След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 195

  • 33 689
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 23 376

Някой знае ли това черно триъгълниче, което носи на врата си Нежат за какво е. Помня, че и Халит имаше такова на снимката от първия  рожден ден, който празнува заедно с Берг.

# 77
  • Мнения: 11 116
Варна, този проект и за директорката - един и същи ли е?

Нямам спомен за това триъгълниче и не се сещам да е коментирано. Предполагам, че има някакъв терапевтичен ефект или енергиен, освен ако не е свързан с изкуството по някакъв начин. 

# 78
# 79
  • Мнения: 23 376
Варна, този проект и за директорката - един и същи ли е?

Не. За него нищо не се е чувало скоро. Ама този сезон проектите са много зле. Този на Мурат и Нургюл направи едва 7 епизода и го свалиха. Има и други свалени, но не им помня заглавията. Разбрах, че Стар ТВ има ново ръководство. Ще видим там какви промени ще има.

# 80
  • Мнения: 11 116
Ами Берг добре постъпи, че не прие нищо, а ето, че е имала предложения. Със сигурност има и други за които не знаем. Да, два-три сериала, на които се залагаше са свалени от екран. И на актьорите не им е лесна работата.

Наде, колажите ти са уникални, но като погледна аватарчето ти, сърцето ми се пълни. Hug Hug Hug

Само да допълня, че като гледам колажите ти   bouquetсе убеждавам колко добре са подбрани актьорите във ВВ!

Последна редакция: сб, 05 ное 2011, 22:10 от Mydream

# 81
  • Мнения: 617
Варна, този проект и за директорката - един и същи ли е?

Не. За него нищо не се е чувало скоро. Ама този сезон проектите са много зле. Този на Мурат и Нургюл направи едва 7 епизода и го свалиха. Има и други свалени, но не им помня заглавията. Разбрах, че Стар ТВ има ново ръководство. Ще видим там какви промени ще има.

      И в интервютата Берг споменава, че ще се занимава с Али! Може би няма да я видим този сезон! Sad

# 82
# 83
  • Мнения: 0


Във връзка с този проект беше споменавано преди време името на Берг. Ще тръгва предполагам от януари по Канал Д. Добре, че се е разминала с него. Не ми се гледа със забрадка и търчаща подир овцете.  Joy



Сакън, моля ти се Laughing Laughing

Сред овце и с метла в ръката...  Sick
В ББГ като се разделиха с Онур в последните серии и тя миеше пода в новия си апартамент... Много ми беше смешна Grinning Laughing Една такава странно изглеждаща - не като архитект с химикалка Laughing Laughing

Тази симпатяга Дениз от ATS...Тя се казва Белчим май, не съм сигурна newsm78 Сладка е, ама и нея много не я виждам сред овце... Grinning Grinning

Майдрийм, Марманчи Hug Hug Hug

Наде Hug Hug  bouquet  Много харесвам Нур, осбено усмихната Heart Eyes ((:

# 84
  • София
  • Мнения: 1 017

Някой знае ли това черно триъгълниче, което носи на врата си Нежат за какво е. Помня, че и Халит имаше такова на снимката от първия  рожден ден, който празнува заедно с Берг.



Мисля,че това му е вратовръзката.... newsm78

# 85
  • Мнения: 11 116
      И в интервютата Берг споменава, че ще се занимава с Али! Може би няма да я видим този сезон! Sad

Този явно не, но нищо не се знае, тя самата каза също, ако не се появи някоя голяма изненада.

И аз много я харесвам Нур. Също и в тази роля. Как ли ще ги състаряват?! Много ми е любопитно. Не съм виждала досега в някакъв сериал толкова млади актьори заради ролите да ги "състарят". Ходят, правят, струват - любов, бизнес, проблеми, семейство, но все са си млади до финала.  Laughing Laughing

# 86
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Здравейте, момичета ! Hug
Напоследък имам доста ангажименти и ...скапан нет!  Mr. Green
Майдрийм, поздравления за новата тема !  bouquet  bouquet  bouquet
Сега гледах  втори трейлър на ВВ - 33 епизод.
Моля, извинете ако е пускан !

Muhteşem Yüzyıl 33. Bölüm 2. Fragmanı  

# 87
  • Мнения: 617


    Мари, благодаря! Hug

    Shocked Shocked Shocked Това сън ли е или истина? newsm78

 

# 88
  • Мнения: 11 116
И от мен благодарност, Мари! Hug Hug Hug
марманчи, сън ще е! Ако е истина Хюрем съвсем ще ги започне по ведомост! rotfImbo rotfImbo rotfImao
Много пищна софра, много блясък и разкош има около жените на празненството!
Змията дали е в изпратените дарове или пак нещичко ни заблуждават, но пък трябва да е напечено и интересно.

# 89
  • Мнения: 617
И от мен благодарност, Мари! Hug Hug Hug
марманчи, сън ще е! Ако е истина Хюрем съвсем ще ги започне по ведомост! rotfImbo rotfImbo rotfImao
Много пищна софра, много блясък и разкош има около жените на празненството!
Змията дали е в изпратените дарове или пак нещичко ни заблуждават, но пък трябва да е напечено и интересно.

     Направи ми впечатление изумената Хюрем при вида на Изи на тържеството при Валиде! Mr. Green  А майката на султана е ненадмината!
      
       Mydream, кошницата и змията веднага ми припомниха една друга такава сцена - Клеопатра (Елизабет Тейлър) и змията! Разбира се, там ситуацията беше друга, но този момент веднага изплува в съзнанието ми!

Общи условия

Активация на акаунт