Ароматизатор за тоалетна

  • 6 067
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
А ползвал ли е някой новият Бреф?

# 16
  • плевен
  • Мнения: 644
А ползвал ли е някой новият Бреф?

аз лично не съм доволна,пяна прави,но да ухае на нещо-НЕ със сигурност newsm61

# 17
  • Мнения: 15 379
Мерси.
От опаковката мирише доста силно, но явно е илюзиорно.

# 18
  • Мнения: 2 047
  Аз пък съм много възмутена от цените, които поддържат тези ароматизатори за тоалетна, 4-5 лв за едно почти нищо.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 40 810
  Аз пък съм много възмутена от цените, които поддържат тези ароматизатори за тоалетна, 4-5 лв за едно почти нищо.

Даааа,и аз се дразня  ooooh! И понякога като не ми се дават толкова,взема от лев и нещо и пак е Ок Grinning

# 20
  • Мнения: 155
  Аз пък съм много възмутена от цените, които поддържат тези ароматизатори за тоалетна, 4-5 лв за едно почти нищо.

Даааа,и аз се дразня  ooooh! И понякога като не ми се дават толкова,взема от лев и нещо и пак е Ок Grinning

И на мен не ми допада да дам 5-6 лв за пълнител(при положение,че свършва за 2 седмици),затова си купувам от Кауфланд заместители- 3бр в опаковка за 4лв.

# 21
  • Мнения: 24
Има значение и това, че се привиква на миризмата. Затова е хубаво да се сменят и затова като идеш в чужди тоалетни ти мирише хубаво (едва ли на собствениците им прави впечатление)  Peace
Иначе - Амби пур - редувам зелен и син (понякога и другите цветове)

# 22
  • Варна
  • Мнения: 103
Този новият на Бреф с топченцаата е хубав с лимона, траен,силен,  а синият който е май океан не е траен

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
  Аз пък съм много възмутена от цените, които поддържат тези ароматизатори за тоалетна, 4-5 лв за едно почти нищо.

Даааа,и аз се дразня  ooooh! И понякога като не ми се дават толкова,взема от лев и нещо и пак е Ок Grinning


Поради същата причина купувам Бреф гел. Голямото шише е под 5 лв., има си кошничка на него и си я пълня периодично. Издържа много повече време от другите с пълнителите.

# 24
  • Мнения: 190
Този новият на Бреф с топченцаата е хубав с лимона, траен,силен,  а синият който е май океан не е траен
Направо  ме  депресира  хахха. Току що   си  купих този  със  топ4енцата   океан .Sad

# 25
  • София
  • Мнения: 3 020
понеже на мен нито един ароматизатор не ми мирише, затова последно си купих от тия блокчетата за казанчета, от кауфланд. И си сложих един от хартиените ароматизатори за кола. Доста силно мирише  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт