Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 141

  • 47 410
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 385
       В същност, като се замисля, той що за прокурор беше?  Прокурорът е обвинител.  Според мен нещо с длъжностите е объркано. Защо той разследваше убийството (той толкова и го разкри де), това е работа на следователите и полицаите.  Май единственото нещо, което уреди както трябва беше сватбата на Дефне и Керим във втория сезон и то вече беше пенсионер.
        Фатма обаче беше готина.  Също и Юкеш.  

# 46
  • Мнения: 0
Ванче, това нова снимчица ли е ?

# 47
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ванче, това нова снимчица ли е ?

Габи нова е и се предполага че е от като е ходил във Ван.

# 48
  • Мнения: 260
За Демир и на мен ми се струва,че се изхвърляше на моменти но снощи започнах филма от начало и ми направи впечатление когато се връщаха с Керим в хотела неговото мнение за любовта-любовта не съществува а той вече беше под нейна власт.И още по напред когато пътуваха в колата не се задоволяваше да са в първата тройка на успелите фирми на върха ще е наш Демирчо и тук според мен е в пълна сила нашата поговорка-голям залък лапни но голяма дума не.  Защото при следващите събития много загуби-НЕ СТАНА СЪДРУЖНИК С ДЖЕМАЛ АГА,а после и с АЛИ и най- вече загуби най ценното ЛЮБОВТА И  ТО ОТ ПУСТА ГОРДОСТ.

# 49
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Tony Braxton Unbreak My Heart Asi

# 50
  • София
  • Мнения: 1 385
Аз не съм веща във фирменото право,   но нещо не ми се вярва  съдружниците да могат да променят нещата така, както ставаше там.  Демир и Зафер подписаха договор.  Изведнъж Зафер  каза, идва и Али.  Той не може да е равноправен с Демир.  Значи ако Зафер иска да работи с Али, трябва да даде от неговите дялове, което значи, че те нямат думата. Зафер се отказа.  Демир не беше длъжен да работи с Али.  Развалят съдружието и баста.  Али нямаше средства да построи сам фабриката и щеше да се откаже. Още повече, че Демир беше купил земята  Не е ли така.   А и не разбрах накрая какво стана.  Демир го направи съдружник, за да остави Мелек.  Не се получи. Тогава не развалиха ли съдружието?   Абе имаше някои неизяснени неща, ама май аз много задълбавам.

# 51
  • Мнения: 260
Наистина Кет имаше и такива моменти но по- важното,че Демир не успя да защити АСИ от всички и всичко а иначе го раздаваше спасител на онеправданите в което няма нищо лошо но така застраши много пъти връзката си с АСИ и накрая 5 год. раздяла за едното нищо нещастни и двамата.

# 52
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 53
# 54
  • Мнения: 260
И тъжно и самотно май а и май много уморено но ако се връща от Ван това което гледаме е нормално.

# 55
  • Разград
  • Мнения: 8 243
WestLife My Love Asi

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Кукли,поддържате ли огъня тук  Laughing Мурат наистина е много уморена физиономия,но както казва Нели,ако се връща от Ван  ooooh!
Отивам да си догледам Фатмата, че още няма "обичам те"  Rolling Eyes Аман...

# 57
  • Мнения: 260
Злати това поне вече го чух и от толкова гледане на романтични моменти за това обичам те не ми трябваше помощ за превод и на рекламите бързам да се изфукам.

# 58
  • Мнения: 1
Ей, оставих Ви за малко и веднага сте се нахвърлили върху Демир Crossing Arms Mr. Green

...но по- важното,че Демир не успя да защити АСИ от всички и всичко а иначе го раздаваше спасител на онеправданите в което няма нищо лошо но така застраши много пъти връзката си с АСИ и накрая 5 год. раздяла за едното нищо нещастни и двамата.

Не съм съгласна Rolling Eyes То първо докато се започне връзката имаше хиляди трудности - първо семейството ѝ, после неговото, за капак и тя Whistling Ако Демир е горд, то нейното не знам какво е Crossing Arms Така че и двамата сами си поставяха препятствия на пътя и цаката беше кой ще отстъпи пръв, кой ще преглътне себе си и ще загърби гордоста си...
Пак казвам за мен те, един чрез друг се докоснаха до непознат за тях свят, до така мечтаната от всички "истинска любов"... Peace

# 59
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт