Отчаяна съм от тези банки!

  • 11 842
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 198
Чужбина все още е вариант и то съвсем възможен. Споменах корабите съвсем не случайно - ако си под 28-30 нямаш особени проблеми да се качиш - ангажиментите са по няколко месеца. Там могат да се изкарат много добри пари. Да, не е лесно да се замине, но е възможно.
Просто няма място за срам, обвинения - аз не смятам, че авторката и мъжът и са направили някаква грешка, тъй като тази същата стъпка са я предприели бая хора.
Все пак е хубаво и тя да каже какво мисли, говорили ли са с банката, има ли варианти - нещо изчезна.

# 151
  • Мнения: 249
Какво значи, отпускат току така. Хората са си плащали вноската 5 г. без проблем, нещата са динамични и се променят. Много е лесно да се сипят празнословия от висотата на форумската компетентност.
 

Успех.
Така е....а и всичко може да се случи все пак сме живи хора. Аз пожелавам на авторкаа на темата успех и дано са се справили с проблема си.
Не всеки има жилище от майка си и баща си, в случая автора на темата се бори да има дом. Успех. Peace  bouquet

# 152
  • Мнения: 10
Ако нямате възможност да отидетет на гурбет, бих ти предложила да вземеш още едно или две деца и да ги гледаш успоредно с твоето. Все ще помогнеш на семейния бюджет. Успех!
Аз дължа 300 000 долара...., за 25 години - утре преподписвам..... Hug

# 153
  • Мнения: 4 068
Чета я тази тема от известно време и ми настръхва косъма. Съжалявам за случващото се с авторката и се надявам да намерят решение на проблема.
Обаче също така смятам, че много хора преди време предприеха крачка, която не прецениха и им дойде тъшкън. Чудя се как с 1000 или 1500лв. общ семеен доход се теглят такива кредити! Не че ние нямаме кредити. Имаме няколко даже, но са бизнес кредити и с тях работим. Все още живеем под наем и въпреки, че печелим добре все още не се решаваме на тази крачка с жилището.

# 154
  • Мнения: 0
Имахме подобен проблем. 200 000 лв за 20 години. Кредита се рефинансира, предоговаря и всичко останало и за 1-2 години нещата бяха ОК, докато не дойде времето, в което вноската стана 1600 лв. Е... няма как.. Единствения вариант бе да се откажем от апартамента и да ти кажа не сгрешихме. Предпочитам цял живот да плащам наем, отколкото да съм длъжница на банка.
Моето мнение е, че ако ще купувам апартамент трябва да имам кеш поне 50% от крайната му цена, а за останалата сума - айде може да изтегля един кредит.

Общи условия

Активация на акаунт