Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 23

  • 64 796
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Великолепният век еп.33 - torrent

директен линк - tranzit Peace

Приятно гледане!     bouquet

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 13:25 от lacunababe

# 706
  • Мнения: 3
Безкрайни благодарности от мен и моето семейство! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 707
  • София
  • Мнения: 1 017
БЛАГОДАРЯ НА  В С И Ч К И  ЗА ТРУДА  за да се радваме на серията  !!!

# 708
  • Мнения: 110
ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ВСИЧКИ ОТ ПРЕВОДАЧЕСКИЯ И ТЕХНИЧЕСКИ ЕКИП! newsm74 newsm74
Не желая да влизам в спорове и дискусии, гледам филма за удоволствие и заради историческата му основа, но моля преждепишещите да "успокоят топката". Всеки има право на менние и свобода на изразяването му, но в тази тема някак си тонът е по-задълбочен: изнасят се исторически справки от различни източници, коментират се доста по-глобални въпроси от това "На мен ми харесва Хюрем, пък на мен-не!". Това по-върви за тийнеджърска тема. Не желая никого да засегна, но имайте предвид интелектуалното ниво и зрелостта на аудиторията, когато се изказвате в дадена тема и поне не прекалявайте. Съжалявам за дългия пост! Embarassed

# 709
  • Мнения: 9 762
СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ НА МИСТИКи техническия екип

# 710
  • Мнения: 0
Абсолютно си е с диагноза Хатиджето. Направо я виждам изолирана от всички.
Опитвам се да си представя бъдещето на Нигяр. Но и там нещата не са розови - това което ще видим утре вечер си е направо равносилно на смърт за нея. Като гледам и други форуми много хора приемат изневярата на Ибрахим крайно отрицателно. Въпреки че с Ибрахим са страхотен тандем и филма би спечелил, ако продължат.
Хюррем разбира се, че започва да става страшна, но това е реалността - кои са достигали върха и са се задържали на него -  само безкомпромисните, които са реагирали моментално и са ликвидирали  всяка заплаха.  По същия начин реагира и Ибрахим - нали и двамата са попаднали в робство и са започнали издигането се  от най-ниското стъпало.

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 13:58 от petkana

# 711
  • Мнения: 0
Благодаря за превода Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet

# 712
  • Мнения: 0
ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ВСИЧКИ ОТ ПРЕВОДАЧЕСКИЯ И ТЕХНИЧЕСКИ ЕКИП! newsm74 newsm74
Не желая да влизам в спорове и дискусии, гледам филма за удоволствие и заради историческата му основа, но моля преждепишещите да "успокоят топката". Всеки има право на менние и свобода на изразяването му, но в тази тема някак си тонът е по-задълбочен: изнасят се исторически справки от различни източници, коментират се доста по-глобални въпроси от това "На мен ми харесва Хюрем, пък на мен-не!". Това по-върви за тийнеджърска тема. Не желая никого да засегна, но имайте предвид интелектуалното ниво и зрелостта на аудиторията, когато се изказвате в дадена тема и поне не прекалявайте. Съжалявам за дългия пост! Embarassed


Е, защо пък да не се почувстваме тинейджерки Simple Smile Поне във форума Simple Smile

# 713
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Благодарности на екипа.   bouquet

# 714
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
                    ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СА ПРЕВОДАЧИТЕ!   БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

                         

# 715
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
                Доставяте ни огромно удоволствие! Б Л А Г О Д Р И М    ВИ !!!

                             

# 716
  • Мнения: 31
Много благодаря на Мистик   bouquet  love001  за превода и Лакуна   Hug love001 за торента

за онлайн гледане   серията във vbox 
дано успея да кача цялата с моя нет  #Cussing out
когато има възможност, Ани ще я качи в дейлито  Peace Hug

# 717
  • Мнения: 9 762
пенда Hug    bouquet



 Популярни личности ,които не са отбили все още военна служба Grinning



Сред тях е и нашият супервойн Бали бей Heart Eyes под № 14



# 718
  • Мнения: 31



преди...  Shocked                              и след...  Rolling Eyes

                             
                           Якуб ефенди...                  може би все пак Армин не е толкова зле  Praynig Praynig

Лили, на Бурак ролята на Бали бей могат да му я признаят за военна служба  Laughing Laughing

# 719
  • Мнения: 683
Благодарности и от мен на Мистик, Пенда и Лакунабейб за поредната преведена и качена серия  newsm51 smile3501  love001
И тъй като Ани в момента е на едно райско кътче на брега на окена, с Мохито в ръка, качването в дейлито ще се забави. Не може да отречете, че почивката ми е напълно заслужена. Много солени целувки на всички

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт