НОМИНАЦИИ 2011 - remix

  • 50 480
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547
Леле, попрегледах текущите събития във форума и до уши затънах в перушина, какъв кошмар.  Laughing

Подобен формат на номинациите е обречен. Сатириците отдавна напуснаха форумските селения, т.е явно е, че се иска буквална и по възможност простословна класация. Без мохикани, Амбъри и косми в супа. Освен това, в последните години потребителите се концентрираха в разните подфоруми и почти никой вече няма идея от глобалната ситуация (както беше преди). Тоест номинациите се превърнаха в клюкарска раздумка за шепа спам-хора, които нерядко никой нито познава, нито е чувал. Затова може би най-добре е туй годишно мероприятие да се проведе по друг начин, подфорумен. Нещо като положителен и отрицателен вот за потребител, за тема, за новак и за бисер, да речем. Две-три-четири категории с два полюса само. Така ще се даде шанс на една част от форума да се запознае с друга и ще е честно спрямо всички. Щото звездите в Клюкарника не са популярни в Готварство, да речем, и обратното. За мен лично би било интересно да разбера кой е най-почитания и най-отблъскващия потребител в Красива мама или Кино и телевизия например, понеже нямам идея. А и ще е по-справедливо. И най-вече, различно. Според мен.

# 16
  • Мнения: 2 018
...би било интересно да разбера кой е най-почитания и най-отблъскващия потребител в Красива мама или Кино и телевизия например...

подкрепям

# 17
  • София
  • Мнения: 1 508
Всеки път, когато се включа в темата с номинациите, тя бива заключена скоро след това. Така че да знаете, карайте се колкото искате, вината няма да е ваша  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 4 300
Не може ли да и смирите егото до простичи, ясни  и недвусмислени категории, пък после да си изявявате чувството за хумор, иронията, ловката мисъл, толератността и отворения ум в аргументацията за номиниране ?
Че от толкова напъни по формата, съдържанието отиде на кино.

# 19
  • Мнения: 4 758
...би било интересно да разбера кой е най-почитания и най-отблъскващия потребител в Красива мама или Кино и телевизия например...

подкрепям

Много добра идея, според мен. Макар че пък не всички подфоруми са подходящи или ще си искат номинациите. Някои може да са над тия неща. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 576


Е то може и съвсем просто.
Награда "Рокси" - за най-най-най (крем дьо ла крем)
Награда "Супа в супата" - за по-не-най
 Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 23 096
Не може ли да и смирите егото до простичи, ясни  и недвусмислени категории, пък после да си изявявате чувството за хумор, иронията, ловката мисъл, толератността и отворения ум в аргументацията за номиниране ?
Ясни и недвусмислени категории!  Peace
И аз пледирам за същото.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 573
Тази драма всяка година ли я има? Миналите номинации ми бяха първите и ги хванах чак към края, та не съм запозната със стандартната процедура  Rolling Eyes
И все пак не разбирам, толкова ли е приятно да плюеш по другите и по-добре ли се спи след като си успял да нараниш и обидиш Н на брой хора преди да си легнеш?... Не може ли да има само положителни номинации? Достатъчно негативизъм ни заобикаля в действителността и без да си го създаваме тук... Пък дори и Малинките ако се приемат с нужната доза хумор биха били просто още един повод за смях... ама не, друго си е да кажеш на потребителя Х, че за нищо не става, а той от своя страна вместо да се изсмее си го връща и така докато всички наоколо се задяват с хвърчащата перушина...

# 23
  • Мнения: 3 405
Сверете най-напред часовниците си, 'щото аз виждам противоречие, но пък може за Отилия това да е истината:

Цитат
Аууу, как вони на умрели, разлагащи се плъхове. Потребителки, които не съм дори забелязала до сега, ми дават приз, че и заплашват други съфорумки, които им казват истината... търкаляла се била от смях... на това се казва сега лоена търкаляща се топка, а може и  умрял разлагащ се, вонящ плъх.

и тези думи са от потребителка, която Отилия обрисува така:

Цитат
Красив ум - Венета, за мен най- приятната, духовита, земна и умна съфорумка

пийс, мир, мейк лов, нот вар

# 24
  • Мнения: X
Леле, попрегледах текущите събития във форума и до уши затънах в перушина, какъв кошмар.  Laughing

Подобен формат на номинациите е обречен. Сатириците отдавна напуснаха форумските селения, т.е явно е, че се иска буквална и по възможност простословна класация. Без мохикани, Амбъри и косми в супа. Освен това, в последните години потребителите се концентрираха в разните подфоруми и почти никой вече няма идея от глобалната ситуация (както беше преди). Тоест номинациите се превърнаха в клюкарска раздумка за шепа спам-хора, които нерядко никой нито познава, нито е чувал. Затова може би най-добре е туй годишно мероприятие да се проведе по друг начин, подфорумен. Нещо като положителен и отрицателен вот за потребител, за тема, за новак и за бисер, да речем. Две-три-четири категории с два полюса само. Така ще се даде шанс на една част от форума да се запознае с друга и ще е честно спрямо всички. Щото звездите в Клюкарника не са популярни в Готварство, да речем, и обратното. За мен лично би било интересно да разбера кой е най-почитания и най-отблъскващия потребител в Красива мама или Кино и телевизия например, понеже нямам идея. А и ще е по-справедливо. И най-вече, различно. Според мен.
Добре. Нека във всеки подфорум (ДиС, Готварски, Родители в чужбина, Алтрнативен  Grinning и т.н.) да се закове една анкетка за по една седмица с два-три въпроса вътре: Най-добра тема, най-готин потребител, най-запомнящ се лаф, най-голям гаф. Дори може и ако има интерес да се пуснат номинации и в клубните теми.

# 25
  • Мнения: 1 547
Не може ли да има само положителни номинации?

А, ма то хич не е задължително каквито и било номинации да има, нали...  Simple Smile Преди години, както казах, форумът беше доста по-компактен и не беше никак трудно да се номинира. И в двете посоки. Плюс това, преобладаващата тенденция беше към едно по-лековато и хумористично присъствие, каквото сега липсва, затова и отрицателните номинации не бяха баш отрицателни и не бяха придружавани от толкова валидол и крясъци. Като че ли (може и да се заблуждавам). Оттук и мнението ми, че старият формат на това забавление (двусмислени и иронични общи категории) е неприложим към новото масово присъствие.


P.S. Това, с подфорумите, си го мислех, защото помня преди две-три години едни номинации, при които имаше много участници от Бъдещи майки и от Готварския (май), които внесоха смут - никой не беше чувал кандидатите им, а те изведнъж се оказаха в челните позиции за Цялостен форумски принос.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623
В няколко поста чета, че не се знае как е било,
нямало представа и т.н., но нали затова пуснах
номинациите по години. Всеки да отвори и да погледне.
crazy chick, както винаги точна, ясна и конкретна   bouquet

Анджи  Joy така ме разсмя  Joy

# 27
  • Мнения: X


P.S. Това, с подфорумите, си го мислех, защото помня преди две-три години едни номинации, при които имаше много участници от Бъдещи майки и от Готварския (май), които внесоха смут - никой не беше чувал кандидатите им, а те изведнъж се оказаха в челните позиции за Цялостен форумски принос.
Аз едни Априлки си спомням! Mr. Green

# 28
  • Мнения: 984
Жаве, то твоите три категории са достатъчни и за Клюкарника. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 75
Сверете най-напред часовниците си, 'щото аз виждам противоречие, но пък може за Отилия това да е истината:

Това си беше изпросено, ще ме извиняваш!!! Nino-Tino също не е особено изтънчена в изказа си. Който товари, ще трябва да може и да носи!!! Или викаш, френдове сте, и сега се чувстваш длъжна да го покажеш във форума?! Много е смешно това адвокатстване, мисля, че няма нужда.

Набързо си направих своите изводи за номинациите, само в малините мисля да взема участие. А Рокси си остава моят фаворит, евала маце! Може да си с параноя, ама си готин "противник".

Общи условия

Активация на акаунт