Фейсбук 2

  • 1 272 378
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 12 150
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Много благодаря! Изобщо не ми дойде на ум да скролна. Сега вече виждам доста повече Simple Smile.

# 12 151
  • Мнения: 838
Скоро ми се случи следното нещо. Публична публикация на приятел ми излезе в новините. Когато отворя профилът му, тази публикация я няма. Не е изтрита, защото я харесах. Някой има ли идея как става това? Странно, че ми е в близки приятели, но не получавам и известия за дейностите му.

# 12 152
  • Мнения: 2 650
Трите точки горе в дясно на дадената публикация -> Скриване от дневника

# 12 153
  • Мнения: 838
Трите точки горе в дясно на дадената публикация -> Скриване от дневника

Благодаря Flowers Tulip

# 12 154
  • София
  • Мнения: 3 611
Преди можех да изтрия вече изпратено съобщение в месинджъра, а сега не ми разрешава. Защо?

# 12 155
  • Мнения: 51
Знаете ли защо не се вижда вече албума “качени от мобилния” като си вляза в албумите, а снимките ми от него се виждат само на стената ако скролвам? При вас така ли е?

# 12 156
  • Мнения: 6 015
При мен е така.

# 12 157
  • софия
  • Мнения: 776
Преди можех да изтрия вече изпратено съобщение в месинджъра, а сега не ми разрешава. Защо?

Не мисля че някога е можело - винаги изписваше че триеш само своето копие на съобщението, т.е. получателя си го  вижда Simple Smile

# 12 158
  • Мнения: 1 325
От къде в настройките да редактирам кой може да коментира мои публикации( искам да задам разрешението да е само за приятели), че търсих къде ли не и нищо не открих за коментарите на непублични постове...?

Последна редакция: пн, 11 юни 2018, 15:46 от Rainbow Dust

# 12 159
  • софия
  • Мнения: 776
От къде в настройките да редактирам кой може да коментира мои публикации( искам да задам разрешението да е само за приятели), че търсих къде ли не и нищо не открих за коментарите на непублична постове...?

Ако постът е видим само за приятели не би ли следвало само те да могат да коментират ?

# 12 160
  • Мнения: 1 325
Ако постът е видим само за приятели не би ли следвало само те да могат да коментират ?
Да, така е, но понеже изпробвах " преглед като( произволно име от приятелите) и ми излезе като опция само "харесвам", без да има възможност за коментар ( а в същото време има под поста коментари по- назад във времето) и се зачудих да не би аз да съм направила впоследствие някакво ограничение и да не помня от къде и как точно......, та затова попитах тук.

# 12 161
  • Мнения: X
Знаете ли защо не се вижда вече албума “качени от мобилния” като си вляза в албумите, а снимките ми от него се виждат само на стената ако скролвам? При вас така ли е?

Забелязах го от няколко дни на други профили... защо ли е така? Сигурно пак някакво глупаво нововъведение... а дали могат да се преместят снимките от там в друг албум?

Аз също така забелязах, че ми изчезнаха някои снимки, на които бях тагната и се чудих защо... За да се виждат в профила, трябва да си тагнат на самата снимка, а не в самия пост (например Х се чувства супер в компанията на У) - иначе поста си стои на стената, но не и снимката в photos. Пак поредната безсмислена глупост...

# 12 162
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Аз да попитам отново, защо в приложението на Messenger на някои от приятелите, с които съм си писала като натисна на тях и се вижда кога са били он-лайн последно, а на някои не ми го дава като информация

# 12 163
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
Аз също така забелязах, че ми изчезнаха някои снимки, на които бях тагната и се чудих защо... За да се виждат в профила, трябва да си тагнат на самата снимка, а не в самия пост (например Х се чувства супер в компанията на У) - иначе поста си стои на стената, но не и снимката в photos. Пак поредната безсмислена глупост...

Божеее, току-що погледнах, абсолютно същото е и при мен. ooooh! Поредната кретения.

# 12 164
  • Мнения: X
Аз да попитам отново, защо в приложението на Messenger на някои от приятелите, с които съм си писала като натисна на тях и се вижда кога са били он-лайн последно, а на някои не ми го дава като информация
И при мен е така. Вече не отчита, кога последно съм била активна, което много ме радва. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт