Есента настъпва, АВГУСТинче смело стъпва!

  • 32 228
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 243

еха, Мими, супер новина!! никога не съм се съмнявала във викито! такова голямо и хубаво момиченце е, разбира се, че ще си ходи най-нормално! а и какви физиономии прави на снимките.. страшна е! после да разкажеш как е станала питката и какво си е взела малката художничка..

по този повод се сетих и друго: red shoe, как се получи питката на прощъпулника на калоян? нали в крайна сметка избра моята рецепта за содена питка?

des_1984Hug много кофти... но недей да се обвиняваш сега - каквото се е случило не е могло да стане по друг начин и важното е, че сега и ти, и петър сте живи и здрави! а пък за другото бебенце - ще му дойде времето и на него, щом сте сигурни, че го искате..

и аз искам второ бебе, но.. по-неподходящ момент не може и да има.. малко ми е мъчно, но все си мисля, че може би така е по-добре и че по-голямата разлика си има своите предимства!
Wink

# 706
  • Мнения: 4 202

по този повод се сетих и друго: red shoe, как се получи питката на прощъпулника на калоян? нали в крайна сметка избра моята рецепта за содена питка?


Oooo, scaramouche, получи се, даже много добре се получи. Вкусна беше и с много приятен вид, и крачето отбелязахме. Все забравям да пусна снимки, дано се наканя тези дни.
Направих цялата доза, но 'артиса част от брашното. Някак си млякото и олиото не можаха да го поемат цялото, а нали съм пишман домакиня и ме беше страх да доливам, че да не стане някоя боза  Embarassed То кулинарията е за хора творци, а не за праволинейни идиоти като мен, дето се паникьосват ако нещо излезе от релсите  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 10
Леле, в тази тема ще почна да влизам с   condomuu,че взе много заразно да става  Mr. Green.
Честито и на Мама зайка - лека и безпроблемна!!!  Hug
Хаха с 4 ще е хишер купон:)))
Честито и от мен!Браво-само такива новини да се чуват!Лека и безпроблемна и на теб! Hug Hug Hug
Мимиииии,как съм изпуснала новината за Вики!Много се радвам на малката кукличка!Казах ли ти,че детето си е готово и ти гледа сеира Wink Щом обикаля и апартамента,направо си е отличничка!
Дес,и на мен ми стана мъчно.Не се обвинявай и разстройвай за нищо.Понякога нещата си се наместват във времето просто прекрасно,дори и по-добре отколкото сме очаквали!Горе главата! Hug Hug Hug
Наде,много мислиш-понякога е вредно Wink Забравихме одеве нещо от покупките....И спри да се чудиш на Софи,че постоянно те хвърля в оркестъра с нови номерца Wink

# 708
  • Мнения: 1 243

ами хайде дее, red shoe, чакам снимки!! (и за бъди вечер пак да омесиш питката! Wink )

# 709
  • Мнения: 7
Честито и от мен на всички нови бременни. Много се радвам.

# 710
  • Мнения: 68
Честито и на Вили!
Пълните ми душата с тези хубави новини  Grinning
Виждам, че и на Gugata й остава още малко до момента на пълни ръце - празен корем  Laughing

Пожелавам на Сиана бързичко да се адаптира. Много е тъжно, когато ти кажат, че детето ти е плакало много и е страдало....Не дават ли някакви идеи от яслата, как по-лесно да преодолеете това? Чувала съм от учителки, че било по-добре детето да го води на ясла родителя, към когото детето е по-малко привързано(по-лесно преживявало раздялата), но не знам дали работи метода. При нас не е имало разлика в поведението от това кой води детето. Аз не смея да кажа нищо, защото всяко дете си е различно и с моите не е било такава драма. Каката по-трудно се адаптира, но в рамките на нормалното - плачеше 1 месец, но само като я оставям, а вътре веднага спираше. Единственото нещо беше, че се била се лепнала за едната учителка и само по нея ходела. За Миро - нямам думи - той сякаш го оставям в рая на децата. Дали учителките не си мислят "колко е лоша тази майка, че детето така се радва да ходи на градина"  newsm78

Случайно някой да е използвал тези продукти за имунитет - Зелена енергия и Коластра:
http://hristova.weebly.com/10551056105410521054106210481048.html
Оказа се, че имам 2-3-ма познати, които дават на децата си от 2 години насам и едното не е боледувало изобщо, а другото преди страдаше от много чести бронхиални пристъпи, а сега е в идеално здраве. Аз се реших да ги взема, но би ми било полезно да чуя още отзиви.

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 20:29 от Tyriseta

# 711
  • Мнения: 49
Най-после и аз да се добера до компютъра  Tired Борко е болен. И то от две седмици. Пи Клацид и уж вчера беше 10я ден и го спряхме, но днес на обяд беше с 39, а към 6 - с 40,2  #Crazy Напрова ще откача. На всичко отгоре от сутринта и аз съм с г*за нагоре - лошо ми е, спи ми се, не ми се яде...явно и мен ме е налазило. Ходихме при педито, та сега ще го наблюдаваме до утре наобед как е и ще се чуем с нея...ако не е добре работата минаваме на друг АБ, а хич не ми се ще. Изписа му коларголови капки, че и камбата тече, на своя глава ще му направя серия с вит Ц - 10 дни и Саностол пие....направо незнам  Cry За себе си взех осцилококцинум, да видим... Нямам сила и седнала чак да стоя  Tired Поне температура нямам.
Благодаря на всички за хубавите пожелания  Hug Дано всичко е наред!
Билянка, аз съм ползвала продукти на Аквасорс по препоръка на близка, която доста активно ги ползва за себе си и двете хлапета и е много доволна. Аз пих в последния месец на бременността водорасли с пробиотици - http://badetezdravi.com/products/details/19/пробиотици-ацидофилу … с-с-водорасли-афа, за да се предадът бактериите при раждането на бебето. Иначе конкретно за коластрата - в момента Яна (starry) е взела за Лора, но на друга марка...ако не се лъжа беше нещо HR примерно?!?!? Ще я питам и ще пиша, че не й остава време да влиза. Мисля си и аз да направя един курс на Борко, че ей сега пак дадох 40лв в апреката  #Cussing out
Толкоз от мен, отивам да лежа и се надявам да съм ок утре и ще се включа пак  Peace

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 22:10 от Мама Зайка Байка

# 712
  • Мнения: 4 841
Мама Зайка Байка честита ти бременност. Да си я носиш девет месеца и накрая здраво, хубаво и пухкаво бебе да гушкаш.

И аз много искам още бебета. Преди да забременея исках едно, после като видях колко е хубаво искам три. Само че и ние никак не сме я цъфнали и вързали финансово и като гледам на къде вървят нещата... скоро няма да има второ, което адски много ме натъжава. Наистина много ви се радвам бременни момичета, като чета за вас. И завиждам искрено. Мъчно ми е че неможем да си позволим в момента второ дете. Но все ще дойде и този момент. Аз не губя своя оптимисъм.

За продуктите на Аквасорс, имам вече доста приятелки, които дават на децата си и са особено ного доволни. Близки приятелки са ми така че няма да ме хвърлят по върбите. Едната започна да дава на дъщеря си понеже детето получи някакво имунно заболяване, което беше доста сериозно. В момента е стабилизирана благодарение на водораслите. Кръщелника ми и той все болнав беше, но вече не прави онези бронхити. Нали ви казвам доста (поне 7-8) приятелки имам, които използват включително и за тях си продуктите на аквасорс.
Аз лично незнам дали бих се навила да давам тези водорасли на детето си, защото въпреки че виждам резултата, някак си "гледам и не вярвам на очите си". Все пак всеки сам си преценява.






# 713
  • Мнения: 676
Аз имам близка позната, която е дистрибутор на Аквасорс. Ей, няма такъв навлек ви казвам. Абе не знам там как ги облъчват и как ги обработват, но са като някакви сектанти. Върти, суче, все на там избива разговора. Едва ли не като манна небесна ги изкарват тези продукти. Хубаво, може и да са качествени, не оспорвам, не съм ги ползвала,ама чак пък толкоз... Беше стигнала до там да твърди, че детето й е проходило на 10 месеца заради коластрата....
Всеки път като ме види - как сте, здрави ли сте, защо не си поръчате коластра. Сякаш като й кажа, че сме здрави, някак се разочарова, че не може да ме зариби колко ще процъфтим в здравословно отношение с тези продукти..... Беше стигнала до там да ме навива да настоявам да изписват Софи от интензивното отделение, докато още беше в болница. Тя с коластрата разбираш ли щяла да я оправи.... После твърдеше, че ако я бях слушала, нямаше да се озовем в болница с пневмония и ми пробута тогава едни капсули, на чиято опаковка пишеше, че не се препоръчват за деца под годинка.

Наистина може и да са качествени, не знам. Аз пък имам приятелка, която казва, че докато е давала коластра наистина детето е било здраво, но в момента, в който е спирала приема е почвало веднага да боледува и то много по-тежко от преди. Което мен ме навежда на мисълта, че не е много добре - не може нон стоп да даваш коластра, за да си здрав, нали? Организмът трябва да свикне да се бори сам със заболяванията. Е, това са си мои разсъждения. Предполагам всяка майка с много боледуващо дете би се изкушила да опита ако е сигурна, че ще има ефект.

# 714
  • Мнения: 91
Ех, колко хубави новини! Честити бременности и както е казала agnesana  да си ги носите 9 месеца.
И аз като чуя някой да е забременял започвам да мечтая.ние сме се спряли уж за разлика от около 3 години, но мен и сега ми се ще,макар че искам малчо да ходи на детска градина и тогава да се появи номер 2, че се усещам ,че мисля и за номер 3 ....Аз не се чувствам май като  добра майка, но поне се опитвам да бъда.особено сега като се върнахме в Бг и има кой да ни помага, а аз започнах работа може да се каже ,че се чувствам виновна , че не се справям.Но пак си искам да увелияим семейството.Малко  ме притеснява разждането в Бг ,но ще го мислим като му дойде времето- така де няма да съм първата,нито последната.....
   А Либи,ДЕси, Мими ,вие пък сте едни от хората,заради които смятам ,че не трябва човек да се отказва от второ дете.дето се казва вие най- го заслужавате.дано ме разбирате какво искам да кажа, но шапка ви свалям...
аз също съм станала по-яувствителна след разждането.всяка една история за бебе и майка я изживъвам по някакъв мой си начин и мисленно съм с тези хора....
а безсънието ме кара да правя някои супер нелогични неща,но просто за година и няколко месеца съм спала само 3 нощи по 7 часа без прекъсване....

 и моето стана роман .... ама ще го преглътнете
лека вечер на всички...

# 715
  • Мнения: 4 841
Надя, три от приятелките ми са дитрибутори и когато е ставало на въпрос за поръчване винаги са казвали, че поръчката се дава на дистрибуторска цена , като само си делим разходите за доставката. Никога не са били натрапчиви и напористи да предлагат. Дори като се съберем мноого рядко се завърта разговор за тези медикаменти. Явно си е до човека. Още помня едно време с Орифлейм и Ейвън как ми ръгаха каталозите из ръцете и ме караха да поръчвам. А дори съвсем скоро една бивша комшийка, уж ме покани на кафе (такова нямаше) и ми наръга в ръцете някакви каталози за ел..нещо си. Парфюмерии, алоета... ужас. Един час неможах да се откопча. Определено си е до човека.

Като стана на въпрос за продажба и дистрибуция... в продавалника има едни ледоходки.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 716
  • Мнения: 1 243

а безсънието ме кара да правя някои супер нелогични неща,но просто за година и няколко месеца съм спала само 3 нощи по 7 часа без прекъсване....


а аз - от толкова време не съм спала нито един път повече от три последователни часа..  Tired

важното е, да са живи и здрави дечицата все пак.. ще пораснат най-накрая!  Hug

# 717
  • Мнения: 776
  Ох, и аз се надявам да огрее слънче и на нашата улица скоро, ама каквото е такова.
  А за яслата изобщо не ми се мисли. Сигурно аз ще палча повече от него. От сега ми е криво, че щ трябва да го оставям там, но пък си е хубаво да си ходят децата.
   Аз за сега съм решила нищо да не давам на Петър. От време на време му давам по един курс вит. Ц. Давам му 5 ампули през ден.
 

# 718
  • Мнения: 60
Малката вече успя да се разболее  #Cussing out Направо не знам..., два дни ходи до обяд на ясла и от снощи е хремава, май се опитва и да кашля нещо, запушва ѝ се носа... Направо не мога да повярвам. Снощи беше някаква кошмарна нощ, почти не е спала и вече не се издържа. Това със съня ми е болна тема направо. Кога ще дойде момент да си спи по цяла нощ?

И сега ще трябва да я спрем от ясла и като се оправи - всичко отново...

Биляна, много е хубаво, че Миро ходи с такъв кеф на ясла Simple Smile Със сигурност лелките там са много щастливи, че веднага е свикнал, едва ли някой си мисли нещо лошо за майката Simple Smile При нас е драматично положението - и двата дни е плакала почти през цялото време, втория ден е спирала няколко пъти по десетина минути. При нас няма значение кой ще я заведе - еднакво си плаче. А и тя никога досега не е оставяна никъде без нас дори за малко, така че това също затруднява нещата.

Хубав уикенд на всички и бързо оздравяване на болните!  Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 1 243

миличката сиана.. дано наистина по-бързо се адаптира, защото това е много труден момент и за нея, и за мама!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт