Убиха Кадафи?

  • 13 669
  • 234
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 262
А дали Нато не са убили доста повече невинни граждани ?Но те не се броят, те явно влизат в куверта предвиден от тях.
Никой не отрича , че полковникът трябваше да си отиде!Но защо точно сега, докато беше удобен на Запада защо всички му целуваха ръка!
Всъщност гнева ми е насочен именно в тази насока.Темата Кадафи ми затвърди окончателно позицията - Америка!Стават все по безкруполни, разбираемо е ...в тези години на криза.
http://www.septemvri23.com/Libya_Jan_Pol_Pugala.htm

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 10:56 от mari:)

# 226
  • Мнения: 234
„Доста хора са спечелили бая пари от работа в Либия и това им навява вероятно носталгични спомени от страната”

Лошо няма-работили-спечелили.

„Кадафи имаше пълен контрол над всеки и всичко в Либия. Плачете за богатството на Либия, но от това богатство от десетки години огромни средства се отклоняват в сметки на диктатора и неговото семейство, и това не е нито тайна, нито е нещо нетипично за диктатори като него.”

Този факт какво топли мен или теб?
Сега от където дошли-там отишли. Ново място за нов диктатор. Може навия да убива по-хуманно,с ГМО храна, ваксини, експериментални лекарства. Все хубави работи.
Мисля,че Лабрадор го каза по-рано в темата- Такъв им е манталитета,обичая или както искате го наречете.
Какво има да се жали,обожествява, нарицава?
Нашият живот е тук.

# 227
  • Мнения: 234

Никой не отрича , че полковникът трябваше да си отиде!Но защо точно сега, докато беше удобен на Запада за всички му целуваха ръка!


Нали знаеш кой прави така? Laughing

# 228
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
   
    Доста хора са спечелили бая пари от работа в Либия и това им навява вероятно носталгични спомени от страната....

Завидя на парите, изкарани с кървава пот от баща ми ли?
Парите не са нищо, което ще ми навява носталгични спомени, що за продукт на ограничено мислене избълва  Sick

# 229
  • Мнения: 21 457
„Доста хора са спечелили бая пари от работа в Либия и това им навява вероятно носталгични спомени от страната”

Лошо няма-работили-спечелили.

„Кадафи имаше пълен контрол над всеки и всичко в Либия. Плачете за богатството на Либия, но от това богатство от десетки години огромни средства се отклоняват в сметки на диктатора и неговото семейство, и това не е нито тайна, нито е нещо нетипично за диктатори като него.”

Този факт какво топли мен или теб?
Сега от където дошли-там отишли. Ново място за нов диктатор. Може навия да убива по-хуманно,с ГМО храна, ваксини, експериментални лекарства. Все хубави работи.
Мисля,че Лабрадор го каза по-рано в темата- Такъв им е манталитета,обичая или както искате го наречете.
Какво има да се жали,обожествява, нарицава?
Нашият живот е тук.




   Ми да.

# 230
  • Мнения: 21 457

Завидя на парите, изкарани с кървава пот от баща ми ли?

    Напротив, работил си е човека, изкарал си е.


    Каквото и да си говорим, парите движат света - и нашите тука едно време се мляскаха с Кадафи, като даваше пари и преференции, и африканските крале, дето им изсипваше купища , та го провъзгласяваха за крал на незнам си какво, и Саркози е намазал, както стана ясно...
   Сега някой друг ще ги докопа и така.

# 231
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Да, и така нещата ще си се въртят безспир.
Накрая Земята ще се напъне и ще ни изгърми всичките в междузвездното простронство, за да се отърве от безмерната ни алчност.

# 232
  • Мнения: 1 404
http://www.dnes.bg/index/2011/10/26/miryt-zapochva-s-ubiistvo.132284

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 16:44 от anntonia

# 233
  • Мнения: 1 310
Що за просто парче си?
Друго мнение освен твоето няма.
Не можеш да излезеш от границите на кухата си мозъчна кутия  Joy

Така просташки си говори у вас! Или непременно държиш да си показваш простотията и тук! ooooh!
Овци, кози и друг селски добитък си го говорете на село!
Аз ви отсвирвам, защото с такава простотия просто ми е под нивото да се занимавам! Tired
Жалейте си го изрода!  hahaha

Iris, няма смисъл! Peace

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Всеки може да се излага както и когато намери за необходимо.
Силно ми е неприятно, когато някои демонстративно се резхождат върху правилата на форума.
Заключвам тук.

Общи условия

Активация на акаунт