Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 56

  • 45 952
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Мустафа действа на Керим, като червено на бик.  Joy Ще стане интересно да върнат Кристин!   smile3508 Не е невероятно. Кристин имаше нещо да говори с Керим. Представете си нашата нинджа!  Тя е като кучето на градинаря - зеле не яде, но и на другите не дава.

# 31
  • Мнения: 630
И аз мисля, че Керим след тая сцена ще си вземе куфарчето и ще замине. Но ще замине не защото е сгафил, а защото не иска Фатмето да е нещастна. Той не получи отговор - Обичам те и след направения паралел е нормално да си тръгне, той не иска Фатмето да се самоубие някой ден все пак. За мен той не е сгафил и се дразня на коментарите тип - Керим на бесилото. Според мен той на пияна глава реши да провери дали е прав наистина и дали наистина тяхната история е същата като на родителите му. Резултата беше обаче, че е същата или поне не получи индикации за обратното. Той това неможе да го преживее. Обича тази жена до полуда и все се надяваше и тя да го обича. Даде и една година, направи всичко за нея и нейното удобство и не получи нищо.


Мисля, че ми е още рано да се включвам с коментарии, но не мога да не приветстват този! newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 Hug

# 32
  • Мнения: 630
Марианка, благодаря за прекрасното кътче, което си отредила, за тази чудесна компания! Hug Hug

Hug Hug  Hug Hug

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 12:39 от Goni

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039
Подкрепа за отбор Керим. Всичките тревоги на Керим в момента са в апогея си. Той просто като излезе от затвора изгуби леко контрола, но толкова събития в личен план: баща му, писмото от майка му, решението на Мерием, нахалната гарга Мустафа, отказаха да го вземат отново на работа - дори мисля, че още неща ще му се стоварят на главата. Да не забравяме Яшаранови, ще разбере, че има и сестра. Въобще всеки на негово място ще се пообърка. И като капак - алкохола. Но съм сигурна, че дори и този шамар е част от сближаването им. Така истините ще излязат на светло. Едже и Мелек може да са ни измислили още интрижки....Цял сезон е това още.

# 34
  • Мнения: 9 737
Привет Hug
ГЕРИ newsm51
благодаря за преводите на диалога и слухчето Peace

С превод нещата малко се изясняват- напълно нормална е реакцията на Керим,след всичко което лавинообразно се струпа на главата му, но друг е въпроса,че не е този начина ooooh!
мисля,че този порив за целувка няма да нарани  много Фатмагюл,защото всички видяхме колко е пиян,може би тя на това ще го отдаде... Praynig така е по добре и за двамата...
иначе ако се върне болката от първите серии- страшно ще е и за двамата Crossing Arms
нека да се изнесе Керим- та и Фатмагюл най- после да преосмисли чувствата си, и най- вече да придобие смелост и решителност да се бори и тя за любовта си Grinning

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 039


Покрай тези хубави гифчета - баща му го обгрижва от далече. Дано намери и той някаква форма след като си простят да му помогне и Керим да приеме тази бащина помощ...Ех, мечти...Ами ако двамата се намерят в един хотел....кой знае....

# 36
  • Мнения: 9 737
Керим няма да приема пари наготово Naughty но...баща му нали има холдинг,фирма някаква,да го вземе на работа- Керим има образование,да го назначи - така Керим ще има доходи,работа ,а и ще трупа опит един ден да оглави  фирмата newsm78

# 37
  • Мнения: 1
Привет, дами. Докато ви изчета, станало вече за "добър ден". Много се радвам на чудесната тема, която mariana51 ни е подготвила. Марианка, благодаря ти, момиче, ненадмината си, толкова неща правиш за тази тема.
Много благодарности и на gery_dobreva за превода на диалога от последната сцена.  Hug Hug  bouquet  bouquet

Зули, освен клипчетата, и снимките, които си сложила, са чудесни.  Hug Hug  bouquet  bouquet

Компанията тук е страхотна, а аз не мога да се ориентирам още към кой отбор да се ориентирам. Трудно ми е да избера, но и Фатма, и Керим са ми еднакво любими и мисля, че ще продължа да ги харесвам и поддържам и двамата. Поведението и на двамата си има обяснение и оправдание, всеки има своите причини за отношението към другия. А и извън тях има непреодолими фактори, които допринасят за катаклизмите във връзката им. Очаквам да избухне бомба, когато Мукадесата се изпусне волно или неволно, че е изчела писмата им. Е тогава заслужава да я наритат по стълбите, ама нали е бременна, и това едва ли ще се случи. Но си го търси тая нахалница. Тя е една нахална, безкрайно любопитна и нагла жена, която си вре носа навсякъде. Може наистина след всяка нейна гадост да се получават положителни неща за Фатма и Керим, но едва ли това е бил нейния замисъл за простотиите, които върши. Нали знаете, "за всяко идиотско деяние има философско оправдание".

# 38
  • Мнения: 1
Привет и от мен Hug

Ще се върна на серията Rolling Eyes

Поведението на Керим е повече от детинско, съжалявам, обаче всеки в този сериал си има своите проблеми, но всеки един е съумял да се справи по един или друг начин, само Керим се заинати, самонави и напи ooooh! Не мога, а и не искам да сравнявам драмите на всички, но има и такива с по-тежки преживявания от Керим Peace На своя глава счете, че браковете са идентични, понапи се и реши да си провери теорията, ами не става така Crossing Arms Най-малкото можеше да се замисли защо Фатмето му плете пуловер, ако все още има чувства към Мусти, ама не Naughty Винаги е бил първосигнален, изпати си заради това и усърдно продължава в същия дух - шамар му беше малко Whistling Убедена съм, че се засрами и ще изнесе, ще даде време на Фатмето да реши какво наистина иска Peace Сериала си следва определена сюжетна линия и скоро отново ще ни върнат в любовта, тази толкова изстрадана любов Peace

П.П. Рейтингът пак е много висок Peace

TARIH 13/10/2011
HEDEF KITLE A/B
S NO PROGRAM ADI KANAL BASLANGIC SURE BOLUM ® AMR % SHR %
1 FATMAGUL''UN SUCU NE KAND 21:00:38 1:32:45 1 15,95% 40,97%
2 FATMAGUL''UN SUCU NE (OZET) KAND 19:59:50 0:46:30 1 10,42% 30,46%

3 KURTLAR VADISI PUSU TNT 20:57:50 1:36:43 1 9,12% 23,62%
4 M.ALI BIRAND''LA KANAL D ANA HABER KAND 19:00:00 0:45:54 1 5,24% 18,55%
5 ALI KIRCA ILE ANA HABER SHOW 18:59:16 0:45:53 1 4,94% 17,55%
6 KURTLAR VADISI PUSU (OZET) TNT 19:57:36 0:45:38 1 4,89% 14,49%
7 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV 22:58:17 0:51:47 1 4,60% 14,95%
8 SPOR GUNDEMI KAND 19:51:47 0:02:09 1 4,39% 14,69%
9 ATV ANA HABER BULTENI ATV 19:24:26 0:22:30 1 3,24% 11,06%
10 SICAK GUNDEM SHOW 18:44:59 0:14:17 1 3,20% 13,56%

# 39
  • Мнения: 18



ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ

# 40
  • Мнения: 0
Изгледах серията пак.  Thinking Има много диалози. Много неща се казаха. Жалко, че превеждат толкова късно, но с превод ще бъде може би по-различно.  Thinking Напълно подкрепям bonobo.  Hug Рейтинга е трепач. Само Zamana засега ни бие. Не че има кой знае какво значение. Моя личен рейтинг е 100000000000000 %.

# 41
  • Мнения: 12


                 В тази тема няма отбори  - ние познаваме Гери и Круелка , техните "дуели" винаги ме карат да се усмихвам...

                 Искам на всички да припомня една поговорка - на страха " очите" са големи... Лично аз съм преминавала през такива моменти , предполагам и всички от вас...Има и още една - лошото не идва никога само... Когато те завладеят такива емоции повярвайте , че всичко изглежда наистина  непоправимо , страшно и ти се струва , че никога няма да излезеш от тази дупка... Затова казват , че приятеля в този момент е безплатния психолог...Вие коментирате тази серия , но аз ще ви върна в предходната...Керим я допусна до себе си , когато четеше писмото на  майка си ...Кой в онзи момент искаше целувки от Фатмагюл..,можеше да прояви съчувствие като една жена , отрасла в 21 век... Та аз ще успокоя чужд човек , ако го виждам  да се "гърчи" от болка пред мен , а какво остава да е човека бил до мен в една от най-трудната година от живота ми...Но , за разлика от вас ще обвиня сценаристките , няма да обвиня Фатмагюл...В онзи момент на прочита на писмото поведението и не беше адекватно...Нормално е да кажеш успокоителни думи , а не нейното - не знам какво да ти кажа...Така , че изобщо не се учудвам от това , което гледам в следващия епизод  - поведението и реакциите на Керим... Има такива хора - мобилизирани и силни , съпричастни , когато се отнася до чуждата болка- такъв е Керим... Но, всички знаехме каква болезнена тема беше обсъждането на майка му...Спомнете си колко дена не яде и гледаше в една точка , когато Фатмето го обиди на "майка" , та и на нея и дойде сигнала от "кораба майка" , както се изразява Гери и се извини... И ще припомня едни клетви и плюнки в първи сезон - не ми бяха много красиви , но винаги си казвах , момичето има извинение , изживя толкова много , затова сега призовавам да се опитате да разберете Керим - той не "кълнеше", не "плюеше" , просто в онзи труден момент искаше да се хване за любовта се като за спасителен пояс , но отнесе шамар... И пак ще кажа , върнете се в младостта ви - понякога мъже не са ли искали постъпки и действия от вас , които надминават вашите очаквания ...Еее, искали са ми , но не съм реагирала с шамар , особено ако е пиян , защото може да предизвикаш още по-настъпателна реакция...в 21 век не се реагира така - но , аз пак ще обвиня сценаристите , явно знаят на публиката на Турция какво се харесва и затова поведението на Фатмагюл е такова...Освен това започвам да усещам , че се опитват да "разтягат" сюжета , но благодарение на страхотната игра на всички актьори в този сериал , той все още си остава "моя сериал"..!?  Peace

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Здравейте ,мили момичета  Hug Аз докато се включа,ще преполовите темата  Grinning

Марианче,много благодаря за невероятния ти хъс -супер тема  newsm51 newsm51 newsm51
Благодаря и на Бонобо и Колорблинд за превода на филма  newsm51 newsm51 newsm51

 Благодаря и на всички момичета,които постоянно ни осведомяват и се грижат за нашият комфорт  newsm51 newsm51 newsm51

За съжаление не можах да гледам снощи серията, сега изчетох коментарите ви  Peace  Дали някой би могъл да ми даде линк където е качена серията  newsm78 Praynig

# 43
# 44
  • Мнения: 0
nelka123, с всичко написано от теб мога да се съглася, но не и с това за шамара. Не мога да приема, че мечтата на една жена е да я целува пиян мъж. Хайде да не обобщавам. Във всеки случай не е моята и доколкото разбрах от серията не и на Фатмагюл.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт