Прах за пране и омекотител за дрехи / тема 5

  • 81 354
  • 777
  •   1
Отговори
# 570
  • Бургас
  • Мнения: 422
Може ли някой да сподели ако е ползвал прах за пране Soft .Гледам че ще е на промоия в карфур обаче е голяма разфасовка и се чудя дали да си купя Thinking

# 571
  • Мнения: 9
Сдобих се с Ариел Компакт Актилифт за бяло и цветно. И двата пакета са по 1.35кг и са за по 18 пранета. Цената на пакет е 16лв от Борн на Халите. По Gratisnummer ли се определя, къде са произведени? И на двата е 00800 92472255. Взех и прах Lenor 1.44кг, 18 пранета, 17лв, същия на който Guess Who е показала снимка в темата за течните препарати. И Ленор-а е с номера на Ариелите. Та, ако някой може да ми каже дръжавата производител по въпросният номер (ако е нужна допълнително информация ще я споделя веднага) ще съм благодарен Simple Smile

Пак оттам по съвет на Amazing_nice взех и AS Oxy power weiss и Oxy multi-fleckentferner и двте са по 750г на цена 10лв за брой.

Взех и на Dr. Beckmann няколко продукта, дано съм нацелил верните. По късно ще ги снимам и ще покажа снимките, за да ми кажете дали са тези, които ми препоръчахте или не.

Някой беше споменавал за магазин за паралелен внос близо до Кауфланд, в Дружба - магазинът е пълна скръб. Има 2 вида прахове и дотам.

Взех и няколко пакетчета snow extra power, някой ги беше споменал и прахче против засечено и пожълтяло пране и кърпички на dr. Beckmann за улавяне на цвят и прах, ей така за пробата. Та ми предстоят доста експерименти. Естествено ще споделя резултатите Simple Smile

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 19:28 от FlameElement

# 572
  • Мнения: 176
ще си доволен от Ариел, както и от Ленор. За AS ще си мълча, за да не те разочаровам.

# 573
  • Мнения: 201
аз ползвам за бяло пране следното:


за цветно:


и:


а от този омекотител съм просто възхитена:

# 574
  • Мнения: 329
Интересува ме Даша. Днес гледах същия в Слънчеви лъчи. Беше белгийски. Ако е за бяло или универсален, бих го взел. Зачетох се отзад, мъдреха се някакви оптични избелители, но нека по-запознатите да кажат. Запасил съм се с гелове за цветно, но за бяло ми предстои да купувам и понеже всеки път взимам нещо различно, ако този Даш е за бяло, бих го пробвал. И още нещо: някой срещал ли е от паралелния внос истински хубав американски Tide и въобще има ли разлика между този, който се продава у нас и чужбинския? Предполагам, че въпросът ми е риторичен, но все пак.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 16:29 от Argent

# 575
  • Мнения: 9
Добре, а все пак по какво мога да позная, къде са произведени Ариелите Rolling Eyes

# 576
  • Мнения: 329
На повечето някъде отзад си пише фирмата производител и страната. Баркодът не е ориентир в никакъв случай. Това е дъвкано хиляди пъти, да не го преповтарям. Един от най-сигурните начини е езиците, на които са написани съдържанието, срокът на годност и т.н. В случая с Ariel - видиш ли немски или английски - грабвай смело, скиваш ли румънски, словенски, сръбски и т.н. - захвърляй и си дай парите за нещо друго.  Mr. Green

# 577
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Здравейте!

Макар, че всеки ден чета тук пак ще ви питам. Blush Свършва ми праха за бяло, "Омо" /ползвам го за не знам кой път/ и този за цветно /"Персил" гел/ и ще помоля да ми препоръчате прах за бяло и такъв за цветно /може и течен разбира се/. Ценовия диапазон да е от 10 до 12 лв.?

Споменахте за цената на "Омо", ми при нас никъде не може да се намери за по-малко от 8 лв.!? Sad Цена от 6,49, за този прах е повече от добра!

# 578
  • Мнения: 540

а от този омекотител съм просто възхитена:


моят е същия, от него се обринах, явно моята кожа е чувствителна към някоя съставка. Но пък със Силан не съм имала проблеми, много странно  Rolling Eyes по-напред някой ме попита къде е произведен - в Германия  Peace Опаковката ми е почти пълна, но няма да я използвам, ако някой иска да му я подаря да драсне едно ЛС  Mr. Green

# 579
  • София
  • Мнения: 3 847
Това ОМО в Била за какво пране е - за цветно или за бяло? Да знам дали да се разкарвам.

# 580
  • Мнения: 9
Снимах снощи препаратите на dr. Beckmann, които съм купил, ето и картинките:
http://imageshack.us/photo/my-images/202/1001007y.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/259/1001008t.jpg/

На никой от двата не видях да пише textile entferner Rolling Eyes Някой от тях става ли за пране на цветни чаршафи оцветени от черни тениски или е някой друг този, който ми трябва?

БТВ, сдобих се с ОМО-то от промоцията на Била. Срокът на годност е до 10.2013 и реших да взема 2бр Mr. Green

# 581
  • Мнения: 1 759
Това ОМО в Била за какво пране е - за цветно или за бяло? Да знам дали да се разкарвам.


Бяло Peace

# 582
  • Мнения: 176
Снимах снощи препаратите на dr. Beckmann, които съм купил, ето и картинките:
http://imageshack.us/photo/my-images/202/1001007y.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/259/1001008t.jpg/

На никой от двата не видях да пише textile entferner Rolling Eyes Някой от тях става ли за пране на цветни чаршафи оцветени от черни тениски или е някой друг този, който ми трябва?

БТВ, сдобих се с ОМО-то от промоцията на Била. Срокът на годност е до 10.2013 и реших да взема 2бр Mr. Green

някой те е заблудил, не enferner, a entfarber трябва да пише. Това от първия линк ще ти свърши работа за боядисани чаршафи при пране с тениски. Макар че се говори, че Dr.Beckmann вече се прави в Чехия.

# 583
  • Мнения: 9
Вероятно е точно така, защото текстовете са изписани на някакъв такъв език, чешки или полски, не ги различавам върде. С две думи да търся такъв произведен в Германия? А нещо друго за така оцветени цветни чаршафи би ли ми препоръчала в случай, че не намеря германско производство?

Мерси!  Simple Smile

# 584
  • Мнения: 206
Ени  признавам  си  , аз  заблудих   по  погрешка Embarassed - мислех си за  нещо  друго . Надписа   наистина  е: Entfarber с  такова  ä .  идва  от farbe - цвят, а   entferner -  е  отстраняване на ..../ обикновенно  се използва  за петна/ .

Учудена  съм  , обаче   че Д-р Бекман  е  с  такива  надписи . Нищо немско  не  остана .
Scheiße

Общи условия

Активация на акаунт