Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 60

  • 42 533
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 630
zlatinag, kurkuma  Hug Hug  bouquet  bouquetблагодаря Ви милички! Peace Peace

# 31
  • Мнения: 630
Момичета, забелязахте ли от какъв прекрасен пейзаж отпътуваха Фатма и Керим........разкошен....... Peace Peace

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Бащата на Керим и Асу са в един хотел  Rolling Eyes Сестра му се опитва да измоли шофьора да я закара при Керим ,но той не ще . Обаче все пак си е изпросила да я заведе до кухнята на Розата  Laughing

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 22:26 от zlatinag

# 33
  • Мнения: 9 737
Много трогателна среща- Дениз- Керим Cry
Дениз спечели сърцата им с жизнерадостното си поведение Grinning

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Ха,малката сладурана все пак постигна своето ,отиде при Керим  Laughing Как хубаво му каза "батко,аз съм Дениз"  Heart Eyes Керим изгуби говор и картина  Joy Мисля,че Дениз ще стопи ледовете м/у баща и син .

Не можах да разбера какво каза Кадир на Шемси и Леман,та Шемси толкова се ядоса  newsm78

# 35
  • Мнения: 459
Ха,малката сладурана все пак постигна своето ,отиде при Керим  Laughing Как хубаво му каза "батко,аз съм Дениз"  Heart Eyes Керим изгуби говор и картина  Joy Мисля,че Дениз ще стопи ледовете м/у баща и син .

Toчно това си мислех...харесаха я - жива, бъбрива, непринудена!

# 36
  • Мнения: 1
Ей, Мукадесата навсякъде навряна, никой не може нищо да направи, без тя да е там. И никой не можа да каже дума от нея. Ужасна жена.

# 37
  • Мнения: 2 229
Ха,малката сладурана все пак постигна своето ,отиде при Керим  Laughing Как хубаво му каза "батко,аз съм Дениз"  Heart Eyes Керим изгуби говор и картина  Joy Мисля,че Дениз ще стопи ледовете м/у баща и син .

Не можах да разбера какво каза Кадир на Шемси и Леман,та Шемси толкова се ядоса  newsm78

Каза,че Вурал е умолявал Керим да го убие.

# 38
  • Мнения: 18
Благодаря момичета,че разказвате

# 39
  • Мнения: 1
Марианка, в суматохата покрай проблемите с накъсването забравих да ти благодаря за новата тема. Както всички до сега - прекрасна е, истинско удоволствие е да влизаш в нея.

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 23:02 от hiacint

# 40
  • Мнения: 18
Защо тези хора си лягат с дрехите не мога да разбера..?

# 41
  • Хасково
  • Мнения: 990
Хайде ей сега Керим ще пламне.

# 42
  • Мнения: 459
Еее, най-после! Party Party Party Къде е шампанското...

# 43
  • Мнения: 2 229
Защо тези хора си лягат с дрехите не мога да разбера..?

 LaughingТова беше дълго обсъждано-Гери беше писала,че направо си лягат с анцузите-готови за разходка в планината Laughing

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Аууууу,краят е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Малеее,как му го каза "seni seviorum"  и той веднага отвори оченцата,а физиономията му доволнааааа  newsm76 А аз рева от кеф  Blush

Невероятно изиграна сцена,направо ми влиза в топ 3  Peace

Общи условия

Активация на акаунт