Чували ли сте за Магнитни пръстени за отслабване

  • 97 002
  • 260
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 229
А дали мога с лекопласт да си залепя само магнитите?

# 256
  • Мнения: 0
Привет на всички . Аз искам само да споделя, че от 3 месеца ги имам тези пръстени и ги нося доста редовно в началото почти не ги свалях и освен мазоли на пръстите  ( мястото кадето лежи магнита ми е станало твардо като захабените пети)  друг резултат от тях нямам.

# 257
  • Мнения: 0
Здрaвейте,aз ги нося тези пръстени непрекъснaто от седмицa,но не знaм дaли е от внушение или не-не чувствaм този порив все дa дъвчa нещо, дори могa дa кaжa,чебпочти не ям...Все още не съм посещaвaлa ,,Негово Величество кaнтaрa" , но след кaто почти нищо не слaгaм в устa със сигурност ще имa резултaт.

# 258
  • Мнения: 2
Оф... Дойде лятото и почнахме да се чудим каква глупост да си купим, че да не се товарим с диети Grinning Ще потърся и аз днес от тея пръстени, пък да видим.

# 259
  • Мнения: 2
Аз свърших работата типично по блондински:) Отидох за едно, а се върнах с 5 newsm78.

Намерих една офертичка за антицелулитен масажор, като тея пръстени ги дават бонус. Не можах да издържа на напъна просто.... Поръчах утре ще ги монтирам.
Ето тука, ако някой иска да погледне, стори ми се изгодно, не знам... http://www.stopcelulit.com/%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8A%D1%87%D0%B0%D0%B9/

# 260
  • Мнения: 1
Цитат на: Slavchet0 link=topic=618619.msg22064825#msg22 трябва
[/quote

Къде трябва да получа това извлечение и да намеря кода?  newsm78  Simple Smile
[/quote]

Ами аз въведох дебита карта в Paypal и не получавам такива извлечения, а ми изписа, че са ми
 взели въпросните 1,5 евро и сега на практика няма как да си ги върна...  #2gunfire ;p
[/quote]
кода се получава от банката към която е картата аз също скоро правих регистрация и направо им се обадих в кол центъра да ми го кажат Понеже не ми се ходеше до банката така че свърших всичко по телефона

Общи условия

Активация на акаунт