Ин-витро в Истанбул 3

  • 45 273
  • 774
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 345
Ха, така, Лулу, рЕкна ли й го! Simple Smile
Просто и ясно!
Аз съм добре, благодаря ти за загрижеността. Обадих се на другия д-р, който ме прегледа в Истанбул - д-р Гювенч Карликая (последно така му е името), и той каза, няма тън-мън, трябва да се чака IgM-то да падне. (Между другото звъннах в Bahceci, той беше зает в момента, оставих съобщение и той ми звънна един час по-късно! Представяте ли си такова нещо да се случи в България. Била съм при него на преглед веднъж през септември.)
Хайде, успех с подаръците! Сигурна съм, че и ти ще получиш страхотни армагани Simple Smile

# 721
  • Мнения: 137
Напълно подкрепям Лулу  Simple Smile
Да вмъкна само за протокола, че трите ми опита в българските клиники ми излязоха  повече от 20 000 лева и то без да е нужен хотел и тн.  Peace
При това третия ми опит бе по фонда   #Crazy

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 14:37 от kiara78

# 722
  • Мнения: 365
Здравейте, вече съм си в БГ и от утре дори се завръщам на работа. На 29.12 ще трябва да направя теста.  Praynig
Иначе колкото за цената на опита-моя в Мемориал ми излезе 6500 лв-процедурата, лекарствата, транспорта, нощувките, храната. За сравнение тук в клиника Щерев ИКСИ на лимитиран цикъл ми излезе 3750 лв. Не знам как е по другите клиники, но лично аз от клиника Щерев и моята лекарка си бях много доволна, но наистина смятам,че ембриолозите и техниката на Мемориал са много по-добри. Факт е, че при мен при опита ми в БГ (когато бях с цяла една година по-млада) ми върнаха 2 ембриончета - едното разделено на 8, другото едва на 6. Сега в Мемориал ми връщат 2 ембриончета, разделени на 10. Според мен това е заслуга най-вече на ембриолозите и техниката им.

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 18:40 от Blumchen

# 723
  • София
  • Мнения: 6 232
Blumchen, добре сте си дошли  Hug Пожелавам ти да посрещнеш 2012 "много"  Wink бременна и да се радваш на това чувство до термин  Praynig Hug
И аз съм със същата нагласа за Щерев-за съжаление,заради съмненията ми в ембриолозите,трябва да се откажа от моята си лекарка,но ,това,което пишеш-много ме обнадеждава  Grinning. Ние също никога не сме имали на трети ден ембриони не на 10, на 8 разделени....докато,в същото време,ни препоръчваха ПИД, за който ембрионът задължително тогава трябва да е с 8 клетки...е,как точно да стане,като те не могат да ги отгледат  такива #Cussing out

# 724
  • Мнения: 1 494
Привет момичета,
другата седмица и ние ще се отправяме към Мемориал.
Искам да ви попитам с какъв транспорт се ходи до клиниката, по удобен!
Хотела ни е до Капалъ чарши, Баязит нещо си е адреса. Оттам може ли с трамвай до метробусите и оттам с метробус до Перпа  newsm78
Колко са бързи тези метробуси?!!

Kıara vzımate tramvaya v posoka Kabatas Slızate na Emınönü Ot tam prez podlezıte namırate malka avtogara (mınavate kudeto prodavat sandvıchı s rıba ı rıba posle ıma tabelkı za WC - ızgelzda kato maluk tunel mınavate ot tam ı ste na avtogarata ) Vzımate avtobus EM1 ılı EM2 ot peron 5 ı slızate na Perpa 3 - tochno pred bolnızata (vızda se otdaleche - vısoka sgrada - otgore pıshe Memorıal s chervenı bukvı) Na vrushane pak se kachavate ot sushtoto myasto  - avtobusa se vrushta ot kudeto e trugnal USPEH  Grinning Praynig Peace

Blumchen - dobre sı se zavurnala Ochakvame dobrı novını na 29 12

Az se chuvstvam super Dorı zapochnaha da me surbyat konzıte  Grinning Dnes tuk beshe ıstınska prolet - slunchevo ı toplo Mnogo se razhozdame ı se chuvstvame vse edno sme na pochıvka

Istınska -  Praynig Praynig Praynig Praynig - ochakvam ı teb s dobrı novını

Izvınete za latınızata

Na vsıchkı  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 822

Уважаема госпожо: Спри да тровиш всеки форум с уж "интелектуалните" си напъни!
Извинявай, уважаема госпожо, но ...... "интелектуалните ми напъни" са резултат от 17 год. познания в практиката на биотехнологиите, и още 5 год. преди това студенство. Пърите 5 години винаги работех със старши/.  Едва ли си ти тази дето имаш компетентността да оценяваш моите знания и умения.
Винаги съм целяла да предпазя момичетата от безумно харчене на пари, не по тяхна вина, а по вина на истински манипулативните, алчни лекари в БГ АРТ клиниките. За съжаление много момичета не обръщат внимание на това и "горят" до степен на пълно отчаяние и търсят спасение при турците / които са мундари като нашите/, а някои и зад океана.
Извинявайте момичета, когато мога винаги ще помогна с инфо, но не очаквайте от мен "меки" думи и замазване на положението - всичко е такова каквото е и всеки опит за "вдъхване" на надежди повече вреди отколкото да помага.

# 726
  • Мнения: 896
"Извинявай, уважаема госпожо, но ...... "интелектуалните ми напъни" са резултат от 17 год. познания в практиката на биотехнологиите, и още 5 год. преди това студенство. Пърите 5 години винаги работех със старши/.  Едва ли си ти тази дето имаш компетентността да оценяваш моите знания и умения".
Ами за тези 17 години да беше станала "веща" в  областта на биотехнологиите и водеща в "инвитрото"и да ни помагаш в сбъдването на мечтите ни, ВМЕСТО ДА НИ ТРОВИШ по форумите!
Най-страшно е да слушаш словозлиянията на някой неосъществил се "специалист"!
Да, моите компетенции не са в тази област, но не убеждавам хората окооло мен постоянно колко некомпетентни са в нея!
Желая "ти" весели празници и се надявам,да си прочела и моя апел към теб! Grinning

# 727
# 728
  • Мнения: 137
Привет момичета,
другата седмица и ние ще се отправяме към Мемориал.
Искам да ви попитам с какъв транспорт се ходи до клиниката, по удобен!
Хотела ни е до Капалъ чарши, Баязит нещо си е адреса. Оттам може ли с трамвай до метробусите и оттам с метробус до Перпа  newsm78
Колко са бързи тези метробуси?!!

Kıara vzımate tramvaya v posoka Kabatas Slızate na Emınönü Ot tam prez podlezıte namırate malka avtogara (mınavate kudeto prodavat sandvıchı s rıba ı rıba posle ıma tabelkı za WC - ızgelzda kato maluk tunel mınavate ot tam ı ste na avtogarata ) Vzımate avtobus EM1 ılı EM2 ot peron 5 ı slızate na Perpa 3 - tochno pred bolnızata (vızda se otdaleche - vısoka sgrada - otgore pıshe Memorıal s chervenı bukvı) Na vrushane pak se kachavate ot sushtoto myasto  - avtobusa se vrushta ot kudeto e trugnal USPEH  Grinning Praynig Peace

Blumchen - dobre sı se zavurnala Ochakvame dobrı novını na 29 12

Az se chuvstvam super Dorı zapochnaha da me surbyat konzıte  Grinning Dnes tuk beshe ıstınska prolet - slunchevo ı toplo Mnogo se razhozdame ı se chuvstvame vse edno sme na pochıvka

Istınska -  Praynig Praynig Praynig Praynig - ochakvam ı teb s dobrı novını

Izvınete za latınızata

Na vsıchkı  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Люси благодаря ти много   bouquet
Само така оправяй се бързо,че после ти предстоят само хубави работи Hug  Hug

# 729
  • Мнения: 1 661
За съжаление много момичета не обръщат внимание на това и "горят" до степен на пълно отчаяние и търсят спасение при турците / които са мундари като нашите/

Не само го търсят спасението в Турция, ами и много от тях го намират. NaughtyПовечето от момичетата в този форум сме пациентки на Мemorial Hospital в Истанбул, а аз не бих нарекла лекарите в Мемориал "мундари" тъй като болницата е на много високо ниво, член е на American Hospital Association и има JCI Accreditation(говоря за тази болница, защото имам преки наблюдения от нея). Така че хайде да не сравняваме БГ с Турция, защото място за сравнение просто няма и такава болница в БГ също няма.
И ако има някой, който просто си "проветрява устата" в тази тема, това си ти, ddnchv. Това е моето мнение.

Последна редакция: чт, 22 дек 2011, 07:43 от Жълта Роза

# 730
  • Мнения: 258
Извинявайте напоследък само ви следя но сега се ядосах вече. Не съм съгласна с някой съфорумки,  искам само да кажа следното аз вече 11 години ходя при така наречените наши светила и какво постигнах - това че всеки път все си правиха експерименти било то с операциите 7 на брой, било с икситата 3 досега все неуспешни и знаете  ли защо , защото за разлика от турците които ги е дерт за тебе и се опитват да ти помогнат, тук гледат на тебе като опитно зайче без да знаят как и по какъв начин да постигнат желания резултат. Та тези лекари българските без малко по тяхна грешка миналата година щях да си замина и какво след това тези същите хора ми вдигнаха рамене и ми казаха просто така станало. Да не пиша и за други такива мой преживавания. И сега се чудя как да намеря сумата да замина за Турция защото там са лекари с главно Л , а не тук само да гледат на тебе като поредния спонсор, още повече сега като го има и този фонд.Не искам да обиждам никого но истината е една в Турция е спасението на много от нас за съжаление, защото от всичко което знам не можем да направим никакво сравнение  с тяхните лекари.

# 731
  • Мнения: 1 053
 Жълта Роза,sisiTR , newsm10 smile3501  202uu 

# 732
  • Мнения: 147
Записвам се и аз за да следя темичката, незнаех, че цената на инвитрото в Истанбул излиза горе долу колкото нашите, винаги съм очаквала някакви космически суми.

# 733
  • Мнения: 1 053
Ейййййй приятелки мили,ВЕСЕЛА КОЛЕДА ви пожелавам,да сбъднете най съкровенната  си мечта,помолете се в коледната нощ за здраве и нека бъдем силни и станем победители в тази борба за рожба.Знам ,че ще успеем и ще бременеем дружно! 2012 ще е нашата година,сигурна съм!!!!Вярвайте и се обичайте!!! Hug  bouquet Hug

# 734
  • Мнения: 1 661
Весели празници и на теб, llullu. Hug
Момичета, пожелавам на всички ви Весела Коледа и дано Новата 2012 е нашата година! Дано всички ние гушнем нашите пухкави бебчета съвсем скоро.
Моля се и вярвам, че ще е така!!! Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт