След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 195

  • 33 698
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
  bouquet

# 91
  • Мнения: 617
      И в интервютата Берг споменава, че ще се занимава с Али! Може би няма да я видим този сезон! Sad

Този явно не, но нищо не се знае, тя самата каза също, ако не се появи някоя голяма изненада.

И аз много я харесвам Нур. Също и в тази роля. Как ли ще ги състаряват?! Много ми е любопитно. Не съм виждала досега в някакъв сериал толкова млади актьори заради ролите да ги "състарят". Ходят, правят, струват - любов, бизнес, проблеми, семейство, но все са си млади до финала.  Laughing Laughing


       Всички гримьори твърдят, че е лесно да се състаряват актьорите и е трудно да се подмладяват! Халит вече е преживявал такава трансформация ( във филма за Ататюрк). Ще видим как ще направят от 28-годишната Мерием 58-годишната Хюррем!
         

# 92
  • Мнения: 11 116
Да, така е за Халит, но там гримът и маската бяха изцяло такива, че да наподобят Ататюрк, докато тук,  те си играят със свойта визия. Сигурно е лесно за гримьорите, но на мен ми е интересно как ще изглеждат. А и щом сериалът ще продължи до 2013 г., явно това ще стане доста плавно и изобщо няма да ни прави впечатление.

# 93
  • Мнения: 11 116
Всъщност от главните роли, със сигурност ще останат тримата - Сю, Хю и Махи. ИБко и Валидето си отиват във втори сезон. А каква ли ще бъде съдбата на Хатидже султан? Михримах също трябва да остане. В трети сезон ще влязат нови актьори за принцовете на Хюррем.

# 94
  • Мнения: 617
Всъщност от главните роли, със сигурност ще останат тримата - Сю, Хю и Махи. ИБко и Валидето си отиват във втори сезон. А каква ли ще бъде съдбата на Хатидже султан? Михримах също трябва да остане. В трети сезон ще влязат нови актьори за принцовете на Хюррем.

    Нур е също много млада - на 31 години ( на 12 ноември има рожден ден). И нейното преобразяване ще бъде интересно!

# 95
  • Мнения: 23 401
Тук са обединени два кратки репортажа с Берг и Халит. Те са от деня, в който се отбелязва деня на Републиката. В първия репортаж питат Халит дали билетът за Америка е все още в джоба му. Той казва: "Не знам. Трябва да питам тези, които ме доведоха в Турция. Вероятно все още е в тях.  Във втория репортаж Халит казва: "След земетресението, което преживяхме и загубите, които понесохме, това е една добра възможност да покажем своята сплотеност. Берг: Всичко в Турция си продължава както преди- забавните програми, сериалите, телевизионните състезания. Кой знае защо точно празненствата по случай деня на Републиката бяха отменени тази година."

Имаше полемика в турските медии за това, че тържествата по случай деня на Републиката са били неглижирани. Официалният предлог беше трагедията във Ван. Ердоган и неговата партия обаче винаги са били подозирани, че не са от най-пламенните последователи на светския модел на държавата, завещан от Ататюрк. Някои интелектуалци критикуваха вялото отбелязване на Деня на републиката.  Халит също коментира, че земетресението и празникът нямат нищо общо. 29 октомври трябва да се отбележи подобаващо.  Появи се една статия, в която авторът коментира, че за щастие в Турция все още има хора на изкуството, които не се страхуват да говорят открито. Халит беше сред имената, посочени от автора на статията.

 
 
 

http://www.facebook.com/video/video.php?v=169936869765195

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 07:15 от varna72

# 96
  • Мнения: 11 116
Добро утро!

Няма случай, в който Халит и Берг да мълчат пред камерите, да се усмихнат и да продължат. Винаги са  показвали  свята гражданска позиция и съпричастие към човешката болка. Мисля, че това е едно от нещата, които ги обединява. Забелязах Берг колко категорично изрече тези думи, очите й излъчваха убеденост, стана някак си доста сериозна. Чувството й за справедливост е много изострено. Типично за девите.
Варна, благодаря ти за превода и уточненията.  Hug Hug Беше ми интересно да ги "видя  и чуя"! Hug

# 97
  • Мнения: 617


                         
   Добро утро!  bouquet

   

                   http://www.erzurumolay.com/muhtesem-yuzyil-bilgisayar-oyunu-oldu.html

     Ето и самата игра! Laughing

            http://www.sunoyun.com/Muhtesem-Yuzyil-Oyna-4e9df0e8ee7f3.html

# 98
  • Мнения: 11 116
марманчи, ти поигра ли? Hug Hug Hug Хюрем срещу Махи ли са всички нива? rotfImbo rotfImbo

# 99
  • Мнения: 11 116
Днес около 1 500 000 мюсюлмани в България отбелязват Курбан Байрам.
Нека е честит празника на всички, които го почитат!

Прочетох нещо интересно за този ден.

 "Курбан е длъжен да даде всеки мюсюлманин, който е осигурил прехраната на семейството си за няколко месеца и няма задължения, които да го лишават от възможността да посрещне собствените си нужди, уточни Ведат Ахмед.

В исляма всяка година се определя т.нар. нисап михтаръ - минимум богатство, което трябва да притежава един мюсюлманин, за да даде курбан. Това може да бъде имот или търговска стока на стойност около 4 000 лева, която се равнява на около 75 грама злато. По възможност ритуалът по заколението трябва да се изпълни от духовно лице, като животното не бива да изпитва болка. За жертвени животни се приемат овен, овца, коза, крава, бик и камила, като дребният добитък трябва да е навършил една година, едрият добитък - две, а камилата - пет. Месото на курбана се разделя на три части. Едната се дава на бедни и нуждаещи се хора, с другата се гощават гостите, а третата остава за семейството. Курбан байрамът започва след сутрешния намаз, продължава четири дни и свършва след следобедния намаз на четвъртия ден. "

Тук http://dnes.dir.bg/news/isljam-musulmani-kurban-biram-9850825?nt=10

# 100
  • Мнения: 617
марманчи, ти поигра ли? Hug Hug Hug Хюрем срещу Махи ли са всички нива? rotfImbo rotfImbo

  Първо срещу Хю, после срещу Махи, а сега търся Ибо!!! hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy




  

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 10:10 от marman

# 101
  • Мнения: 11 116
Ибо ли? Защо съм останала с впечатление, че търсиш Сю? rotfImbo rotfImbo

# 102
  • Мнения: 617
Ибо ли? Защо съм останала с впечатление, че търсиш Сю? rotfImbo rotfImbo

       Сю гледа самодоволно как Хю и Махи се бият за него, а Ибо ми трябва за спаринг-парнтьор! rotfImbo rotfImbo rotfImbo

     Ето я играта и в Youtube.


      http://www.youtube.com/sunoyun

# 103
  • Мнения: 11 116
марманчи, приготвила съм ти неделна изненада!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 104
  • Мнения: 617
марманчи, приготвила съм ти неделна изненада!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo



 С тези чехлички ли да се втурна срещу Хю в играта? Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт