Перална с горно зареждане,съвети...

  • 30 397
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12
Немога да кажа,защото не съм ги виждала  Embarassed Но пералните са на майката и свекито на една приятелка и тя ми каза,че и двете са хванали ръжда ,не съм я питала къде точно. Мога да попитам майка й,като се чуем тези дни.. РАдвам се ,че това са единични случаи.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Моята 14 годишна има ръжда на капака от горе,не знам как се е получило,седи в малко помещение без друга влага и капака винаги е отворен след като приключи...

# 62
  • София
  • Мнения: 3 290
Ако моята хване ръжда чак на 14 години, ще я пенсионирам с почести.

# 63
  • Мнения: 46 511
Момичета,чух от 1-2 места ,че са хванали ръжда ,при вас има ли такъв проблем? За едната -знам,че дори е в кухня ,а не в банята.Моята ,която в момента си ползвам е пак с горно ,но няма ръжда -стои в кухнята.

Имаме Канди, ползвахме я 8 г., и още 3 г. с нея перат наши наематели, нито ръждясва, нито се разваля.
Но ръжда съм виждала и по пералня с предно, не мисля, че има значение вида на пералнята.

Много обичам пералните с горно, чета напред, че са неудобни, но на мен ми беше супер удобна, особено при вадене/слагане на дрехи. Сега сме с предно, наложи се, защото нямаше как да монтираме сушилнята в/у пералня с горно, и е някакъв ад. Дръпна 1 дреха, паднат 10, нито мога да ги сортирам, нито да видя какво вадя Tired

# 64
  • Мнения: 32
+1 майка имаше навремето пералня ПЪРВАТА й .... някаква немска WVF -1 или нещо такова никаква марка но си я купи за 500лева с връзки от ЦУМ  Wink  служи вярно без ремонт 25.год!!!!
накрая "умря " седя близо месц без пералня ..търсеше си пак с горно зареждане ..купи си Уирълпул 6 то чувство с 6 години гаранция пак е доволна вече 5 та година ползва без забележки
Аз разбира се след като съм живяла само с такава пералня  Joy логично си купих с Горно зареждане ... моята ТАтрамат служи вярно 16 год !! после около 2 год. ползвах с предно не ми хареса и си купих пак с горно зареждане !! Родих се

Общи условия

Активация на акаунт