Подарък за таткото-часовник?

  • 4 481
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 138
За един мъж е много важно, какъв часовник носи, защото повечето мъже не носят други "бижута" по себе си. Затова , ако си решила да купуваш такъв подарък , мисля, че е добре да вземеш нещо хубаво . Иначе часовници......колкото искаш.....  Не знам , до каква сума си готова да дадеш за подаръка, а това е нещото, което ще определи и качеството, защото има и за 20, и за 200, и за 2000лв. и за много повече разбира се. Най-важното е , да е изработен от стомана , не само капака му, а и целият корпус, а ако е с верижка , а не с кожена каишка, тогава и верижката трябва да е от стомана. Това е варианта да не се разширяват дупките при патента, да не корозира и да може да се полира при надраскване. Когато е с покритие, тези неща са непоправими. Всичко, което написах не е само от опита ми на човек, който носи часовници, а и това , че повече от 10 год. работя в тази сфера. И с риск да обидя някой, по-добре не купувай нищо, отколкото разни "реплики" (ментета). Ужасно е .

# 16
  • Мнения: 477
 Я да ви попитам тук като разбирачи какво е мнението ви за този часовник.Аз никак не съм на ясно.Набелязала съм го за мъжа ми, който също не е от разбиращите, но пък му харесват тези аксесоари.

# 17
  • Мнения: 5 173
Аз мисля, че часовникът е страхотен подарък, стига човекът да носи часовници по принцип.  Бяхме подарили на майка ми много елегантен модел, но тя не го носи -  просто не е свикнала и й пречи.
За юбилея на свекъра ми, му подарихме Lorus - доста добър вариант като качество, на поносима цена. Мисля, че беше този, или поне подобен: http://www.watchesbg.com/catalog/product_info.php?cPath=80&p … 61f7743fa6f7df681. Дадохме го в едно златарско ателие, за да го гравират отзад. Така подаръкъкт става още по-личен. Но, ако решиш, попитай предварително, дали гравирането няма да попречи на качеството на часовника или да нарушава гаранцията. 
Същия подарих на съпруга ми за миналата Коледа. НЕ носеше часовници, а сега не може без него. Доволни сме.

Общи условия

Активация на акаунт