Какво се крие в чантата ви?!

  • 7 188
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 380
а добре, успокоих се  Laughing

# 91
  • Мнения: X
Напоследък котаракът ми се опитва да се скрие в чантата ми  Laughing
Гащи си нося само ако ходя да спя на чужди места. Но в такива случаи имам куфар с достатъчно място и за сутиен, чорапи итн.

# 92
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами то и аз гащи нямам, ама имам чорап Laughing. останал е навярно от летен шопинг за обувки Mr. Green

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Към момента дамската ми чанта е заменена с чанта за количка -е, не си я нося на рамото, но нали почти винаги съм с количката, а ако се случи да си взема дамската чанта просто пренасям съдържанието:
памперс (до сега и веднъж не ми се е наложила да сменям памперс вън, но упорито си нося)
шише вода - за малкия
сух дезодорант против изпотяване
балсам за устни
носни кърпи
портмоне
до тук с нормалните неща
ролка за коса - малкия я взе когато излизахме, по същата графа имам редовно неща от сорта на чорапчета, ароматизатор,дистанционно,  играчки, разбира се....

# 94
  • Мнения: 274
.....а някой хвана ли животното, което яде пари? Да ми услужи за малко, че при мен все си стоят в портмонето......  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 788
Въпреки че харесвам и нося огромни дамски чанти, почти нищо излишно нямам в тях.
Това, което винаги е там - кърпички (сухи и мокри), гел за дезинфекция на ръце, червило, огледалце, някакви дъвки, портмоне, телефон и ключове.
В някои случаи нося и химикал с нещо за писане, но често ги забравям и съм без тях.
В зимния сезон си слагам и ръкавиците, в случай, че ми стане много студено на ръцете.
В редки случаи и когато вали, си нося и малка гъбичка за обувки (от онези с капачетата мини размер).

# 96
  • София
  • Мнения: 5 657
.....а някой хвана ли животното, което яде пари? Да ми услужи за малко, че при мен все си стоят в портмонето......  Simple Smile
Може ли ти да ми услужиш с портмонето си, за да го хвана, щото моите пари ги изяжда прекалено бързо?  Laughing

# 97
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
 hahaha hahaha hahaha

# 98
  • София
  • Мнения: 5 657
Не е смешно, стои гладно, горкичкото  Sad

# 99
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз съм зла, моето стои гладно вече доста време Mr. Green

# 100
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Служебен тефтер, химикал , поне един, несесер с гримове, в който има дори четка и паста за зъби за еднократна употреба.Резервен чорапогащник ,останал не знам от кога.Портмоне, слънчеви очила, кърпички , мокри и сухи, ключове.

# 101
  • Мнения: 3 447
я, само аз ли си нося резервно бельо  Rolling Eyes
Резервното бельо е до време, на следващия житейски етап го заменя резервният памперс.

# 102
  • Мнения: 68
Аз по начало обичам големи чанти, за да нося всичко необходимо(така казвам и на рядко използваните нещо) в нея. Като почнем от задължителното портмоне, кърпички (сухи и мокри), червила, огледало, спирала, парфюм, портмоне с хапчета (превръзки, тампони), химикал и нещо за писане, винаги в мен има и джобно ножче, гъбичка за обувки, ключове, два калъфа за очила (слънчеви и с диоптър) и в общи линии това е.  Crazy

# 103
  • Мнения: 87
Нося малки чанти:
портмоне, тефтер с документи, ключове, мокри кърпи,2 телефона,миниатюрен парфюм,ежед. превръзка/1бр/, гланц за устни.

# 104
  • Мнения: 599
От една седмица разнасям в чантата И ключ за смяна на автомобилни гуми  Crazy
Наложи се да услужа с него на приятелка, после ми го върна и за да не го забравя на работа, си го сложих в чантата. Е, още е там. Но и да ми потрябва - чантата е винаги с мен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт