На пазар във Варна - 18

  • 47 381
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 462
Търся, малки кошнички ( като на тарталетите, но по - малки от тях ), бяха ми казвали преди , че някъде около езерният път или в ЗПЗ се продават, но съм забравила. Купуват се на кашонче и са с сладко солен вкус, смисъл, могат да се пълнят или със сладко или със солено. Някой да знае от къде мога да намеря тези кошнички? Мерси  bouquet
Дайте снимки .

# 691
  • Мнения: 11 411
Търся, малки кошнички ( като на тарталетите, но по - малки от тях ), бяха ми казвали преди , че някъде около езерният път или в ЗПЗ се продават, но съм забравила. Купуват се на кашонче и са с сладко солен вкус, смисъл, могат да се пълнят или със сладко или със солено. Някой да знае от къде мога да намеря тези кошнички? Мерси  bouquet
Дайте снимки .

Изглеждат така, но без пълнежа:) http://1.bp.blogspot.com/_YbrRucyTUT8/TA5F_jAiy7I/AAAAAAAAIjk/0z … 00/Tartalette.jpg
пълежа може да е различен, защото консистенцията им върви да е сладка или солен  Peace

# 692
  • Мнения: 8
Някой виждал ли е този куб в някой ЛИДЪЛ   http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_13344.htm

# 693
  • Мнения: 115
Търся, малки кошнички ( като на тарталетите, но по - малки от тях ), бяха ми казвали преди , че някъде около езерният път или в ЗПЗ се продават, но съм забравила. Купуват се на кашонче и са с сладко солен вкус, смисъл, могат да се пълнят или със сладко или със солено. Някой да знае от къде мога да намеря тези кошнички? Мерси  bouquet
В борсата на Илчовски знам, че продават такива - ул. Български орел 8
Скоро ги гледах в сайта им, сега търсих да ти дам точен линк, но не са си платили домейна  Mr. Green Ей този техен телефон имам архивиран 636626, дано е актуален, можеш да звъннеш да питаш какви размери точно имат.

# 694
  • Мнения: 11 411
Търся, малки кошнички ( като на тарталетите, но по - малки от тях ), бяха ми казвали преди , че някъде около езерният път или в ЗПЗ се продават, но съм забравила. Купуват се на кашонче и са с сладко солен вкус, смисъл, могат да се пълнят или със сладко или със солено. Някой да знае от къде мога да намеря тези кошнички? Мерси  bouquet
В борсата на Илчовски знам, че продават такива - ул. Български орел 8
Скоро ги гледах в сайта им, сега търсих да ти дам точен линк, но не са си платили домейна  Mr. Green Ей този техен телефон имам архивиран 636626, дано е актуален, можеш да звъннеш да питаш какви размери точно имат.

Благодаря, намерих ги   bouquet

# 695
  • Варна
  • Мнения: 777
Момичета, има ли магазин "Габина" в Гранд мол? Вчера бях там, но се заблях и забравих за какво съм тръгнала  Embarassed чак като се прибрах се сетих, че всъщност не видях такъв магазин, а обещах на майка ми нещо да проверя...

jerry, къде в Кауфланд са тези перлички и писалки за сладки, убих се да ги търся и не открих нищо...

# 696
  • Мнения: 9
Момичета, има ли магазин "Габина" в Гранд мол? Вчера бях там, но се заблях и забравих за какво съм тръгнала  Embarassed чак като се прибрах се сетих, че всъщност не видях такъв магазин, а обещах на майка ми нещо да проверя...

По напред в темата писах, че имат - на последния етаж, встрани от заведенията за хранене.
Асортиментът обаче е доста беден.

# 697
  • Мнения: 187
Някой виждал ли е този куб в някой ЛИДЪЛ   http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_13344.htm
да,в лидл до зеленчуковата борса го имаше,но беше петък-събота

# 698
  • Варна
  • Мнения: 904
Къде предлагат играчките на Playmobil? Не успях да открия Комсед и съм в чуденка.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 082
Къде предлагат играчките на Playmobil? Не успях да открия Комсед и съм в чуденка.
Комсед нямат магазин във Варна, опитай в Хиполенд и Тойтаун.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 904
Къде предлагат играчките на Playmobil? Не успях да открия Комсед и съм в чуденка.
Комсед нямат магазин във Варна, опитай в Хиполенд и Тойтаун.
На сайта им ги дават някъде в промишлените зони.
В Хиполенд няма, ще видя сега и в тойтаун., Благодаря!!

# 701
  • Мнения: 207
Момичета, има ли магазин "Габина" в Гранд мол? Вчера бях там, но се заблях и забравих за какво съм тръгнала  Embarassed чак като се прибрах се сетих, че всъщност не видях такъв магазин, а обещах на майка ми нещо да проверя...

jerry, къде в Кауфланд са тези перлички и писалки за сладки, убих се да ги търся и не открих нищо...

Габина мисля че в Гранд Мола е на 2-рия етаж срещу Gianni  Peace
Украсите в Кауфланд до Мол Варна ги купих - където са кафетата - стелажите които вървят точно до стената - има там нишестени ремове,кокосови стърготини,шок.пръчици,мисля че са там,да не излъжа обаче перличките да са били от Метро  newsm78

# 702
  • Мнения: 8
Някой виждал ли е този куб в някой ЛИДЪЛ   http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_13344.htm
да,в лидл до зеленчуковата борса го имаше,но беше петък-събота
за Лидъл-а с/у Двете кули ли говориш или има нов до борсата Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes В този с/у кулите го няма със сигурност-даже питах да проверят по складове,но не Crossing Arms

# 703
  • Варна
  • Мнения: 773
В Кауфланд, както и в останалите магазини няма нито обикновени сладкарски бои, нито писалки , туби и други такива. Тази година се излагат ужасно.

# 704
  • Мнения: 1 046
Миналата година от Метро си бях купила -някой често ходещ дали няма да провери за такива екстри.....

Общи условия

Активация на акаунт