Жената Лъв - 58-ма тема

  • 18 864
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Балчик
  • Мнения: 740
охх мар майко  Shocked
аз тв-то зяпам  Mr. Greenто тук било
забавното
Хаясче  Laughing
хич не ми пречат космите , а и кафе ми се
допи Mr. Green в този вечерен час , до сутринта
нЕма да чакам. Joy

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 075
Юхууу, малиии кви фотоси  #Crazy Иииииииии сега нещо подходящо за после... Mr. Green

# 722
  • Мнения: 668
Кам, специално за теб, с пожелание утре да ти сервират кафето така
Оф, мерси, ама съм на Червено море на почивка, та ще пропуснем утре кафето по халат.  Crazy Crazy Crazy

# 723
  • София
  • Мнения: 6 210
Ками, съвпаднали са ни отпуските и дестинациите  Joy. И аз съм така, много ми е свинско на корема от два дни  Sick.

# 724
  • Мнения: 668
Ками, съвпаднали са ни отпуските и дестинациите  Joy. И аз съм така, много ми е свинско на корема от два дни  Sick.
Ех Венче, поне да бяха по апетитни теЗ дестинации.  hahaha Аз от днес, полета ми подрани.  Whistling Ще се мъча още ден два.  Crazy

# 725
  • Мнения: 699
Кам, специално за теб, с пожелание утре да ти сервират кафето така
Оф, мерси, ама съм на Червено море на почивка, та ще пропуснем утре кафето по халат.  Crazy Crazy Crazy

Ейййй, какво желание имах и не уцелих момента, нищо де, другия път  Mr. Green

Люско, пий сега кафе и после цяла нощ............................да има смисъл и първия  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 668
Хайде ставайте!
Съседката пече риба и просто ще загина.  Sick

# 727
  • София
  • Мнения: 6 210
Станах рано и направих закуска  Shocked - повредила съм се  hahaha!
Пфу, Кам, много мразя миризми от готвено, особено рано сутрин, а като съм в цикъл ме дразнят три пъти повече  ooooh!.

# 728
  • Мнения: 668
Ужас, значи. Ние понеже не затваряме съвсем плътно прозореца и по едно време се усещам, че нещо смърди гадно. Затворих го вече, ама то..
Вени, ти много работна рано събота сутрин. Аз пък направих само на малкия кус-кус. Големия спа до преди малко, пък и той хич не е от ящните. Ако не му напомня сега изобщо няма да се сети да яде. Сега пък дето беше болен и хептен е станал . ooooh! Одеве го карах да се тегли 21 кила. ooooh!

# 729
  • София
  • Мнения: 6 210
О, те и мойте мъже се излежават още, ама понеже направих добруджанки, реших да им ги нося да закусят в леглото. Да не ми отива труда зян  hahaha!
Не ми говори за килограми, М. не знам дали стигна заветните 30, съмнявам се, честно казано  ooooh! ooooh! ooooh!!

# 730
  • Мнения: 2 274
Добриутру!
Камче, какво говориш, бе? Дребното е 19,50 и то само защото сега е болен /има дрис/. Иначе е едно кило отгоре.
Аз тази сутрин станах в 8 с големи мъки. Снощи легнах късно, но трябваше да събудя Вили по-раничко. Днес има състезание по математика. Сутринта им правих макарони със сиренце.
Майка идва тази вечер и съм в чуденка какво да сготвя - агнешко с булгур, пиле с ориз или риба  Rolling Eyes. Обещала съм и и кексчета да и направя за пътуването до Гърция. Не знам само Боил как ще издържи на аромата имайки предвид коремчето му  Confused.
Хубав ден! Аз отивам да просна прането и после излизам за подарък  Mr. Green.

# 731
  • Мнения: 668
Добриутру!
Камче, какво говориш, бе?
Ми Ренка, той винаги е бил клечо.  Crazy Crazy Crazy Всички дънки му падат.  Laughing
Ох с тези БейБледове ще ме побъркат.  Crazy Crazy Crazy

Аз пък никога не съм правила мъфини.  Thinking ДАйте някоя готина рецепта. Ама то и формаюички нямам...  ooooh! ooooh! ooooh!

# 732
  • София
  • Мнения: 6 210
Ками, ако имаш чашки за крем-карамел, да знаеш, че в тях става, както и в дуралексови чаши за кафе (или каквито и да е огнеупорни)  Peace. Само предварително трябва да намажеш с масло и брашно, ако нямаш хартиени форми. Рецепта за сладки или солени искаш?
Ренка, за кой ще купуваш подарък? Някое от децата ли има РД скоро?

# 733
  • Мнения: 2 274
За едно хлапе в Гърция. Майка ми е станала много близка с майка му и сега имам поръчка да купувам подарък. Ще взема или книжка на английски или някаква дрешка.

# 734
  • София
  • Мнения: 6 210
Уф, каква съм клюкарка  Blush. Помислих, че някое от момчетата има повод и за това така полюбопитствах. Иначе хубави идеи си намислила  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт