Конкурс по декупаж за месец ноември - Наближава Коледа

  • 9 170
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
В спора се ражда исттината smile3521

# 61
  • Мнения: 7
Извинете за тъпия въпрос Embarassed - къде могат да се видят творбите за конкурса? Blush

# 62
# 63
  • Мнения: 165
кога свърши месеца, още малко да изпусна гласуването Confused
Антомче, Виванова казали сте всичко много точно и напълно ви подкрепям.
Много трудно да избера три творби, почти всички ми харесаха.

първо място №8
второ място №2
трето място №5

# 64
  • София
  • Мнения: 0
Напълно съм съгласна с Антом. Хайде и това условие като се напише, да няма повече разправии!
Моето класиране:
1- №10
2- №9
3- №4

Успех, момичета!  newsm51

# 65
  • Мнения: 139
Разбира се, че ще върна това условие. Нали го махнахме, защото смятахме, е всички тука сме коректни, че не може творци, хора на изкуството да се занимават с кокошкарски истории и го сметнахме даже за обидно условие  ooooh!
Връщам условието даже със забрана за три месеца, както е преложила Антом.
А последно какво се разбрахме за декемвриийския конкурс?

# 66
  • Мнения: 22
Момичета,а какво ще кажете темата за декемврийския конкурс да я кръстим "Зимна приказка" Thinking

# 67
  • Мнения: 7
Благодаря, Didia!
 
Моят скромен вот:
Първо място-номер 2
Второ място-номер5
Трето място-номер 3

и никого не познавам Grinning

# 68
  • Мнения: 376
Лелее,нали БДЖ стачкуват,та за малко да изпусна влака  Joy ( в прякия смисъл на думата,нещо съм много разсеяна на последък.........)
Браво момичета прекрасни неща сте направили!   bouquet Всичките творби заслужават призово място!След много чудене,ето и моето класиране
1 място-№ 3
2 място-№ 8
3 място-№ 7

# 69
  • Мнения: 139
Поздравления за победителите   bouquet  bouquet  bouquet

1 во място: 3 - злати 22 - 28т
2 ро място - 5 Ani76 - 23т.
3 то място - 8 Виванова - 16т.

4то място  - 2 мамаЗдравкова и 10 kris70 - 13 т.
5то място - 9 kemi - 12т.
6 то място - 7 Chopy - 10т.
7мо място - 1 puh4e - 6т
8мо място - 4 Lepenka05 - 4т
9то място - 6 bonnysofia - 0т



# 70
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Злати, Ани76, Виванова поздравление!!!! Прекрасни  творби момичета !
 smile3501

Обещах, че няма да коментирам, защото всички творби много ми харесват, но.... не съм обещавала да не задавам въпроси  Mr. Green

Виванова, я разкрий тайната на нагънатите поли на мадамите.... страхотен ефект  Crazy това само със салфетката ли го постигна или ще извадиш от ръкавчето някое тайно хрумване  Laughing

иииииии с маслооооо... размислих и реших да изкоментирам все пак една от творбите  Mr. Green
7мо място - 1 puh4e - 6т  
Понеже си новичка при нас, реших, че трябва да си кажа мнението.
Интересна идея, отлично изпълнение на яйчено кракле и декупаж на салфетка. Единственото нещо, което лично на мен не ми допадна в творбата ти е черните камбанки..... Знам ли, подействаха ми някак мрачно, но това е само мое мнение. Ще се радвам, ако това не е последното ти участие както в конкурсните теми, така и в текущата ни декупажна тема. Стискам палци на 21.12 и те очаквам и в другата тема  Peace

Момичета,а какво ще кажете темата за декемврийския конкурс да я кръстим "Зимна приказка" Thinking

Подкрепям  Peace

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 01:53 от antom

# 71
  • Мнения: 38
Добро утро и успешен месец на всички   bouquet
Не мога да повярвам, направихте ме невероятно щастлива .... Благодаря на всички, които гласуваха за мен. Благодаря ви!!! Усещането е невероятно  Crazy
Честито на Ани76 и на Виванова!!!
Честито и на останалите участнички   bouquet
Аз също няма да коментирам творбите, защото във всяка една от тях е вложено чувство и много труд. Всички творби са невероятно красиви. Продължавайте в същия дух милички!!!
Мога ли да го кажа  newsm78 ще го кажа  Simple Smile
Обичам ви!!!
Без вас, вашата помощ и опора, нямаше да съм това, което съм в момента.  bouquet

Да попитам как да си сложа медалче, вече втори път опитвам и все не става ...

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 08:46 от zlati22

# 72
  • Мнения: 7 391
          
ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ - ЗЛАТИ,АНИ И ВИВАНОВА!
            Чакам адресчетата на ЛС за скромната наградка!
             Златенце,ето така сложи медалчето Влез в моя пост като цитат и ще видиш как става,копирай и слагай в подписа,че не знам как да ти го обясня по-точно!Сложи знака за изображение / втората иконка на втория ред с картинката,когато пишеш пост/ в средата между скобите слагаш адреса на медалчето!

# 73
  • София
  • Мнения: 0
Момичетааааа, честито!!!! Ех, Злати, как ти се радвам  Laughing Аз ударих земята с тези 0 точки!  Joy Това направо си е рекорд! Няма ли да учредим награда за нула точки???? smile3521
Желая ви много весел декември, да сътворите прекрасни коледни неща!!!!!

# 74
  • Мнения: 0
Честито на победителите.
Момичета ,много красиви неща сте сътворили.Зная ,какво е усещането,когато правиш нещо за конкурс,влагаш цялата си душа и желание и любов.изпипваш всеки 1детайл.Това му е хубавото на тези конкурси,че усещаш тръпката,еуфорията,милите думи на всички,а не ,,напъването ,за подаръчетата...е накрая е хубаво като ги получиш де Grinning
Аз цяла седмица се подготвях за този конкурс и в момента ,когато вече снимах ,обработвах снимките и тръгвам да ги пращам...какво забелязах..то гласуването започнало.Пообърках се,но пък в крайна сметка се радвах на красивите  ВИ произведения.
Момичета ,имам едно предложение.Който е лидера в конкурса,т.е. първенеца,да обяснява подробно ,какво е използвал,как го е направил,да стане нещо като МК.
пОДКРЕПЯМ,това становище,че за да гласува някой,трябва да се е регистрилал 3 месеца,да е показал нещо,да е бил от нас всички,за да е понатрупал малко опит ,да е разбрал техниката,за да може правилно да даде своята оценка.

Общи условия

Активация на акаунт