Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 5

  • 81 465
  • 777
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9
С уговорката, че не знам, как е миришело ОМО-то преди, а и може би, защото явно ми харесват по-силно ароматизирани прахове, но ароматът му ми харесва дори при затворена опаковка Simple Smile За качествата му на изпиране ще мога да споделя впечатления малко по-натам като го тествам Simple Smile

# 601
  • Мнения: 1 059
Купих Омо от Била миналата седимца-партидата му е същата като на предишното,
купено от Метро (10,2013), а и миризмата ми се струва същата. Но аз поначало
не съм много впечатлена от аромата му, мирише ми на домашен сапун, но по изпраните
дрехи е съвсем слабо доловимо, почти няма мирис.
 Не знам дали съм писала преди, но мъжът ми не понася миризмите на нито един омекотител,
казва, че му се гади, дори и когато слагам минимално количество. За това миризмата
на праха при мен е много важна. Ариел (прах и таблетки) май си остава с най-приятният
 аромат. Доволна съм и от аромата, който остава по дрехите, след употребата на дезин-
фектанта Импрезан.

# 602
  • Мнения: 3 995
Ще чакам коментар за качеството на изпиране на ОМО от Билла .
Бях решила днес да замъкна малчо до там да си взема , но щом казвате че има разлика ще почакам  Thinking

# 603
  • София
  • Мнения: 360
Вчера като писах за Омо-то от Била имах впечатления само от праха преди пране. Днес вече мога да кажа със сигурност: НЕ купувайте! След изпиране мирише още по-гадно!

Може би не е случайна тази разлика в цената на праха - в Била е по-евтин около 1.50 от този във Фантастико?

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 10:48 от mariyka

# 604
  • Мнения: 3 995
Мда,  явно няма да се разхождам напразно  Peace Благодаря

# 605
  • Мнения: 5 209
Вчера като писах за Омо-то от Била имах впечатления само от праха преди пране. Днес вече мога да кажа със сигурност: НЕ купувайте! След изпиране мирише още по-гадно!

Може би не е случайна тази разлика в цената на праха - в Била е по-евтин около 1.50 от този във Фантастико?
Хайде напиши партидата, т.е. скока на годност, за да видя дали купувам същото нещо като теб и мама Меца.

# 606
  • Мнения: 1 045
Това ОМО в Била за какво пране е - за цветно или за бяло? Да знам дали да се разкарвам.


Бяло Peace

И аз това щях да питам, но щом е за бяло няма да се разкарвам. От каталога и аз не можах да разбера за какви дрехи е. А пък и като прочетох после коментарите ви  ooooh!

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 11:01 от *peony*

# 607
  • Мнения: 5 209
Прескачате постинги избирателно ли? Все едно, че нищо не съм написала на предната страница. ОМО е универсален - за бяло и за цветно. Така го дават върху опаковката. Отделен е въпросът, че ние още отначало решихме, че ще го ползваме само за бяло и не сме го тествали на цветни дрехи.

# 608
  • Мнения: 1 045
Аз имам универсален. Трябва ми специално прах COLOR, затова се интересувах от Омо-то. Не прескачам постинги, чета всичко.

# 609
  • Мнения: 762
енито, ще си ги купуваме директно от Германия.

В тази връзка може ли да помоля някой, който знае немски, да отдели няколко минути от ценното си време да напише на хората от този сайт да добавят България в списъка със страните, до които доставят (Румъния я има, а България откъде-накъде ще я няма). Аз им писах на английски, но няма реакция. Благодаря сърдечно!
А с посредник няма ли да може да стане? newsm78

# 610
  • Мнения: 540
Ако се купува прах за пране 10 кг. примерно, с посредник ще излиза златен  Laughing Друг е въпросът, че аз за посредник от Германия не съм чувала  Rolling Eyes

По-късно ще им драсна на дойч за доставката до България, само да легне дребното да спи  Peace

# 611
  • София
  • Мнения: 3 328
Прескачате постинги избирателно ли? Все едно, че нищо не съм написала на предната страница. ОМО е универсален - за бяло и за цветно. Така го дават върху опаковката. Отделен е въпросът, че ние още отначало решихме, че ще го ползваме само за бяло и не сме го тествали на цветни дрехи.
Аз съм го тествала на цветни дрехи - пере добре, не ми е създавал проблеми.

# 612
  • Мнения: 5 209
Аз имам универсален. Трябва ми специално прах COLOR, затова се интересувах от Омо-то. Не прескачам постинги, чета всичко.
Да, за съжаление ОМО има само една разновидност в България. В Румъния са три вида, но и трите са универсални.

А с посредник няма ли да може да стане? newsm78
Ако ще е с посредник, по скоро бих купувала от амазон или от сайтовете на супермаркетите, че е по-евтино. Но аз съм в Бургас и цялата процедура с посредника става много сложна. Пък и като четох темата за посредниците от Франция и задържаните пратки от Ив Роше, съвсем ми се отщява.

Ако се купува прах за пране 10 кг. примерно, с посредник ще излиза златен  Laughing Друг е въпросът, че аз за посредник от Германия не съм чувала  Rolling Eyes

По-късно ще им драсна на дойч за доставката до България, само да легне дребното да спи  Peace
Ще съм ти много благодарна!

# 613
  • София
  • Мнения: 360
Не съм си у дома, но сл. обяд ще изровя плика и ще пиша.

# 614
  • Мнения: 0
вчера си взех комплект PEROS прах 6кг компакт равняващ се на 9кг. омекотител 4л. и калгон за 19лв.
Решх да го пробвам защото ми омръзна да купувам скъпи прахове и да оставам разочарована е не винаги разбира се.Продавачката ми каза че бил много хубав и много добре изпирал дрехите доста хора го купували и отзивите им били много добри.Довечера ще го пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт