Какво се крие в чантата ви?!

  • 7 194
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 101
И предлагам да се закрие темата с вицовете...  Laughing  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 3
шофьорските ръкавици
Thinking Вече съм убедена, че ако се организираме да правим обир имаме всичко необходимо...от оръжия и чорапогащници за маскиране до професионален шофьор, който ще ни чака на изхода  yes

# 77
  • Мнения: X
Аз пък на друго се чудя.....    newsm78
Преди време в една тема масово форумките твърдяха,че не се лакират ,епилират,боядисват, скубят вежди ,не слагат маски,не правят прически и прочие женски дейности пред мъжете си.
А тук във всяка втора чанта има в изобилие гребени,ластички за коса,лакове,пинсети.....
Пред чужди хора навън ,или пред колеги не ви ли е неприятно да се ....обслужвате ,един вид?   Grinning

Единственото ,което аз лично приемам що годе,е след хранене в заведение ,да си сложа червило.
Макар,че по етикет пак не е прието....има си място за целта.
А това да си скубя веждите ,или да се лакирам ,или гримирам пред колеги ,или да се реша ....е абсурд.

# 78
  • Мнения: 3 784
Nickkie ,откъде е цитатът в подписа ти?

Сори за отклонението   ....
      Praynig

Краси, от "Спасителят в ръжта" на Селинджър.

# 79
  • Мнения: X
Nickkie ,откъде е цитатът в подписа ти?

Сори за отклонението   ....
      Praynig

Краси, от "Спасителят в ръжта" на Селинджър.

Благодаря ти!      bouquet   

# 80
  • Мнения: 17 546
Аз пък на друго се чудя.....    newsm78
Преди време в една тема масово форумките твърдяха,че не се лакират ,епилират,боядисват, скубят вежди ,не слагат маски,не правят прически и прочие женски дейности пред мъжете си.
А тук във всяка втора чанта има в изобилие гребени,ластички за коса,лакове,пинсети.....
Пред чужди хора навън ,или пред колеги не ви ли е неприятно да се ....обслужвате ,един вид?   Grinning

Кой е казал, че го правят пред хора? Освен това кое точно смяташ, че си обслужваме пред хората? Единствено се лакирам пред колегите. И обикновено мъжете излизат още щом видят шишенцето с лак, щото им миришело, а не поради интимната святост на момента. Не съм виждала ноктите на ръцете си без лак от години повече от половин час между смяната на два лака. Няма и да ги видя сигурно, защото са така оцветени от лакиране, че е невъзможно да стоят без лак. Да се срешиш пред някого не е чак пък толкова интимно, си мисля, но аз не се и реша де, та не знам. Пинцетите не е задължително да се ползват пред публика, но винаги имам едни в несесера с гримовете. А епилатор не прочетох някой да носи в чантата си и да го ползва на обществени места.

# 81
  • на майната си
  • Мнения: 425
Краси да ти отговоря от моята камбанария Simple Smile. Ходя на работа често час преди останали, случва се сутрин да не слагам нищо в/у лицето си освен крем. Имаме си баня в офиса и там мятам червило, спирала или каквото реша.
Понякога, когато имам муза, се лакирам сутрин рано на спокойствие - поне знам, че часове наред освен клавиатура друго няма да пипна Simple Smile.
Има случаи да излизам някъде след работа или да ми изникне среща и ако реша полагам малко грим. По принцип използвам рядко и много малко, но държа да имам в себе си за всеки случай Simple Smile.

# 82
  • Мнения: 1 666
Аз пък на друго се чудя.....    newsm78
Преди време в една тема масово форумките твърдяха,че не се лакират ,епилират,боядисват, скубят вежди ,не слагат маски,не правят прически и прочие женски дейности пред мъжете си.
А тук във всяка втора чанта има в изобилие гребени,ластички за коса,лакове,пинсети.....
Пред чужди хора навън ,или пред колеги не ви ли е неприятно да се ....обслужвате ,един вид?   Grinning

Единственото ,което аз лично приемам що годе,е след хранене в заведение ,да си сложа червило.
Макар,че по етикет пак не е прието....има си място за целта.
А това да си скубя веждите ,или да се лакирам ,или гримирам пред колеги ,или да се реша ....е абсурд.



Че кой е казал, че го правим пред колеги?
Първо, някои от нас работят сами в стая, не споделят общи офиси. Wink
И второ, всеки офис, заведение или какво там щеш си има тоалетна най-малкото!

parsy, това с лакирането в началото на работния ден най-редовно го правя и аз! Все не ми остава време вкъщи, а и току се лакирам и някое дете трябва да бъде преобувано, преобличано, хранено.... А лакът от офиса ми е най-хубав и траен!

# 83
  • Мнения: 75
По-скоро въпросът трябва да е какво не се крие в чантата ви  Laughing

# 84
  • София
  • Мнения: 2 217
Нищо....не се крие Mr. Green
Стои си или лежи спокойно, заема място и е напълно излишно - поне повечето...

# 85
  • Мнения: 198
И аз като останалите мъкна всичко, но се изхитрих и си обединих тематично хилядите щуротии в няколко несесера. Винаги съм с гигантска чанта, а съм едва 1.57 висока.

Мъкна:
- портфейл, който сам по себе си може да бъде чанта
- несесер с USB кабели, втори телефон, айпод, блутут, флашка, зарядни, химикалки
- несесер с гримове
- несесер с лекарства - основни за глава, стомах, настинка
- кърпички
- ключове
- телефон
- тефтерче
- цигари, запалки
- калъф със слънчеви очила

Това е постоянното съдържание, след това се пълни според нуждата. Деца нямам, когато имам не знам какво ще е.
Изненада имах веднъж - рових, рових за нещо и взех да напипвам нещо меко, поглеждам - три банички в пликче. Супер озадачена - аз не ям такива работи...и после се сетих, че с приятеля ми ходихме по работа рано една сутрин и той взе някакви закуски набързо и като стана време да влезнем ми връчи пликчето с останалите банички, които добре, че намерих три дни по-късно:)
Храна като цяло избягвам да слагам, защото веднъж пък едни две ябълки цял ден били намушквани от ключовете и вътре беше мазало.

# 86
  • Мнения: 152
Малко несесерче с грим, телефоните, тефтерче, 2 бр. превръзки в някое от малките джобчета, носни и мокри кърпички, четка за коса, ключове. Останалото са подробности.

# 87
  • Мнения: 57
портмоне; ключове; телефони 2 бр; две несесерчета с дамски и лекарствени принадлежности; парфюм, гребен; рол он; мокри и сухи кърпички; цигари ...  newsm78 не се сещам за друго

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 381
я, само аз ли си нося резервно бельо  Rolling Eyes

# 89
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
не си само ти Wink

Общи условия

Активация на акаунт