За безбройните глупости в женските списания...

  • 5 947
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Много хубаво списание засега е Биограф. Купих си 3 брой и съм много доволна. Богато е откъм интервюта и бедно на реклама, а и страниците му не са малко. Не знам обаче колко дълго могат да издържат така.

# 46
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, него го забравих Peace. Купих си лятото първия брой, с архивните кадри от "Кръстника", добър беше. Хареса ми статията за братя Илиеви също така, не знаех много за онези години.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 744
С удоволствие прочетох материала за Висоцки от миналия брой.
На корицата на брой 3 е Сл.Трифонов http://biographbg.wordpress.com/

# 48
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ето, аз си реших проблема за следващото идване в България- като пътувам в едната посока чета "Биограф", в другата Rolling Stone и пей, сърце Mr. Green. У дома- книжка Whistling.

# 49
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Едно време с удоволствие си купувах Паралели   Wink
Единственото що-годе читаво списание на достъпна цена и го спряха Tired.
Много ме е яд и за филмовите списания, в момента няма нито едно издание за кино, това е престъпно Close. Четях с удоволствие "Екран", преди това "Филм" (по-доброто за мен от двете).
Сега един Rolling Stone ми остана, понеже за 200 страници реклама пари не давам, ако ще не българския "Ел", ами "Вог" на госпожа Уинтур да ми продават Mr. Green.



 Laughing Мда, може би щеше да остане, ако имаше 200 стр. реклама.

Нали разбирате, че списанията са пълни с реклами с единствената цел да оцелеят, а не защото главните им редактори са пристрастени към рекламите. И изобщо, женските списанията са вид "джънк фууд" /някои по- добра, други не толкова/ и не разбирам защо някои хора тук търсят под вола теле.

# 50
  • Мнения: 6 993
Имам приятелка, която пише за Космо.
Всеки път като ми прати някоя статия, нейна или на колежка, все я бъзикам какви глупости са.
Веднъж взех едно списание - вътре нейна статия - нещо за оргазмите.
Пратих и смс "Ей, ако не си ти - нямаше да знам как да изпитам оргазъм!"
Тя ми върна смс, че си е разляла кафето от смях  Joy

# 51
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
С удоволствие прочетох материала за Висоцки от миналия брой.
На корицата на брой 3 е Сл.Трифонов http://biographbg.wordpress.com/

Сега и него ще го обявят за чалга списание.  Laughing Или ще мине между капките, понеже не е чисто женско сп.? newsm78 

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Въобще не бих го категоризирала като женско списание Simple Smile

# 53
  • Мнения: 14 490
аз не можах да разбера защо в първия брой на биограф заедно със статия за Тодор Живков, който какъвто и да е бил е управлявал България 30 години има и статия за Георги Илиев, който очевидно една мафиотска структура не можа да управлява и 10?!? какво е това преклонение из медиите (защото да разказваш за хора, които не само са престъпници, ами не са и добри такива след като ги убиват на бърза ръка е вид издигане и хвалебствие) пред такива екземпляри???

# 54
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не мисля, че статията беше хвалебствена, по-скоро информативна.

# 55
  • Мнения: 2 193
То и мъжките списания вече не са това, което бяха:

http://www.vratovrazka.bg/%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D … %D1%82%D0%BE.html

А добро списание за мен е "Knowledge" - подобно е на "National geographic", но темите не са само от областта на географията, а от история, астромония, изкуство и др.

Общи условия

Активация на акаунт