След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 195

  • 33 681
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Варна Hug Hug

Преди ти май беше казала, че ти прилича на Купидонче Grinning Grinning
Като се има предвид, че той си е и изцяло дете на любовта.. Heart Eyes Heart Eyes
Може да го облекат така за празника Laughing
Ама тоооолкова е сладък малкия Heart Eyes Heart Eyes  Two Hearts
Аз тази година се разминах и с Хелоуин Sad


Краси, Майдрийм Hug Hug Hug

А и да попитам нещо... Днес в онова видео с Али от Канал Д точно накрая пускат една песен... Прекалено е кратка, не ми я хваща програмата за разпознаване... Някой да има някаква идея коя е?? ((:

# 61
  • Мнения: 23 364


Бурак  си е сложил нова снимка на профила в туитър. Писал е, че снимките са приключили...почивка...Сигурно  са им дали утре и понеделник. Той явно наистина се е разделил с приятелката си, защото е изтрил профила й. Жалко. На мен ми беше много симпатична- обикновено и много естествено момиче.

# 62
  • Мнения: 23 364
Варна Hug Hug

Преди ти май беше казала, че ти прилича на Купидонче Grinning Grinning
Като се има предвид, че той си е и изцяло дете на любовта.. Heart Eyes Heart Eyes
Може да го облекат така за празника Laughing


Дари, много хубава идея. Ще бъде прекрасен. Али е много, много, много обичано и обгрижвано дете и това му личи.

# 63
  • Мнения: 11 116
Бурак ми харесва много в мъжкарските сцени. В гората скока така добре го бяха монтирали. Отива му да е юнак.  Като се задява също  е много естествен. Laughing Laughing

Да, съгласна съм за Али, отвсякъде му личи. Най-много ми харесва близостта на нашите сладури с хората около тях. Няма звездеене, няма поза. Ролята си е роля, в останалото време си един от всички останали. Не всички известни двойки го правят. Никога няма да забравя думите на фотографската фея.
"... ако питаш защо името ти е Али? Защото един живот се показва по много различни начини, а всъщност се живее много обикновено и скромно..."

# 64
  • Мнения: 617

    Мисля, че Бурак има огромен късмет( но и талант) с ролята на Бали бей!Все си мисля, че независимо то младостта му вече минава в първите редици на търсените актьори. Не знам дали ролята е писана за него, но му пасна като ръкавица! Жалко, че се е разделил с момичето си! Дано не е заболял от звездомания, ако причината е в него!

# 65
  • Мнения: 11 116
С незабравимия Кърач и нашите любимци - хубава съботна вечер на всички! Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 33 411

 Жалко, че се е разделил с момичето си! Дано не е заболял от звездомания, ако причината е в него!
Съжалявам,че се намесвам , но този коментар направо ме потресе  ooooh!
Първо не е сигурно дали са се разделили, Башак си е изтрила профила от туитър, не я е изтрил Бурак Naughty Второ и да е така едва ли е от "звездоманията" на Бурак  ooooh!
Мисля,че Бурак беше известен и преди да участва във ВВ, та преди 2 месеца свършиха "Малки тайни" ooooh! ooooh!
Може би "звездоманията" си пролича, когато във всяка свободна минута помагаше в пункта за събиране на средства за жертвите от земетресенията  ooooh!
Колкото до Башак нейна си работа, защо си е изтрила профила  Peace
А чудно ми е някой ден ако да не дава Господ се разделят Бергюзар и Халит, кой ще обвините  ooooh!

# 67
  • Мнения: 23 364


Eeee, Ураганче, последното, което на мен лично ми е хрумнало е да обвинявам Бурак. Това са лични отношения. Те си знаят  с кого искат да споделят живота си. Може би фенките, "влюбени" в Бурак са се дразнели от Башак, но на мен ми беше много симпатична, затова казах, че бих съжалявала, ако са се разделили. Но дори и да е така, това по никакъв начин не ги прави лоши хора. Аз имам чудесни впечатления от постовете на Бурак в туитър, така че съм далеч от мисълта да смятам, че се е главозамаял. А и марман не твърди в поста си, че това е причината за раздялата им, ако има такава.

# 68
  • Мнения: 11 116
Никой никога не е казал нито една лоша дума за този актьор, нито това, че е станал известен с ВВ. Напротив. Участието му в акциите за Ван бяха също отбелязани и неговото човешко отношение през тези дни. Колкото до това, че някой е изказал  мнение или предположение за информация от медии, всеки има право на подобно. Колкото до намесата на Халит и Бергюзар, не мога да разбера връзката. Дано никога не се случва подобно нещо, но тогава всеки също ще има право на мнение и предположение, а те ще си знаят най-добре, както и в случая - Бурак си знае най-добре истината.

# 69
  • Мнения: 33 411
varna72 , за теб нищо не казвам , много те харесвам по принцип  Peace Hug
Mydream , не съм й писала,че Бурак е бил обиждан тук.
Написах отговор на поста на марман, за никой друг не се отнася това което съм написала, а съм писала в множествено число, като уважителна форма, а не за да включа и другите  Peace
Съжалявам, ако така е изглеждало  Tired

# 70
  • Мнения: 2 411
Бурак с тази визия със сигорност ще изиграе още много любовни сцени.
Голям сладур е,пък и добре играе,а е и наистина още много млад.
Бъдещето е пред него.


.

# 71
  • Мнения: 23 364


Във връзка с този проект беше споменавано преди време името на Берг. Ще тръгва предполагам от януари по Канал Д. Добре, че се е разминала с него. Не ми се гледа със забрадка и търчаща подир овцете.  Joy


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/nejat_isler_ve_belcim_erdog … _araya_geldi_.htm

# 72
  • Мнения: 617
         Hurricane, Бурак много ми харесва и не съм искала по никакъв начин да го обиждам! Това е предположение и нищо друго! Не знам защо така бурно реагира!
        Не съм гледала друг филм с него и не мога нищо да кажа дали е бил добър актьор преди или не! Това ,което показва във ВВ е, че притежава талант.
        А дали ще остане с приятелката си или не е само негов проблем.
        Звездоманията често съпътства живота на актьорите и не е неправдоподобно да се правят подобни заключения. Надявам се, че след време, когато знам за него много повече,  ще съм толкова сигурна, че е стойностен човек  ( като Халит ) колкото си ти!

# 73
  • Мнения: 11 116
Това много ме развесели.  Hug  Ами със забрадка не сме я виждали в сериал. Само с шалчета.  Joy Joy А знае ли човек. Професията иска жертви.
Актрисата от снимката не е ли партньорката на Мехмед Г. в "Любовта обича съвпаденията"?
Много ми харесва в тази роля.

# 74
  • Мнения: 23 364


Тя е, да!

Общи условия

Активация на акаунт