За безбройните глупости в женските списания...

  • 5 951
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • York
  • Мнения: 826
Егоист в последните си години беше станало пълна боза.
Въобще незнам кои са актуалните списания към момента.
Едно време с удоволствие си купувах Паралели   Wink

# 31
  • Мнения: 21 598
Егоист в последните си години беше станало пълна боза.
Въобще незнам кои са актуалните списания към момента.


   Така си е. "Тема" става.
   

# 32
  • Мнения: 7 947
В годините под 22 ги чутях, складирах, с интерес  Laughing
Тогава, когато реалността ми беше по-различна, поради простата причина - липса на житейски опит.
Последната отпуска си взех две списания, попогледнах и до там. Виждат ми се ужасно приткоумни вече...

# 33
  • Мнения: 14 502
Егоист в последните си години беше станало пълна боза.
Въобще незнам кои са актуалните списания към момента.
Едно време с удоволствие си купувах Паралели   Wink


и аз много съжалявам за Паралели. Егоист преписваха от едно английско лайф стайл списание, дословно Sick

Ева е абсолютна промоция на чалгията в най-лошия смисъл на думата и най-великите жени у нас - мутресите....

Приятно за четене е гламур, и представят по достъпни артикули, за разлика от "списанието на българската жена" която очевидно не ползва нищо под герлен, сисли и максмара Tired

# 34
  • Мнения: 4 527
L'Agent, а стига бе!  ooooh! Наистина ли ги има тези 'съвети' в списание и ако да - редакторката от кое СОУ е???

 Мен ме нервят, когато почнат да пишат статии в цифри - 20% от жените еди кво си, 34% от мъжете еди кво си и т.н. безброй измислени стъкмистики. Ако не вярваш на процентите, хОди брой...  Tired

# 35
  • София
  • Мнения: 38 760
L'Agent, а стига бе!  ooooh! Наистина ли ги има тези 'съвети' в списание и ако да - редакторката от кое СОУ е???

 Мен ме нервят, когато почнат да пишат статии в цифри - 20% от жените еди кво си, 34% от мъжете еди кво си и т.н. безброй измислени стъкмистики. Ако не вярваш на процентите, хОди брой...  Tired

Честна дума! Преписах ги набързо от октомврийското Космо. Ама и в други броеве и списания съм срещала такива "бисери".

# 36
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
...

Ева е абсолютна промоция на чалгията в най-лошия смисъл на думата и най-великите жени у нас - мутресите....


Направих си труда да видя последните 12 корици на Ева кои са и определено преувеличаваш. От 12 поне 8 са на готини хора, които нямат нищо общо с чалгата:
 
 http://www.eva.bg/archive

# 37
  • Мнения: 4 892
И аз смятам, че са преувеличени определенията за Ева.

Аз не съм човек, който робува сляпо на модните тенденции и не бих казала, че  се влияя от нещата в Ева, но чак долнопробно чалгарско или мутренско не бих казала, че е. Особено чалгарско  Grinning



# 38
  • Мнения: 14 502
за мен чалгата е доста по-широко понятие от попфолка и изпълнителите му. промотирането на пластични хирурзи и интервенции във всеки един брой за мен например не е нормално. не съм го и срещала в други модни и лайфстайл списания (чужди имам предвид)

# 39
  • София
  • Мнения: 3 092
Космо, Джой, Анна са точно пуберски списания с типичните "Как да...". И книги от този сорт ненавиждам. Ева и Ел обаче също не харесвам, защото в 90% от съдържанието си са реклами. Поне последно когато съм ги чела. Имат и едно-две интервюта и една статия за пълнеж.
Харесва ми Хелоу в българския му вариант, има някои интересни неща. Напомня ми за някогашното Паралели. Вземам си понякога ОК!, той също става в по-друг аспект, има много интервюта с най-различни персонажи и много снимки  Laughing. Навремето когато ми попаднеше четях и Мениджър, но май е с много ПР вътре.
Нешънъл джиографик и още едно (как му беше името  Blush) са много интересни, но нямам навик да ги вземам.
Но искрено тъгувам за Егоист.

Ама тия последните хич не са в категорията женски.

# 40
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
за мен чалгата е доста по-широко понятие от попфолка и изпълнителите му. промотирането на пластични хирурзи и интервенции във всеки един брой за мен например не е нормално. не съм го и срещала в други модни и лайфстайл списания (чужди имам предвид)

О, има в почти всички световни списания. Отделно, че в най- известните чужди списания съвсем не рекламират достъпни артикули.  Grinning

# 41
  • Мнения: 4 892
Така е Барбарела, но тези списания се надявам да не претендират за научни и енциклопедични и в този смисъл не ми пречат рекламите, включително и тези на пластични клиники.

Ето, в новия брой на Ева видях една много интригуваща реклама:

http://www.kushsupport.com/

Подпирачка за цици.  Joy

Ми кво пък, някои може да се възползваме. Представям си физиономията на мъжа ми ако ме види с таквоз нящо.  hahaha

# 42
  • Мнения: 4 300
Ми кво пък, някои може да се възползваме. Представям си физиономията на мъжа ми ако ме види с таквоз нящо.  hahaha
Показах го на моя, а той пита ' ами долната? ама като се въртиш?'  Joy

# 43
  • Мнения: 4 892
Мъже, нищо не разбират. Не, че аз разбрах в началото, де.  Blush То това чудо било да не ти се получат бръчки между.
Няма да се учудя ако измислят и за някоя друга част от тялото Laughing не за друго, ами против бръчки.
Ох, ше почина.  hahaha

# 44
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Едно време с удоволствие си купувах Паралели   Wink
Единственото що-годе читаво списание на достъпна цена и го спряха Tired.
Много ме е яд и за филмовите списания, в момента няма нито едно издание за кино, това е престъпно Close. Четях с удоволствие "Екран", преди това "Филм" (по-доброто за мен от двете).
Сега един Rolling Stone ми остана, понеже за 200 страници реклама пари не давам, ако ще не българския "Ел", ами "Вог" на госпожа Уинтур да ми продават Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт