
Не съм,лека и спокойна бременност.

# 20
  • Мнения: 549
ЧРД на мъника Стоян на Не съм... Малко на патеричка ама да й  е жив и здрав и  послушен!  smile3525 smile3525
 Аз ви  следя .... нищо ,  че рядко се включвам с писането. Мойта  фръцла  е една глезана и мърморана , не спи никак и  само  мрънка ... На всичко от горе  има екстри като  запек , колики , хрема (  е, тя  вече отминава - но все нещо остава да  хърка  в носа й) ...Та  с бебешки истории няма да  ви  занимавам !
   
О, занимавай ни, моля !  Heart Eyes Мартинчо имаше запек като новороден и едномесечен, докато не му смених млякото със супер скъпата пробиотична Лактана, която ми изцеди бюджета, но пък стомахът му се успоки и проблемите се решиха. За по-малко от седмица коликите отшумяха, а запекът - за два дни. Ти кърмиш ли? Моята  "екстра" беше, че нямах капка кърма

# 21
  • Мнения: 54 413
Аз също не съм кърмила .  Деси беше на Нан , запек почти не е имала , но й давах превантивно водичката от сварени овесени ядки . Действаше й много добре . Peace

# 22
  • Мнения: 1 931
Не съм, честито със закъснение на Стоянчо. Да ти е жив и здрав. Браво на вас, че сте се решили за трето и дано да ги нашарите сега.
Благодаря за новичката темичка.
Торнадо, не знам какво да ти кажа, не съм имала подобни проблеми, но с времето и малката ще свикне и ще приеме новият човек, стига и той да го иска.
А да ви кажа как се развиха при нас нещата. След оня ден поредният проблеми се стигна до бърза помощ. онова дете непрекъснато обижда моето, сваля му панталоните и гащите пред децата и такива подобни неща и така се е стигнало до поредното биене.  Та вчера говорих с Директора, Г-на, Г-жата. А Г-жата милата и тя си изживява стрес с всичко това. Сега са в различни краища на стаята и ако още 1 път се случи нещо казах моят да го преместят за занималнята. И в училището намекнаха, че си има някакви проблеми това дете.
Аз като гледам майката и детето си мисля, че имат проблеми с бащата. Майката е системно бита, тя е вечно със синини по лицето и въпреки, че казват че тези неща ги прави синът й, аз си мисля, че е от баща му. Хем ме е жал за тази жена, хем пък знам, че всеки сам трябва да си реши проблемите. Не мога да отида да й кажа да си реши нещата и ако живеят в тормоз просто да се реши да промени нещата.  Но каквото и да е няма да допусна някой да ми травмира детето, а това , че и с другите деца така се държи, мен не ме грее. Да си вземат решение какво да правят.

# 23
  • Мнения: 2 011
ЧРД на мъника Стоян на Не съм... Малко на патеричка ама да й  е жив и здрав и  послушен!  smile3525 smile3525
 Аз ви  следя .... нищо ,  че рядко се включвам с писането. Мойта  фръцла  е една глезана и мърморана , не спи никак и  само  мрънка ... На всичко от горе  има екстри като  запек , колики , хрема (  е, тя  вече отминава - но все нещо остава да  хърка  в носа й) ...Та  с бебешки истории няма да  ви  занимавам !
   
О, занимавай ни, моля !  Heart Eyes Мартинчо имаше запек като новороден и едномесечен, докато не му смених млякото със супер скъпата пробиотична Лактана, която ми изцеди бюджета, но пък стомахът му се успоки и проблемите се решиха. За по-малко от седмица коликите отшумяха, а запекът - за два дни. Ти кърмиш ли? Моята  "екстра" беше, че нямах капка кърма
)
Моето мляко се изпари  и аз дохранвах още от родилния  дом бебораната.  Там им даваха Аптамил и аз продължих с него. Когато пипна хремата  се запече...Sad Започнах да давам  Аптамил Комфорт - 400 г  18 лв  но реших , че е по-добре да си продължа на Аптамил 1 и да добавя Биогайа ....Но ако продължава със запека ще трябва да  сменя млякото  .... а откъм бюджет сме  малко скъсана работа  но ако се наложи  и  най-скъпото мляко ще купя  само  Мишкуната ми да  е добре. Баткото беше същия със  запека Sad. Но  с него имах хиперлактация , пак  не сучеше , но аз се изцеждах  в огромни количества кърма ... 

# 24
  • Мнения: 54 413
И аз да се запиша нищо, че рядко пиша....да честитя на всички рожденици бременостти и въобще всички хубави новини..
При нас са големи драми просто не знам, тежък пубертет Rolling Eyes..въобще не знам какво да правя, чувствам се толкова безсилна понякога..и винаги аз съм виновна за нещо в неговите очи..

Хубава вечер на всички!

ima ,  Hug

Колко е голям тинейджъра ?

# 25
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Добър ден,

 Happy mama   bouquet..след месец става на 13г. скорпионче, ама най лошите е той..

# 26
  • София
  • Мнения: 17 281
Торнадо, на дребното човече явно ще му трябва повечко време. Пускайте си го да сяда между вас детето, ще му минат тия мераци с времето. А пък за забележките не знам - като се събрахме с мъжа ми, поне година мина преди да направи забележка на Иво и то винаги в много лека форма. Аз в началото даже се ядосвах, защото все аз трябваше да съм лошата, но, честно казано, с времето виждам, че стратегията му е била правилна и инстинктивно е налучкал вярната посока.
Не знам дали е валидно за всеки случай, само споделям опит  Hug

# 27
  • Мнения: 54 413
Добър ден,

 Happy mama   bouquet..след месец става на 13г. скорпионче, ама най лошите е той..

Моята девойка е Дева , 12 годишна , ама и тя е от проклетите ! Mr. Green
На БНД прилича ! #Cussing out

Трудно е , наистина , добре , че поне с училището няма проблеми , да чукам на дърво ! Praynig
Но , какво да ти кажа , снощи се чух с една приятелка .
Тя има дъщеря , 15 годишна , от една година пуши , гадже си има ... А има баща в наличност , аз на моменти си мисля , че ако в къщи имахме  мъж на място , да я респектира , ще е по-различно , но ето , че и това не винаги помага .

Като цяло днешните деца нямат уважение към никого , това е моето впечатление .
Живеят с чувство за безнаказаност .

# 28
  • Мнения: 549
Стелс, не те съветвам да се мяташ на най-скъпото мляко, защото над двеста лева не ти мърдат всеки месец, май по- скоро към 250 и отгоре, дано алтернативните методи подействат.
Но наистина съм супер доволна от Лактана - около 24 лв/ 600 гр, давах го до 5-тия месец, когато захраних, после - обикновено адаптирано мляко. Педиатърът каза да давам отвара от овесени ядки, но глутен на новородено... После съм давала, но той мразеше тая отвара. За коликите - чай на ХИП и там каквото изписаха, биогаята не даваше особен ефект и до 40-тия ден въпреки неевтиното друго мляко все беше запечен

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Бърди, съобразяваме се за всичко с нея и това ме притеснява. Оставяме я да седне където иска било то за вечеря, било то на дивана за филма и за куп други неща. Тя обаче свиква, че е 'играем по свирката" и започва жестоко да ни работи. След като трябваше да пишем домашно и тя се лигавеше, аз направих забележка и се започна един рев,тръшкане и викове колко лоша майка съм и , че не я оставам да играе.  ooooh! Той се опита да обясни, че ако се успокои и съсредоточи ще го напише за 20 мин и после ще играе колкото иска. Малееееее, като го започна - в нейната къща ще си прави каквото иска и т.н и т.н. След половин час седеше до него на кухненската маса и заедно пишеха буквички все едно нищо не е било. От най-доброто и мило дете за секунда става хала... Sad

Общи условия

Активация на акаунт