Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 43 923
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • до Бургас
  • Мнения: 100
за 40 минути се пренасяш в един приказен свят и забравяш за сивото ежедневие...  Grinning

Абсолютно! Peace И мен много ме радва сериала и както писах и в другата тема, на 3-та серия чак се разчуствах. Grinning

А най-много ми харесва това, че героите не са тинейджъри. Защото само това може да ме откаже да го следя редовно и да ме държи в напрежение - колкото и да е интересен.

# 31
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Книгата откъде се е взела?

Учителката(Снежанка) му е дала да я чете,това мисля го казаха във втори епизод Wink Peace

Като чета спойлерите по горе интересно ще се развива,ще има да гадаем кой е,що е Mr. Green Румпелстилскин и аз не знаех,кой е,сега прочетох историята,но не толкова популярен като другите герои Thinking
И аз си мисля,че по някъв начин ще помогне на Снежанка и Принца и с негова помощ ще си спомнят какво се е случило Wink Peace

# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 839
Изгледах и третата серия. Интересна история на Снежанка. Не е точно класическата приказка, но ми допадна. Ще видим една доста революционна Снежанка по кината, тя ще ми е достатъчна. Няма ли да порасне косата на съвременната Снежанка. Ушите й направо Simple Smile С дълга коса е чудесна. Принцът е готин. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 906
И аз гледах трети епизод туко-що.
Откъде пък я изкопаха тази 'съпруга' на принца? newsm78 Вече си мисля, че Реджина знае някои работи- ако не всичко, то поне части. И има доста общо с появата на 'съпругата'.
Много хубаво беше как не с изкуствено дишане, а просто с целувка, Снежанка събуди принца. Heart Eyes
Нямам търпение за Пепеляшка в следващия епизод. Дано да е по-хубава от Снежанка с късата коса. Mr. Green

# 34
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 839
В следващия епизод ще видим историята на героя с дългото име, който ще си го прекръстя на Героя Р



Скоро ще се появи и Бела от "Красавицата и Звярът": Емили де Равин

# 35
  • София
  • Мнения: 3 581
Тогава искам или Джош Холоуей или Матю Фокс да е бащата на Хенри и да се появи по някое време Mr. Green

# 36
  • Във въображаемия ми свят
  • Мнения: 107
Благодаря за промото!
Следващият епизод обещава да е много интересен!
Нямам търпение вече....  Hug

# 37
  • Мнения: 906
Тогава искам или Джош Холоуей или Матю Фокс да е бащата на Хенри и да се появи по някое време Mr. Green

И Еванджелин Лили да е малката русалка! Laughing

Началото на Снежанка и принца беше далеч от представата ми за него. Очаквах да е по-близко с началото им в анимацията на "Дисни". Този сериал донякъде има общо с тази компания, тъй като самата телевизия ABC, доколкото знам, е собственост именно на "Дисни". И например вещицата от "Спящата красавица" като се появи се казваше Малефесънт, както в "Дисни" версията.

Който не е гледал или не помни онова запознанство на Снежанка и принца:



Ама и бойната Снежанка не е зле. Mr. Green

# 38
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Тогава искам или Джош Холоуей или Матю Фокс да е бащата на Хенри и да се появи по някое време Mr. Green

Оля се,но по върви да е Матю Фокс Mr. Green Joy Joy Joy

Тази версия на Дисни,ако я бяха приложили щеше да отиде на мюзекъл,така с бойната Снежанка,беше много добра идея,много добре напаснаха реалността с приказката!  Wink Peace

# 39
  • Мнения: 5 710
аз доколкото разбирам от сюжета на самите приказки са запазени само героите и основната идея.
всичко останало ( случки, истории , предистории и т.н) нямат връзка с приказките.
това според мен е и логично, защото ако се замислите ' с какво по дяволите ще ни занимават няколко години!" без яко излизане от оригиналните истории просто няма как да стане:)

тая мацка не беше ли в Лост нещо?

# 40
  • Мнения: 5 622

тая мацка не беше ли в Лост нещо?

Да бе, а аз се чудя откъде ми е позната..Това не беше ли Клер от Лост?  Crazy

В трета серия ми стана ясно, че реджина знае коя е..
Не разбрах, обаче този паралел с приказката като правиха, това са събития, които са се случили преди да се оженят принца и Снежанка ли или?! Защото нещо хич не го разбрах това откъде накъде Снежанка беше като Робин Худ и защо принца щеше да се жени за друга (тази, която се появи и в реалния живоот като съпруга на мъжа в кома-принца)

Не разбрах и Ръмпълстилскин добър или лош герой го играе?!  Thinking

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 839
Г-н Р. ми е малко в мъгла. От една страна си мисля, че на него му е много добре в съвремието, т.е. надали ще иска да се връща отново в затвора от "приказката". Но пък нещо в него ме кара да мисля, че не е напълно лош. Ще прочета приказката.

СПОЙЛЕР

Последна редакция: ср, 09 ное 2011, 23:31 от Miriel

# 42
  • Мнения: 0
Румпел иска на него да му е добре с такова впечатление оставам.  Grinning Не знам дали сте гледали "Шрек завинаги",там също единият герой е Румпелщилскин и е представен като лош.Чудех се от коя приказка е,обаче сега я прочетох.
Реджина може да не помни точно коя е,защото при упоритите твърдения на Хенри, че е зла вещица щеше да се поуплаши.Всички трябва да забравят кои са,освен Румпел.Има нещо като предчувствие,че Ема е заплаха и се опитва да я разкара по всякакъв начин.
След като принцът чу историята си със Снежанка се събуди,защото е преживял това.Начинът, по който я гледаше в болницата,докато жена му го прегръщаше,ме накара да си помисля,че той чувства тази жена позната.

# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 839
И аз най-накрая прочетох приказката. Като че ли сериала ще се придържа към нея по-стриктно отколкото тази за Снежанка.

# 44
  • Мнения: 5 710
Аз така и не можах да го отворя линка на читанка, но ще я намеря:)
Румпел .. засега играе в нашия отбор, и ще е силен съюзник:)

Общи условия

Активация на акаунт