Майска мама на бебето говори, а то се смее и гъргори! Тема 9

  • 31 131
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 130
Честит рожден ден на Марта и Мушенце![/color][/size]
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Днес регистрирах Павел в една игра и утре би трябвало да излиза като реклама в Бг-мамма.
Днес бяхме цял ден по разходки, аз от 2 дни нямам глас заради гърлото си и ММ само ми се подиграва. Иначе Павел е ужас, почти постоянно мрънка или пищи, а нощем е повече от ужасен, реве докато спи и не мога да го събудя. По цяла нощ спи с ц.ца в устата, за да мълчи. Може би е зъб, аз не виждам още нищо.
Отивам да вечеряме.

# 676
  • Мнения: 1
Привет е от мен,

Елфи, появи се най-накрая. Децата ти са страхотни и много си приличат помежду си. Как пък се е получило така, на всичкото отгоре и всичките са със сини очи. То ген ли е, чудо ли е.

Честит половин рожден ден (на патерици) на Ралфи! Да стане голям, красив и щастлив!

Честит рожден ден и на двете мили майчици Марта и Мущенце!! Да са все така красиви, умни и добри! И много да ги радват мъжете и децата! ..

Марте, Муше, я вижте дали ще се разпознаете в долното описание:
Ако сте родени на дата: 03.11
Жизнен, издържлив, общителен и независим човек със силен, отворен, амбициозен и критичен характер. Обича да се налага и да бъде обграден с хора, слушатели или почитатели. Отличава се с материализъм и реализъм, с реактивно поведение, красноречие, работоспособност и конструктивизъм. Стреми се към оригиналност (или екстравагантност) и обича да се налага. Присъщи са му дадености като любопитство и убедително поведение, градивност, изпълнителност, бързи действия и понякога – експанзивна емоционалност. Родените на тази дата са надарени с лидерски и организационни заложби, а често притежават по няколко специалности или квалификации. В определени случаи личността е склонна да използва чуждите слабости за постигане на лични или користни цели. Житейският й път е белязан от доста обрати, но улесненията и съдбата са на нейна страна. Трудно може да се реализира сама, но живота й дава разнообразни възможности.
Негативни аспекти: --- (бел. SYMa - за пръв път виждам дата, на която тук да е празно, хм, странно, явно родените на 3.11 нямат отрицателни качества)  newsm78




# 677
  • Мнения: 660
но сигурно ще отидем и при моите родители в Пловдив за 4-5 дни /22-27 ноември/. Иначе сме в България от 18 ноември до 9 декември. Отивам да диря на 1 страница темите и аз. Mr. Green


Тони....може да организираме нещо с пловдивските мами-Луси,Джей..... Thinking

С удоволствие! Само за 23 няма да можем, че баща ми е рожденик! Simple Smile

# 678
  • Мнения: 1
Хайде да сложа и аз най-накрая някоя и друга снимчица:

http://www.prikachi.com/images/763/3999763u.jpg - Ники на разходка
http://www.prikachi.com/images/764/3999764D.jpg - кака Мартина леко втрещена
http://www.prikachi.com/images/765/3999765H.jpg - Ники и кака се въргалят по пижами
http://www.prikachi.com/images/766/3999766b.jpg - кака чете приказка на Ники, за да мирува

Серия надрунден в количката:
http://www.prikachi.com/images/774/3999774P.jpg - леко сърдит
http://www.prikachi.com/images/775/3999775t.jpg - по-весел
http://www.prikachi.com/images/776/3999776a.jpg - най-весел

Хайде верно да си организираме някоя срещичка края на ноември, може и в бар (т.е без деца).

# 679
  • Мнения: 5 622
 Хах, Сима, страхотно духовито описание на снимките си направила  Joy А думата надрунден е уникална  rotfImao

Аз малко досадна ставам с тия очи, обаче какъв им е цвета при твоите деца? Не са сини, обаче са светли все пак  Thinking И са страхотни, барабар с притежателите им  Blush

мерси и за честитката за полу РД на Ралфката   bouquet
Само да кажа, че с Варненки все се канихме да ходим някъде без децата и цяло лято така и не се наканихме  Laughing
Аз, обаче със или без компания (но винаги с деца) обрисах всички заведения и можех да бъда забелязана почти всяка вечер с децата сама да си вечерям в Хепи на ФК. Догодина смятам да процедрам по същия начин  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 23
Syma, страхотни са бебе и кака! Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile Големи сладури са! Simple Smile

# 681
  • Мнения: 451
ИСКАААААААААААААААААМ КУПОН - ПЛОВДИВ,СОФИЯ И СТАРА ЗАГОРА smile3508(всъщност Херудута и Мариетка могат да се домъкнат до Пловдив Mr. Green)

Сума,каката ми е фаворитка,просто е разкошотия Heart Eyes И двете ти дечица са прекрасни Hug
Елфи,другите са го казали вече - прекрасна мама с прекрасни деца Heart Eyes

На мен пък моя Венцулини на никой друг не ми прилича,защото е уникален и неповторим smile3534

Хоупова,Тони
,чакаме ви Hug
Щях да юрвам Хоуповата да идва в Пловдив след като обича да пътува,но така няма да видя Мартето и Нелли....пу да му се невиди....ще трябва да се прежалвам пак на два купона да огрея smile3532

Гериии,това за гледането на кафето ме счупи от смях Joy Ти недей се спотайва ами се организирай за купона,тъкмо ще направиш едно гости на вашите Wink

Нелкеее
,тебе няма да те посочвам,ти си знаеш hahaha

# 682
  • Мнения: 237
хайде сега варненки виновни....  Rolling Eyes ние колко те чакахме по срещи  Naughty

SYMa страхотни деца,много са сладурести и двамата,да са ти живи и здрави  Heart Eyes

АЗ за НГ ще съм в Софето за 4 дни,1ния е на Банско,1ния на Перник,др два дни са ми фрий,ама едва ли ще стане покрай празника да се видя с някой софиянка  newsm78

ВАРНЕНКИ да се видим утре следобед към 2-3ч какво ще кажете на кафе,времето е страхотно тия дни нека го използваме ?


# 683
  • Мнения: 1 328
Ей, вдигнАхте ми темата със срещите значи Simple Smile Хоуп, Тони, много се радвам, че ще идвате, дано се видим Simple Smile)
Луси, като ми е болднато името чета, та знае ли се Simple Smile За Виброцила - като цяло не е много много безобиден Confused.
Мушенце, Марта, честити ви рождени дни Simple Smile

# 684
  • Мнения: 23


Гериии,това за гледането на кафето ме счупи от смях Joy Ти недей се спотайва ами се организирай за купона,тъкмо ще направиш едно гости на вашите Wink


сама с бебе - никой не ме пуска да тръгна, пък и не се наемам... ще дочакам да дойдете до Варната  smile3521  grinning039 ние така  sun, децата така  piasyk, а мъжете така  ribolov или така  smile3541

За среща - аз не съм готова - още сме болни, като оздравеем и ако е хубавичко времето ще се присъединим! Simple Smile

А някакви други капки за нос за БЕБЕТА има ли изобщо???

# 685
  • Мнения: 1 328
Гери, на мен са ми известни 2 вида капки за нос за бебета (и двата вида са екстемпорални), Виброцила не е сред тях.
Потърси инфо и за хомеопатия за хремата, че сега баш съм на тази вълна и да не казвам голяма дума, но има подобрение при Митко от вчера до днес.

# 686
  • Мнения: 299
Добър вечер!
Марта,Мушенце Честити рожденни дни!Мнооооого щастие ви пожелавам!  bouquet
SYma Прекрасни деца! Heart Eyes
Елфи цялото семейство сте прекрасни!   bouquet

Аз съм болна!Ужасно се чуствам и никакво настроение нямам Sad

п.п. Забравих да се отчета: на 5 мес. и 3 дни - 8400гр(+600)  67см(+3)

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 22:22 от Tedy

# 687
  • Мнения: 1

Благодаря ви за хубавите думи за мойте диванета!

Хах, Сима, страхотно духовито описание на снимките си направила  Joy А думата надрунден е уникална  rotfImao

Аз малко досадна ставам с тия очи, обаче какъв им е цвета при твоите деца? Не са сини, обаче са светли все пак  Thinking И са страхотни, барабар с притежателите им  Blush

Бубе, правилно си ги разпознала, че не са тъмни, но не са и сини (аз на снимки много трудно разпознавам цветове на очи). На Мартина са зелени (менят се според светлината, но по-скоро май тъмнозелени), а на Ники са сиви. Странни очи и странна работа - аз съм с кафяви, а таткото със светлосини - техните не знам откъде са и кой е замесен.  newsm78
....а "надрунден" ми е от любимите думи.

Капките Виброцил най-редовно сме ги ползвали и ги ползваме за каката, но не знам дали стават за бебета. За бебе съм чувала, че може да се ползва (но не съм ползвала) сребърна вода.

Всички да оздравяват бързо! То сега като се сетя от ноември като се завлачат едни болести, та чак до февруари, просто ужас. Покрай нас в момента почти всички деца са болни. Гадни вируси.
...Като се сетя миналата година точно по това време ноември (вече бременна) с такъв вирус се тръшна Мартина (довлачен от градината), после зарази и мен, че още като се сетя ме втриса. Кашлици, антибиотици, контракции, мислех, че ще умра направо. Беше кошмар. Щяха да ме вкарат в болница заради контракциите (в 4-ти месец), ама понеже с вирус, доки каза, че ще ме запратят в изолатора, където кой знай още какво щях да хвана, та отказах. После цяла зима психясах, разхождах се с маска и заобикалях хората, мъжа си не целувах даже, че знам ли кво може да ми лепне  Laughing.
....извинете за лиричното отклонение

Лека нощ!

# 688
  • София
  • Мнения: 25
Добър вечер.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТА! newsm51ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МУШЕНЦЕ! [smilie=smile3525.gifБъдете живи,здрави и много щастливи!
Гери,аз съм слагала на Никол Коларгол и едни бели капки с адреналин.Доволна съм от тях,но те се правят в аптека по рецепта изписана от доки.Имай предвид,че Коларгола УЖАСНО цапа и мнооооого трудно се пере.
Хоуп,Тони,ще направя всичко възможно да дойда на срещата в края на месеца/само да сме живи и здрави,разбира се/Дори и без бебето и за малко да е,но ще дойда.
Мариета,много е сладка Мариса!А каква хубава усмивка имааааа.....наистина си е заслужавала всяка секунда лежане и всеки качен грам.
Елфи,страшно готини сте ВСИЧКИ!
SUMa,много са ти хубави децата!Пу,пу,де.
На болните пожелавам бързо оздравяване!
Ами това е засега от мен.Ако съм забравила нещо или някой....извинете ме.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 27
newsm59 Честит Рожден Ден на Мушенце и Марта!!! Бъдете живи и здрави, много щастливи и много обичани!!! newsm67

Общи условия

Активация на акаунт