Майска мама на бебето говори, а то се смее и гъргори! Тема 9

  • 31 130
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 302
Добър вечер!

Честит рожден ден на Марта и Мушенцето! Да сте все така позитивни, щастливи и весели мами  bouquet

Елфи, добре завърнала се! Вече бях започнала да се чудя да не се сърдиш и ти за нещо, макар че знам, че не си такъв човек Laughing. Страхотни са ти децата и ти също, откъде ти хрумна определението "лелка", "мекица" и други подобни бисери Crazy?

За утре няма да успея за среща следобед, че имам други задачи Sad.

Да се похваля, в събота ще ходя на кръчма без бебето /и без ММ, щото иначе кой ще гледа бебето Mr. Green/ за първи път откакто съм родила. Всъщност, за втори път, но първия не се брои, защото се прибрах след 1 час. Този път възнамерявам да купонясвам до зори, дано не ме чуе дяволът  Mr. Green

# 691
  • Сливен
  • Мнения: 4
Simple Smile ДВ и от мен...

Докато не съм забравила:

  bouquet  bouquet  bouquet newsm59  bigdance2 Tada newsm38
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТА И МУШЕНЦЕ Simple Smile  БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, МНОГО УСМИХНАТИ, МНОГО ОБИЧАНИ И УВАЖАВАНИ, ВИНАГИ ЩАСТЛИВИ!

ЧЕСТИТО И НА ДНЕШНИТЕ МЕСЕЧИНКОВЦИ Simple Smile ДА СА ЗДРАВИЧКИ, МНОГО ПОСЛУШНИ И ВИНАГИ УСМИХНАТИ Wink

Elfi4ka добре се завърнала...  Hug Честито и на твоята принцеска Simple Smile Да е все така чаровна и много да ви радва Simple Smile... Снимките са много хубави, всички изглеждате страхотно Simple Smile

Сума, Мариета много са сладки дечицата Simple Smile

На болните пожелавам бързо оздравяване Simple Smile

ГериСян ние ползвахме за Елито първо КОЛАРГОЛОВИ  КАПКИ и ТЕТРИСАЛ/Е, а след това ни изписаха едно спрейче, което се оказа много ефикасно и съм много доволна - Тантум протект спрей, но и аспиратора ми изигра голяма роля... Дано бързо да се възстановите Simple Smile

Лека вечер и сладки сънища на всички мами и дечица Wink

# 692
  • До морето :)
  • Мнения: 328
ДУ
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МЕСЕЧИНКОВЦИ ДНЕ! дА СА ЖИВИ И ЗДРАВ, И МНОГО УСМИХНАТИ  Grinning
Искам да попитам за обувките - сега трябва да купуваме на Елито някакви ботушки и се чудя какъв размер. Измерих й крачето - 9 см. е, от това ли зависи размера?  newsm78

# 693
  • София
  • Мнения: 153
 ДД! Laughing Laughing
Изказвам специални благодарности на всички, който ни поздравиха с Мушето!Пожеланията са страхотни, сега остава и да ни застигнат, но с толкова много положителна енергия, изпратена към нас- не се съмнявам в светлото си бъдеще! Hug Обичам ви момичета!  love001
Честито на порасналите половингодишни месечинковци и специално на нашата невероятна снахичка Ели! newsm51
Теди: Бързичко да се оправя, че и отправям предложение за разходка в северния парк събота или неделя! Praynig Peace
Елфи: Няма такъв шемет с прекрасни деца ( и то 3, като по калъп-завид,завид!)-да се взима в ръце и да почва да пише, че няма кой да пуска ''бисери'' в темата да се смеем от сърце!
Сима: Е тези твоите деца са еталон за деца- направо ми иде да си ги прибера и тях вкъщи и да се хваля, че са мои! hahaha (Може да се кооперираме-един ден ще ги гледаме у нас всичките и тук ще чистим, а на другия-у вас Joy)
Хоупи,Тони:Чудесна новина! Мисля, че ни чакат страхотни моменти в края на ноември! Надявам се този път организацията да е на ниво! Hug

# 694
  • Мнения: 451
ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА ХУБАВАТА ЕЛЕНА!ДА РАСТЕ ЗДРАВО,УМНО И КРАСИВО ДЕТЕ! newsm51

# 695
  • Мнения: 1
Ха добър ден! Много ми е драго да съм отново тук. Най после отново имаме нет. Не съм чела нищо, по-късно ще се поправя, така че не мога да се включа по темите. Само видях, че Мария е писала, че няма да успее за някаква среща, та отивам да търся за какво става въпрос.
Ние с Дани сме добре. Толкова много е пораснало детенце. Страшно е забавен и интересен. След почти 2 месеца захранване, вече мога да кажа, че почва да се научава да яде храна различна от мляко. Буди се по 100 пъти през нощта, но не яде, а пие само водичка. Мен обаче този разпокъсан сън много ме мори #Crazy
Това е за сега. Хубав и прекрасен ден на всички Heart Eyes!

# 696
  • Мнения: 254
 ДД  bouquet
 Мушенце и Марта да сте ни живи и здрави и всеки ден да имате хиляди поводи за усмивки  bouquet-това малко на патерица,че вчера нямахме нет.Хубави хора сме скорпионите бре!Ама като влезем в черна серия.... Mr. Green
 Елфи добре завърнала се-прекрасни дечица на прекрасна мама  bouquet
Ние вчера цял ден по варненско да харчим "големото" майчинство. Confused Раличка беше кривче,май ще имаме зъб newsm78 Много ми се идва днес на среща обаче сме пак с една кола,ММ прецака неговата-после жените не били шофьори-нищо подобно #2gunfire
 Купих пащърнак от кауфланд-днес ще е пробата.Спанака го плю и му рева,ще ядем май само картофи ми се струва.
 Честито на месечинковците днес.

# 697
  • София
  • Мнения: 293
Честита половин годинка на нашите астрални близначета Мартин на klukarkata, Ивет на KaMeTo, Сиана на menyanthe , Деница на MightyBabka , Иван на VaniaR , Никол на zelenamama  Hug  bouquet
Почерпката по-късно , че още не съм довършила тортата  smile3521
Марта , Луси  Hug  love001 newsm51
Ние днес рано , рано ходихме да ни вземат кръв . Елена през цялото време се хили кат зелка. Свекърва ми е лаборантка , та тя ни ги прави изследванията. Всичките и колежки се изсипаха да видят внучката, то бе една радост  Laughing , а тя нашата доволна , нали всички я закачат. Изобщо и не разбра , че са я боцнали и и точат кръв  Wink
Елфи , много сте хубави всички  Heart Eyes Hug
Хоупи  чакам те с нетърпение  smile3508
Тони , много ще се радвам да ви видя и вас  Hug, а и с другите майчета от София. Луси, Хера вие няма ли да дойдете да видите Икеата по това време ???  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 1
Нелили, честита половин годинка на Хубавата Елена! Да расте здрава, весела и щастлива! Майка й също покрай нея!

Сима: Е тези твоите деца са еталон за деца- направо ми иде да си ги прибера и тях вкъщи и да се хваля, че са мои! hahaha (Може да се кооперираме-един ден ще ги гледаме у нас всичките и тук ще чистим, а на другия-у вас Joy)

Благодаря ти, Марта, за хубавото определение (де и майка им да беше еталон) - давам ти ги за няколко дни, да видим после за хвалба ли ще е, или за плач, найш кви са щураци (особено Мартина). То у вас ще стане тоталната лудница. А иначе предложението ти за гледането и чистенето ми харесва, само че това с чистенето трябва да стане обратно - едната ги гледа на едното място, а другата чисти на другото, щото иначе скоростта на чистенето ще върви обратнопропорционално на броя на децата - прибрано едно, разхвърляни три.. На другия ден ще отиват да разхвърлят на чистеното и така... Но мисля, че след два дни ще предпочиташ чистенето!

# 699
  • Мнения: 2 172
Добро утроооо!!!  Heart Eyes

Още веднъж благодаря на всички,много сте мили  Hug

SYMa чудесни дечица имаш!И как само каката забавлява бебето  Crazy Heart Eyes

Честити месечинки на всички месечинковци Heart Eyes  bouquet

Аз няма какво да кажа,защото нали съм без бебе  Mr. Green ,но пък ще кажа,че мисля да захраня Рая другата седмица като стане на 5 месеца  Thinking Щях да чакам до 6 месеца,ама ме сърбят ръчичките вече,а пък и тя обича да яде и наднича по чиниите,така че мисля да не отлагам повече  Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 293
Оооооо, Сима , аз толкова съм пораснала на ширина, че изобщо не ми е весело и щастливо   Joy Joy Joy . Забравих да ти пиша колко много ми харесва вашата кака  Мартина  Heart Eyes  и малкия също е голям чаровник   love001 Hug

# 701
  • Мнения: 660
Прекрасни са дечицата и на Елфичка и на SYMa. Обожавам да гледам снимки и никога не ги пропускам. Децата са толква естествени дори когато позират и винаги ме радват като ги гледам. Май каките и на двете ви имат артистични заложби. Heart Eyes Peace

Честита половин годинка на днешните месечинковци Елена на Нели, Сиана на menyanthe, Никол на zelenamama!  
Честито и на останалите пораснали бебоци Мартин на klukarkata, Ивет на KaMeTo, Сиана на menyanthe , Деница на MightyBabka , Иван на VaniaR
Все така бързо да растат! Wink

Благодаря ви, момичета! С огромно удоволствие ще очаквам срещата, за да запознаем и Нико с наборчетата му. В отчетната на Рая толкова често се виждахме, че освен мамите и децата се сприятелиха и израснаха заедно. Малко ми е криво, че лишавам Нико от това. Sad Та сега ще се радвам да наваксаме и с наборчетата на Рая и с наборчетата на Нико. Hug Peace

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 11:40 от Tony_st

# 702
  • Мнения: 237
към кърмещите мами   мойта щерка от известно време докато се кърмим ръкомаха с свободната си отгоре ръчичка,при вас така ли е  newsm78 ама яко махане,или пък ми хваща устните,носът,но не я спира,дали нервничи немога да разбера какво значи  Thinking

# 703
  • Мнения: 137
към кърмещите мами   мойта щерка от известно време докато се кърмим ръкомаха с свободната си отгоре ръчичка,при вас така ли е  newsm78 ама яко махане,или пък ми хваща устните,носът,но не я спира,дали нервничи немога да разбера какво значи  Thinking

Бобо , прави така, докато му е по-силна струята в началото след това се кротва:)

Днес бяхме на консултация, вече сме 7300/+450 гр/65 см., но като се отчете че не е а..л от една седмица, сигурно е наддал по-малко.

Прекрасни дечица  Елфи и SYMa:)

SYMa, голямо съвпадение каката ми е Мартина и имаме същата рокля  Wink

Хубави хора сме скорпионите бре!Ама като влезем в черна серия.... Mr. Green
[/b]
Взе ми думите от устата Wink

Хубав ден

# 704
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Зайче, и ние сме така. Ръкомаха, щипе, дърпа... На всичкото отгоре ми излиза една гадна подкожна пъпка на носа и като стисне паш там и припадам от болка

Общи условия

Активация на акаунт