Какво се крие в чантата ви?!

  • 7 201
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 546
Винаги имам и двайсетина лева в най -задното джобче на чантата, като резерва.
Това е много хубава идея, ама като знам, че са там... колко ли време ще останат?! Laughing

# 61
  • Мнения: X
Снощи уведомих моя мъж,че най -после митът за вечно изчезващите пари от чантата ми вече е развенчан:съществува жувотно,което яде пари.   Laughing
На което той ми заяви,че днес ,обикаляйки ловно-рибарските магазини (рибар е), ще пита и дали има открито оръжие за подобни животни,ядящи женските пари тъй скорострелно...    Joy

# 62
  • Мнения: 274
Не мога да понасям големи чанти и затова съм ограничила съдържанието до абсолютния минимум: портмоне /в което са ми и документите/, ключове, цигари и запалка и пудриера. С презумпцията, че всичко друго, ако толкова ми е жизнено необходимо, ще си го купя в момента. Мобилните телефони са в отделен джоб - като видя жена да си рови неистово в чантата да търси звънящия предмет, ме сърбят ръцете да ѝ изтръгна "чувала" от ръцете и да го изсипя на земята, влудяващо е. Да ме извинят всички, които го правят.  Hug
П.С. Стана ми любопитно да си преровя чантата и открих необичаен предмет - пила за нокти. WTF?! Единственото разумно обяснение е, че дъщеря ми я е ползвала и не е почистила добре "уликите" след себе си.... Simple Smile

# 63
  • Мнения: 135
Моя приятелка веднъж изсипа съдържанието на чантата си пред мен /търсеше нещо и не можеше да го намери няколко минути/. И какво имаше в чантата:
ножица за подстригване/ не е фризъорка/,химикали, спирала, лак за нокти,гребен, лакочистител, четка и паста за зъби, чифт бикини, сух дезодорант, телефон, шампоан, четка за изсушаване, сешоар, тефтерчета, листчета, чадър, гримове,някакви книги, брошури, и още един куп неща, които не си спомням вече. Попитах я защо го носи всичкото това със себе си- отговори ми, че това е нейният подвижен дом. Повярвайте -чантата тежеше като бомба.

# 64
  • Мнения: 10
Аз нямам дамска чанта , всъщност имам някъде , но е забутана при вехториите, не съм носила от 7-8 години, тогава учех и работех и смятах, че би трябвало да нося,а никак не обичам това нещо. Като съм с малката нося тази от количката, когато съм сама блъскам всичко по джобовете, а какво има и съм намирала там, няма да казвам, темата е за чантите все пак. Laughing

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 749
Винаги имам и двайсетина лева в най -задното джобче на чантата, като резерва.
Това е много хубава идея, ама като знам, че са там... колко ли време ще останат?! Laughing


И за така, но отдавна ги вдигнах на 50 лева.

Ходя с голяма чанта, но знам всяко нещо в нея къде е. А сега нося и торбички, че не ми се дават стотинки всеки път.

# 66
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 916
Ха,ха хубаво че ми напомнихте да погледна какво имам в чантата ми
Ето:
няколко разпечатани оферти, няколко официални документа, сметки, документи, очила с диопър и слънчеви, ключове, дамски превръзки, лекарства, флашки - 4 броя, външен хард диск ( защо ли ми е като флашката го е побрала като информация  newsm78), моливи и химикали - 13 броя общо, едно колие, кърпички, конци за зъби, малка четка за зъби и паста, пила за нокти, комплект лепенки за рани, 3 кърпички медицински със спирт, куп бележки. Интересното е, че имам: изтекли самолетни билети, билети за Калгари ( а съм в Хюстън) канадски и български документи и карти - това още докато се върна довечера отива по шкафовете.
Хубаво, че за бебешките неща имам отделна чанта, а и колата е доста добре заредена с какво ли не. Иначе щях да се влача като пехотинец

а пропуснала съм и един тефтер

# 67
  • София
  • Мнения: 15 499
  Отдавна нямам чанта.

# 68
  • Мнения: 5 323
Страх ме е да погледна вътре в чантата  Embarassed. Но независимо от размера и никога не мога веднага да открия две неща - телефон и ключове. (Което не попречи наскоро на крадеца да ми открадне нов телефон)

# 69
  • София
  • Мнения: 3 064
като започнем от най-важното: ключовете за вкъщи, мойте документи и на колата, ключовете от офиса, преминавам към по-неважното: сухи и мокри кърпи, чадър /независимо какво е времето/, шофьорските ръкавици, гримове, дъвки, фиби и ластици... ааа и телефоните разбира се Simple Smile

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аз: Имам животно в дамската чанта което ми яде парите.
Той: Ще сложим капан.
Аз:Сложих,не се хваща.
Той:Отивам да търся друго животно което да я пълни пак.
 Joy

# 71
  • Мнения: 3 784
Имам различни видове чанти за работа и за мероприятия в свободното време. "Работните" задължително трябва да са естествена кожа (иначе им виждам сметката за отрицателно време) и по-големички, предвид задължително-необходимите предмети, които влача с мен на работа.
Не нося излишни неща, защото си приготвям чантата преди всяко излизане. Иначе ще забравя нещо или вкъщи, или в друга чанта, а заради тежестта правя жесток фейс-контрол на всичко, що влиза вътре.
Непременно влача мокри и сухи кърпички. Минерална вода, дъвки, визитни картички. На млади години  Mr. Green , когато ходех по танцувални събития, разнасях рол-он, ароматизиран лосион за тяло, резервен чорапогащник. Оттогава ми останаха уменията да усвоявам максимално малките пространства и да ползвам разумно големите  Mr. Green

# 72
  • Мнения: X
Nickkie ,откъде е цитатът в подписа ти?

Сори за отклонението   ....
      Praynig

# 73
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тъкмо редя чантата за утре, че ще ходя с друга на работа. Та в старата имаше- ключове (с три различни плюшени декорации, големички Mr. Green), телефон, зарядно, чадър, портмоне, дъвки, тик-так, още едни дъвки, три молива за очи, спирала, друга спирала, стара, два гланца, лепило (даже не знаех, че съм притежател на лепило Rolling Eyes), портмоненце за монети, суху кърпи, мокри кърпи, солети, ръкавици, папка с листи, листи, навити на руло, три ластички, чорап, гривни, дървени и пластмасови, паспорт, дебитни карти. А, и тесте бележки от банкомати, обемисто Mr. Green

# 74
  • Мнения: 101
И аз си нося с мен всичко за всеки случай, затова винаги избирам чанти с повече прегради и джобчета. Така има поне мъничко ред. В момента складовата наличност е следната:
I джобче- ключове за вкъщи, за апартамента на родителите ми, за колата + 2 ключа за несъществуваща вече ключалка  Embarassed
II джобче- 2 малки икони, кръстчета-2 бр., кърпичка за очила, пила за нокти, джобно ножче, парфюм -рол-он, ластик за коса, коректор за очи;
III джобче - превръзки, лекарства, лепенки, скъсаните преди 4-5 месеца лепки от дъждобрана на количката - НАМЕРИХ ГИ!!!!;
Основно отделение - 2 телефона, сл.очила, лак за нокти, крем за ръце, гребен, огледало, ластик за коса, фотоапарат, портмоне /вътре колко бележки има!!!!  Rolling Eyes /, тефтерче, химикал, 1 останал бонбон, някакво станиолче /махам го/, пакет с 1 мокра кърпичка, лични документи+ на колата, листчета, записки, касови бележки,много визитки в наливно състояние, пари, дребни монети, карти за отстъпки, пак химикал, дъвки, тампон, кутийка с тампони, пила за нокти /втора/, нокторезачка, пинсети,   #Crazy огледало, пудра, сенки, 2 спирали, гланц, четка за пудра, молив за очи... Embarassed Embarassed Embarassed - повечето гримове ги ползвам макс. веднъж месечно  Simple Smile
... и тази чанта я нося от 1 седмица. Но някои боклуци са си там от пролетта.... На малкия нещата са си в неговата чанта и коша на количката е винаги претъпкан.
Ужас! Направо изглеждат страшно повечето списъци - като че ли сме някакви психопатки!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт