Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 5

  • 81 407
  • 777
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 5 209
Споменахте за цената на "Омо", ми при нас никъде не може да се намери за по-малко от 8 лв.!? Sad Цена от 6,49, за този прах е повече от добра!
В Билла и Карфур редовната цена е 8,49 лв. (вчера нещо се заблудих, че е 7 лева). Нямате ли Билла наоколо да си вземеш по-евтин?

Това ОМО в Била за какво пране е - за цветно или за бяло? Да знам дали да се разкарвам.
Бяло Peace
Всъщност, на опаковката го дават универсален, ако за РРР има някакво значение, че може и някои цветни да си пере с него.

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 22:35 от Guess Who

# 586
  • Мнения: 1 416
Това ОМО в Била за какво пране е - за цветно или за бяло? Да знам дали да се разкарвам.


Бяло Peace
А в такъв случай съвсем ли не става за цветни дрехи? Blush Какво ще стане, ще ги избели ли?
Много искам най-после да го пробвам това така хвалено ОМО - къде се продава такъв за цветно пране? В Кауфланд ли? И каква е цената?

П.П. сега видях, че с Guess Who сме писали едновременно, значи ще си взема това ОМО на промоция, щом като се води универсален.

# 587
  • Мнения: 176

 Joy

много си права. И аз все по-рядко намирам оригинални немски стоки. В повечето магазинчета са разни белгийски, холандски, френски, испански, италиански. Тук-там има английски, а немските изчезват. За веригите да не говорим.

# 588
  • Мнения: 5 209
енито, ще си ги купуваме директно от Германия.

В тази връзка може ли да помоля някой, който знае немски, да отдели няколко минути от ценното си време да напише на хората от този сайт да добавят България в списъка със страните, до които доставят (Румъния я има, а България откъде-накъде ще я няма). Аз им писах на английски, но няма реакция. Благодаря сърдечно!
В този сайт има някои неща на прилични цени (поне като ги сравнявам с амазон). Имам и още един немски сайт, от който съм купувала много пъти, но напоследък вдигнаха цените безобразно - една кутия Персил за 40 пранета стана над 19 евро и просто няма начин да се вържа.

# 589
  • София
  • Мнения: 6 132
Мисля, че и писмо на английски ще свърши работа.
Много рядко събирам цяла пералня с дънкови дрехи. Ако пера с Корал за дънки, мога ли да я допълвам с друго тъмно пране? Предполагам, че няма проблем, но все пак да попитам.

# 590
  • Мнения: 5 209
Дозировката на Корал за дънки е дадена за 2 - 3 кг, което не е цяла пералня. Дънките са тежки дрехи, така че няклко чифта вероятно са около 3 кг. Иначе едва ли ще им стане нещо на другите дрехи, ако все пак решиш да допълваш.

# 591
  • Мнения: 506
Guess Who, този немски сайт предлага доставка до България - от  0,00 до 30 Kg   -  EUR 15,90
над 30 кг - по запитване.

# 592
  • Мнения: 5 209
Guess Who, този немски сайт предлага доставка до България - от  0,00 до 30 Kg   -  EUR 15,90
над 30 кг - по запитване.
Да, във Versandkosten я има, обаче когато тръгнеш да се регистрираш и да си попълваш адреса, България я няма в списъка.
Цената за доставка не е лоша. 30 кг ги правя от воле като накупя, освен праховете, Листерин, консерви, чайове, кафета, марципани, Прил, Бреф и т.н.
В другия сайт цената за доставка е 9,90 евро, но цените, както писах, ги надуха много.

# 593
  • София
  • Мнения: 1 330
Взех си Омо от Била. Тъкмо приключих старата опаковка. Голяма радост - 2 лв. спестявка, последният от рафта - късмет...
Но  #2gunfire
Дори през торбата миришеше на долнопробен прах  Shocked Помислих си, че  самата торба дълго е седяла сред други опаковки и е поела от тяхната миризма. Но не!  И самият прах НЯМА НИЩО ОБЩО с познатия ми, любим прах Омо! Направо ми стана лошо от миризмата - в пряк и преносен смисъл  Cry А до сега цялата ми къща ухаеше от него...

Гес, имаш ли коментар?  Може ли да съм такъв Марко Тотев !

Някой друг днес купувал ли е от младостката Била?

# 594
  • София
  • Мнения: 360
И аз си купих Омо от Билла, който няма нищо общо по аромат с този който съм купувала преди от Фантастико. Мирише на нещо промишлено - гадно! От предишният ухаеше целият коридор! Този от Била е съвсем различен! #Cussing out #2gunfire Sick.....

# 595
  • Мнения: 5 209
Какъв коментар да имам, мама Меца?Не съм купувала от последните партиди, защото купих доста от промоцията в Карфур преди време. Изобщо няма да се учудя, ако след няколко добри партиди за зарибявка, са го променили към по-лошо, което би било супер подло и тъпо. Надявам се да не е така. Ще ходя до Билла и ще купя един пакет да я видя тази работа. Ако са му променили само миризмата, с мед да го намажеш. А прахте ли вече с него, за да кажете дали пере като предния?

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 22:40 от Guess Who

# 596
  • София
  • Мнения: 1 330
Значи не съм просто Марко Тотев, ето и на Марийка покупката е отблъскваща  #2gunfire
Колко му се израдвах, а колко  много се ядосах, че просто нямам думи от яд!
Ще пера с отвращение!  #Cussing out

Момичета, запътвайки се към Била, имайте едно на ум!

# 597
  • София
  • Мнения: 3 328
Що се учудвате - това си е "в реда на нещата" в нашия "опакий край"...като захлебят, да свалят качеството, пък будалите нека си купуват, те са свикнали да ги ...#Cussing out

# 598
  • Мнения: 5 209
Karimma, не бързай да се ядосваш. Може да не са свалили качеството. Може само миризмата да са променили, а да си пере както преди. Трябва да се пробва. Момичета, каква партида са ви праховете? До 10/2013 ли е срокът на годност като на FlameElement?
То пък човек да не похвали нещо, ей! Rage

# 599
  • Мнения: 329
Е, вчера преди да ви прочета тук, купих от новата Тема, защото не съм я пробвал все още.
После като прочетох за Омото ме хвана яд, а то какво излязло накрая.
Не ми се ще само да трупаме у нас. Няма да се редя по промоциите в Билла.
Като свърши Темата ще взема Омо на редовната цена,
ако дотогава не ме е осенила някоя друга идея.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт