Есента настъпва, АВГУСТинче смело стъпва!

  • 32 227
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
За "измислените" игри и Вики отдавна ми носи "нещо" и си хапва, че и черпи  Grinning , от лятото си храни куклите, дава им да "пият" разхожда ги и им се обяснява много, "слага'' им капки за нос, "мие" им зъбите, реше ги, дава им да говорят по телефона  Mr. Green  и аз някой път си мисля че дъвче нещо а тя се преструва нашата и след кратко увещание "изплюва" нещото и ме гледа обвиняващо , все едно съм я накарала да си изплюе вечерята  hahaha Като споменахте крака - Вики пък обожава да обува  Laughing носи ми чорапите а после ме гони с различни чехли и ако съм по чорапи ми хваща крака и ми нахлузва чехъла  Laughing
Иначе днес да си похваля чавето  Mr. Green седи си и си разглежда една от книжките и аз се включвам " къде е пилето маме.. " и за моя изненада тя не само ми го показа ами и придружено с "пи-пи-пи", после ми показа така и котето с мао-мао, кучето с бао-бао, и мечето с ръмжане , бебето в колата със " бебе- бррр - бебе - брр .. после и без книжка като я питах кое как казва и тя ми отговаряше , много ме зарадва малката ми умница  Heart Eyes толкова съзнателен диалог за първи път водихме  Mr. Green
И най-важното май-май ще меся питка тези дни  Party Тази седмица доста често самостоятелно се пуска на дълги обиколки по стаите, много съм доволна направо като я гледам да ходи и камък ми пада от сърцето, доста ми беше притеснено.. На вън не се отпуска да ходи и на пук на общоприетото мнение покрай други деца си пълзи, но като е сама си ходи  Laughing та май-май успяхме да се вместим в подходящата  тема/заглавие/ с нейното прохождане  Mr. Green
За рибата аз лично не съм много фенка, но обичам пушена скумрия, шпроти в масло, копърка или селда, разните консерви скумрия, от натурално приготвените обожавам скумрия, печена или на скара , ям също и филе от бяла риба / тука го взимам евтино а и е обезкостено /  всяка друга риба  Sick мразя шарани, калкани, сьомга, и т.н. риба тон не съм и опитвала  Laughing а може и да ми хареса, тук е на почит.. За приготвянето аз слагам във фолио, с малко мазнина лимон сол чер пипер и мн. магданоз задушавам я , после разпечатвам да се запече и става "мозък"   chef



 

# 691
  • Мнения: 776
Мама Зайка Байка, честито и от мене!
  Благородно ви завиждам. Толкова много искам още едно дете, но май няма да е скоро Confused Мъжът ми взима смешни пари(около 500лв.), плащаме заем, аз трябва да си напускам работата, Петър ще има още една операция като стане на 3г. А толкова много искам деца с малка разлика, но тези и други обстоятелства не ми позволяват. Исках и да забременея по- бързо, за да си родя едно живо и здраво детенце, да мога да си го кърмя дълго време, че мисълта, че може пак да има някакъв проблем не ме напуска. Мисля си, че ако чакам още време Петър ще си остан самичък. Мене ей, такива мисли не ме напускат.
  Мими, май и аз съм станала доста чувствителна на някой теми. Все още ми е криво, че приключихме с кърменето, че не успях да го родя нормално. Луда работа....
  Браво за постиженията на малката Hug, а ти се шашкаше. Сега на прегледа ще ги сразите!

# 692
  • Мнения: 99
Мама Зайка Байка  Hug много се радвам и за теб. Желая ти лека бременност и живо,здраво и прекрасно бебче   bouquet
Днес моя дружка най-вероятно ще ражда - преносва и днес му е последния срок на бебо. Та толкова се вълнувам като разбера, че някоя очаква бебе и на мен ми се бременее. Знам , че не е хубаво да си правя изчисления и планове кога да стане/ че малкия го чакахме 3 години/, ама ми са се забили в главата едни думи на Кори - "Изчакайте поне едното да може да си вдига гащите и да си уцелва устата..."  Joy 

# 693
  • Мнения: 60
Еха, още една страхотна новина! Честито Мама Зайка Байка! Пожелавам ти всичко да протече както трябва и лятото да гушнеш здраво и сладко бебче!

И аз се вълнувам много като някой забременее и винаги съм искала две деца, но сега вече не съм сигурна, че бих се навила за второ. Не знам, може би след време, но по-скоро си мисля, че ще си останем само с едно... Не знам..

При нас сега е доста драматично, малката е за втори ден на ясла и преди малко я оставихме. Ужас е просто, тя изпада в истерия направо, аз вчера не се сдържах и се разплаках и аз, днес поне устисках докато излезем. Много е тежко, направо кошмар. Взимаме я на обяд и вчера жената каза, че почти през цялото време е плакала. Дано да свикне бързо, защото е много тежко... Cry

Хубав ден на всички!  Hug Hug Hug

# 694
  • Мнения: 4 202
Мама Зайка Байка, страхотна новина! Дано всичко мине леко и бебчето да е здраво!   bouquet

Martita, дано се адаптира бързо детето!  Cry

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 09:29 от red shoe

# 695
  • Мнения: 55
Браво Вили!
Лека и безпроблемна!
Ихааа пак ще си обикаляме заедно:)

# 696
  • София
  • Мнения: 63
Какво правите момичета, не съм влизала два дни, а тук се напълнило с бременни. Честито на всички, които очакват бебчета. Аз за съжаление съм болна и вчера не можех да вдигна глава, добре че майка ми гледа малкия. Цял ден съм лежала и ми беше много кофти-пазете се, вируса е много лош.

# 697
  • София
  • Мнения: 1 483
Мама Зайка Байка, честито и от мен! Какви хубави новини Hug

Мими Вичева, браво на малката принцеса! Дано скоро и аз се похваля , че без пръст останах да ме влачи с него Praynig

# 698
  • Мнения: 275
Честито коремче на Мама Зайка, леко бременеене и едно страхотно бебче на финала.

Голямо  smile3501 и на ходещите крачета на Викушка - толкова проблеми образува в главата на мама тази мързелушка. А тя всичко знае и може но си се спотайва и изненадва мама от време на време

des_1984, а ти въобще не се притеснявай, нека да мине операцията на Петър да си отдъхнеш от проблеми и ще нагласиш бебето за идеалната според мен разлика от 4 години.

# 699
  • Мнения: 202
О0ООО напълни се темичката с бременни Wink)

Вилиии, Честито   bigdance2
Лека бременност!

Дано и всички правещи опити за 2ро бебче, в най скоро време да ни се похвалят!!!

И аз съм на мнението на Кори Grinning Мисля да се придържам плътнооо към него:)

Ивелин вече е и с температура, не яде,  крив е.. ужас.Не спим вечер..дано минава бързо ужасния вирус.

# 700
  • Мнения: 202
Мама Зайка Байка, честито и от мене!
  Благородно ви завиждам. Толкова много искам още едно дете, но май няма да е скоро Confused Мъжът ми взима смешни пари(около 500лв.), плащаме заем, аз трябва да си напускам работата, Петър ще има още една операция като стане на 3г. А толкова много искам деца с малка разлика, но тези и други обстоятелства не ми позволяват. Исках и да забременея по- бързо, за да си родя едно живо и здраво детенце, да мога да си го кърмя дълго време, че мисълта, че може пак да има някакъв проблем не ме напуска. Мисля си, че ако чакам още време Петър ще си остан самичък. Мене ей, такива мисли не ме напускат.
  Мими, май и аз съм станала доста чувствителна на някой теми. Все още ми е криво, че приключихме с кърменето, че не успях да го родя нормално. Луда работа....
  Браво за постиженията на малката Hug, а ти се шашкаше. Сега на прегледа ще ги сразите!
Не се обвинявай за неща ,които вече си преживяла и са минали!Голяма грешка е!и да почнете да мислите за 2ро след операцията -пак децата ще са с малка разлика(ако държиш на това).И защо казваш ,че ТРЯБВА да си напускаш работата??(ако решиш ми отговори,разбира се)

# 701
  • Мнения: 776
   Трябва да напусна като ми свърши майчинството, защото вече живеем в друг град.

# 702
  • Мнения: 676
Мама Зайка - честитооооо  Hug Hug Hug Безпроблемна бременност и здраво бебче! Много се радвам на тези новини. Момичета, какво ви става бе, повлякоха крак в тая тема и заваляха бременните Simple Smile Браво на вас! Страхотни новини, напълнихте ми сърцето.

Дес, много ми стана мъчно като прочетох поста ти. Нека мине време, пак ще го мислите. Ще се наредят нещата малко по малко и ще ни се похвалиш. Аз пък не искам деца с малка разлика, определено сега би ми било много трудно с две деца с такава малка разлика. Предпочитам Софи да е по-самостоятелна. От друга страна съм ви казвала за моите притеснения и най-вероятно не бих се навила да поема такъв риск. Но... нищо не се знае.

Мими, браво на сладката ни Вики! Аз изобщо не съм се съмнявала в нейните способности. Умница ни е тя.

Софи пък не играе такива въображаеми игри и чак сега ме хвърлихте в размисъл. Иначе си храни на ужким куклата, храни ме и мен, обажда се по телефона или ми дава аз да се обадя, но чак такива игри като описаните не. Напоследък ми е много сладка как като кажа дай една целувка и си допира устничките до моите или до бузата ми и уж ме целува  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Като ви чета пак колко са привързани малките към вас, Софи пък хич не й е на акъла за мене. Вчера мина баба й покрай нас и такъв рев рева за нея, че не влезе, едва я успокоих. А ние я оставяме напоследък по-често при баба й, че имаме работа и явно много се забавляват заедно. За нас не плаче, даже като я оставим ни маха и ни раздава целувки.....

# 703
  • Мнения: 3
Zdraveite, momicheta!

4estito i ot men na Mama Zaika Simple Smile Pojelavam i leka bremennost i puhkavo, rozovo bebche na finala Simple Smile


# 704
  • Мнения: 151
Леле, в тази тема ще почна да влизам с   condomuu,че взе много заразно да става  Mr. Green.
Честито и на Мама зайка - лека и безпроблемна!!!  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт