Дъвкано.. дъвкано...

  • 2 129
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Аз спазвах Коледните пости и без да се ограничавам в количеството храна,която поемам(а тя беше доста,основно хляб и пържени картофи))свалих 4-5 килограма.Явно има значение видът на храната.

# 16
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз отслабнах само с лунната диета. По време на бременността качих близо 18 кг. На петия месец след раждането си бях върнала първоначалната форма. Ям всичко, но разбира се без  да прекалявам и четири пъти в месеца спазвам тази диета, вероятно знаете 24 часа само течности.Наистина е страшно ефикасно, защото покрай мен се запалиха и други мамчета, които имаха успех. Но вече не я правя, защото мисля че няма нужда въпреки че е здравословно поне на новолуние да се прави. Препоръчвам я на всеки който има воля и желание затова.

# 17
  • Мнения: 235
Аз отслабнах само с лунната диета. По време на бременността качих близо 18 кг. На петия месец след раждането си бях върнала първоначалната форма. Ям всичко, но разбира се без  да прекалявам и четири пъти в месеца спазвам тази диета, вероятно знаете 24 часа само течности.Наистина е страшно ефикасно, защото покрай мен се запалиха и други мамчета, които имаха успех. Но вече не я правя, защото мисля че няма нужда въпреки че е здравословно поне на новолуние да се прави. Препоръчвам я на всеки който има воля и желание затова.

Хей jaklins, ти си поредната, от която чувам добри отзиви за лунната диета и май ще взема да я пробвам. Все пак по-добре ми се струва 4 пъти в месеца за по 24 часа на течности и през другото време умерено хранене, отколкото някакви строги диети.

# 18
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Абсолютно! Направи го и за да си по-сигурна, теглиш се сутрин и после се теглиш на другия ден по същото време. Аз свалях по половин кг за 24 часа. Моя приятелка веднъж свали 1 кг и половина за 24 часа.

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз отслабнах само с лунната диета.
smile3521

# 20
  • Мнения: 952
.. ама как ще  отслабваме след празниците. То се е видяло че мърдане няма. Споделете как отслабнахте вие. Ама реални и изпитани начини.. не разни японски чудеса  дето никой не ще да им се върже. Stop  Твърдо от 03.01.2006 год.съм на някаква диета... ама каква newsm78. Хайде заедно. Имам около 13-15 кг. да свалям и не държа да е за 1 -2 седмици а да е трйно. Hug
Или споделете какво ще правите вие и как ще ги сваляте излишните килограми.
ехееее ко ма направи ти 13-15 кг че ти ще се свършиш бе човек Laughingпоследния път като те видях не ми се видя да имаш нужда да отслабваш и то толкова много newsm78

# 21
  • Мнения: 5 647
И аз изпаднах в депресия след като се премерих имам 5 кг за сваляне  Twisted Evil А как ще стане не мога да кажа.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 544
...ехееее ко ма направи ти 13-15 кг че ти ще се свършиш бе човек Laughingпоследния път като те видях не ми се видя да имаш нужда да отслабваш и то толкова много newsm78
Embarassed Моа?? Нееееееееее има грешка.. Stop за някой друг заек говориш явно...  Последно съм ходила в Русе командировка 98 год.   bouquet

 Като за начало- спирам хляба. Вечер салата от зеле и започвам лунната.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Момичета, а за кърмещи мами какво ще препоръчате? Нещо нагоре ми вървят килцата вместо надолу Embarassed

# 24
  • Мнения: 597
И аз все запо4вам от утре...мале,как пак се закръглих,ама този път ще се спазват сериозно диетите,и спот малко,защото не може така...Аз запо4вам от 2 ри януари,само до тогава да не стана 70 кила..... Embarassed

# 25
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Аз да попитам-зелевата супа,която се продава в аптечната мрежа,същата гадост ли е като тази ,която си правя в къщи?Имаше определено ефект и то за хора със забавен метаболизъм,но пък много гадна, SickНаправо предпочиташ нищо да не ядеш.То може би и затова се отслабва Joy

# 26
  • Мнения: 3 164
Диети -не правя, защото ...напълнявам Embarassed Ям си каквото ми се ще, но ограничавам количеството.Имам проблем с коремчето, но и на него ще му дойде времето.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз да попитам-зелевата супа,която се продава в аптечната мрежа,същата гадост ли е като тази ,която си правя в къщи?
Ами не е,понеже в аптеките се продава на хапчета.

# 28
  • Мнения: 952
...ехееее ко ма направи ти 13-15 кг че ти ще се свършиш бе човек Laughingпоследния път като те видях не ми се видя да имаш нужда да отслабваш и то толкова много newsm78
Embarassed Моа?? Нееееееееее има грешка.. Stop за някой друг заек говориш явно...  Последно съм ходила в Русе командировка 98 год.   bouquet

 Като за начало- спирам хляба. Вечер салата от зеле и започвам лунната.

дааааа сори обърках те с другата майка Зайка от Русе Embarassed Embarassed....ама и ти сега гледай пък да не се затриеш с тия диети Laughing

















# 29
  • Мнения: 597
Сега мисля каква да е "програмката " ми за отслабване от 2 ри януари....Идеята ми е да започна с една седмица на плодове и зеленчуци,и после да мина на НВД,но с много малко млечни,защото аз там се дъня винаги.Дали няма да има по-добър ефект ако сменям диетката всяка седмица?А един ден с пове4ко калории,на всеки 7 дни,дали ще има ефекта да не ми забавя метаболизма?Не искам да гладувам,защото работата ми е такава,4е не мога да издържам на голям глад,а имам доста за сваляне и не искам да се откажа след 1 вата седмица...Искам един път -завинаги да ги сваля тия гадни сланини...и този път вече много съм се амбицирала.Обмислям и процедури за разкрасяване,докато слабея,защото кожата и косата ще си искат своето..все пак искам да сваля поне 10 килца.../а после ще преместя лентичката с още 5 надолу.../  Laughing.как не спирам все да искам бе.....

Общи условия

Активация на акаунт