Майска мама на бебето говори, а то се смее и гъргори! Тема 9

  • 31 144
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 622
Марте, Муше, две мои приятелки, да са ви честити рождените дни, да сте щастливи, обичани и здрави! Пожелавам ви от сърце страхотен празник и много настроение! Наздраве  Hug

Елфи, да си призная си ми ужасна слабост..просто много те харесвам, то няма таква сладурана, просто  Blush
И всеки път като те видя с децата и си мисля как някой като разбере, че имаш три деца и съм убедена, че гледа като гръмнат  Laughing Иска ми се да видя една такава ситуация  Mr. Green

каквото сте артистично семейство, сигурно и децата ще имат такива заложби, интересно кога ще ги откриете, ето казваш, че Клавдия ходи на балет, но сигурно и пее хубаво ( и как иначе с такива гени и от двамата родители!)
Пускай повече снимки, че ми липсваха   bouquet


За косопада исках от няколко дена да се изкажа, ама пусто- забравям  Blush
Все още го има, останах с два косъма, но и с предната бременнос и бебе беше същото, така, че не се плаша. освен това отдолу расте интензивно много нова коса, но ще и отнеме време докато настине другата  Laughing

# 661
  • Мнения: 2 172
Благодаря ви момичета за милите думи   Hug

Бубе....и ти си ми голяма слабост  Heart Eyes Ама къде я видя тази хубава мама....пак само аз съм най-гадната.Незнам какво правя,но на снимки винаги излизам като някаква мазна мекица-дърта лелка,а в действителност съм по-хубава и млада  Flutter  Thinking
Определено всички винаги ахкат и охкат като кажа,че имам три деца и никой не ми вярва Laughing

За музикалните заложби
.....засега и Клавдия и Виктор пеят много добре и вярно.Чак ми е чудно как го докарват,все пак са доста малки  Thinking
Рая си пее нейни си неща,доколко са верни незнам,но пее  Mr. Green

Аз пък да се похваля ,че утре съм на дискотека-най-голямата чалготека в Пловдив-"Хистерия"  Flutter Похвал-похвал  Laughing
Никога не съм ходила на бар с такива телеса огромни,ама няма как,все пак гостенката от Мексико е тук и иска да я заведем някъде на бар.И викам като ще бъде ,да бъде...на баш чалгата  Crazy

# 662
  • Мнения: 331
Тъй, официално съобщавам, че аз и Филип ще бъдем в Бг в края на ноември.
Кой  ще организира всенародните тържества?  Thinking
 Mr. Green

# 663
  • Мнения: 660
Цитат
Тъй, официално съобщавам, че аз и Филип ще бъдем в Бг в края на ноември.
Кой  ще организира всенародните тържества?  Thinking
 Mr. Green

Леле, Норе, супер и ние тогава сме в България..дано успеем да се видим.  Hug

# 664
  • Мнения: 331
Цитат
Тъй, официално съобщавам, че аз и Филип ще бъдем в Бг в края на ноември.
Кой  ще организира всенародните тържества?  Thinking
 Mr. Green

Леле, Норе, супер и ние тогава сме в България..дано успеем да се видим.  Hug
Hug Много ще се радвам!  Hug
Къде са тия теми за срещите???

# 665
  • Мнения: 111
Тъй, официално съобщавам, че аз и Филип ще бъдем в Бг в края на ноември.
Кой  ще организира всенародните тържества?  Thinking
 Mr. Green
smile3508 smile3501 Drunk Wine Glass
Хоуп на първа страница има линкове към темите за срещи.
В кой град ще пребивавате Хоуп и Тони?

# 666
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Добър ден,
 да се появя и аз накрая Mr. Green

Бяхме си в БГ за месец , снощи пристигнахме, имам мнооого работа-багажи, къща,  лудница пълна.

Само се записвам, не съм чела нищичко, само заглавието/благодаря Нели Hug/ и изчезвам, когато разгоня народа и се поосвободя, ще дам пълен отчет и снимков материал.

# 667
  • Мнения: 5 622
Как мазна и дърта ма жено, ти съ оля  Laughing И ако на снимки излизаш гадно, хич и не ща да те виждам наживо, че шсъ комплексирам  Naughty

Не знам защо и какво точно, но има някаква прилика между Рая и Рафаел- формата на веждите ли, рошавата коса ли, но има нещо. Щеше ми се и по цвета на очите да си приличат, ама нищо...в някой друг живот  Laughing

Тъй, официално съобщавам, че аз и Филип ще бъдем в Бг в края на ноември.
Кой  ще организира всенародните тържества?  Thinking
 Mr. Green
Ей, че бързо действате, браво!  Hug

Добър ден,
 да се появя и аз накрая Mr. Green

Бяхме си в БГ за месец , снощи пристигнахме, имам мнооого работа-багажи, къща,  лудница пълна.

Само се записвам, не съм чела нищичко, само заглавието/благодаря Нели Hug/ и изчезвам, когато разгоня народа и се поосвободя, ще дам пълен отчет и снимков материал.

Най после  Hug

# 668
  • Мнения: 2 172
Как мазна и дърта ма жено, ти съ оля  Laughing И ако на снимки излизаш гадно, хич и не ща да те виждам наживо, че шсъ комплексирам  Naughty

Не знам защо и какво точно, но има някаква прилика между Рая и Рафаел- формата на веждите ли, рошавата коса ли, но има нещо. Щеше ми се и по цвета на очите да си приличат, ама нищо...в някой друг живот  Laughing


 rotfImbo И аз мога да кажа същото.Ти си ми респект още от Звездните компромати едно време  Crazy

Аз като ти разглеждах снимките скоро намерих прилика на Рафи с Виктор като бебе,но си замълчах.Незнам,някакси Рафаел ми прилича на моите бебета  Mr. Green  А Виктор пък доста прилича на Рая,така че има нещо наистина  Crazy
Еее,ти пък с тези очи.Кафявите очи могат да бъдат много много красиви.Но пък има сини-гадни ....така че няма гаранция,че като са сини очите значи са хубави директно  Wink Вие сте прекрасни с кафяви изразителни очи  Heart Eyes

# 669
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Гадини, ще ме карате мене сега, жена с малко дете, края на ноември, началото на декември да дойда до София, да си вземама изпити  Crossing Arms

# 670
  • Мнения: 331
Гадини, ще ме карате мене сега, жена с малко дете, края на ноември, началото на декември да дойда до София, да си вземама изпити  Crossing Arms
Виновна !  newsm47

# 671
  • Мнения: 660
Тъй, официално съобщавам, че аз и Филип ще бъдем в Бг в края на ноември.
Кой  ще организира всенародните тържества?  Thinking
 Mr. Green
smile3508 smile3501 Drunk Wine Glass
Хоуп на първа страница има линкове към темите за срещи.
В кой град ще пребивавате Хоуп и Тони?

Ми ние сме в София, но сигурно ще отидем и при моите родители в Пловдив за 4-5 дни /22-27 ноември/. Иначе сме в България от 18 ноември до 9 декември. Отивам да диря на 1 страница темите и аз. Mr. Green

Буба, ако имаш дати тогава - идвай! Simple Smile

# 672
  • Мнения: 331
и аз съм в София  Peace
НО, сега, заради нас ще се довлечете, то с тия мижави разстояния в БГ нямате оправдание!  Naughty (на мен вече всичко под 8 часа със самолет ми е мижаво като разстояние)
Аз с кеф бих пътувала, но май няма да имам кола  Rolling Eyes

Ох, някоя от мамите с опит моля да каже - какво ще ми трябва за месец и половина, през зимата в БГ ? Аз там нямам нищо бебешко???  ooooh!

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 18:44 от Норе

# 673
  • Мнения: 2 172
но сигурно ще отидем и при моите родители в Пловдив за 4-5 дни /22-27 ноември/. Иначе сме в България от 18 ноември до 9 декември. Отивам да диря на 1 страница темите и аз. Mr. Green


Тони....може да организираме нещо с пловдивските мами-Луси,Джей..... Thinking

# 674
  • Мнения: 5 622
Елфи, сега остава и да се почерпим.  Sunglasses Дано се запознаем някой ден и наживо, не само виртуално  newsm51

Аз планирам (но моите планове обикновено се сгромолясват, та не смея да кажа нищо вече  Crossing Arms ) лятото като си идваме, живот и здраве, да попътуваме пак малко из БГ, та ни се ходи във Велинград и ако това стане, може да организираме да се видим с теб, Луси и с други желаещи ако има  Wink

Хоуповиц, за месец и половина в Бг не ти трябва нищо. Ще си купиш всичко, иначе рискуваш да те таксуват за свръх багаж, макар, че не знам, може да имаш право и на повече багаж, зависи в оя класа на самолета пътуваш bowuu По принцип с бебе имаш право освен на своя багаж- един куфар до 23 кг  за бебето, ръчен багаж за бебето до 7 кг и една количка. Ако искаш си вземи от тук най-важното, останалото ще си накупиш в БГ-одеала- чаршафи, ей такова неща. памперси си вземи само за изпът, както и мляко, останалото като кацнете ще си набавиш много бързо. Аз така процедирах.

Общи условия

Активация на акаунт