Фейсбук 2

  • 1 271 235
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 301
Как мога да изтрия снимките и въобще албума Снимки на корицата. Пробвах да залепя няколко снимки като корици, но не ми харесаха и сега не мога да ги изтрия, а всички ги виждат?

Отвори снимката, която искаш да изтриеш. Когато мишката е върху снимката в долен десен ъгъл има Опции. От там избираш Изтрий  Peace

# 1 921
  • Провинция
  • Мнения: 509
Как мога да изтрия снимките и въобще албума Снимки на корицата. Пробвах да залепя няколко снимки като корици, но не ми харесаха и сега не мога да ги изтрия, а всички ги виждат?

Отвори снимката, която искаш да изтриеш. Когато мишката е върху снимката в долен десен ъгъл има Опции. От там избираш Изтрий  Peace


  bouquet Hug

# 1 922
  • Мнения: 646
Моля за съвет. В профила от долу със стрелката съм натиснала невидима,а мой приятел ме вижда,че съм на линия. Къде бъркам newsm78 newsm78

Последна редакция: нд, 23 сеп 2012, 12:20 от ААХ

# 1 923
  • Мнения: 5 647
Как мога да направя старите ми профилни снимки невидими за други хора, освен приятели? Преди имаше така опция, ама с тези промени въобще не мога да се оправя.

# 1 924
  • Мнения: 10 692
Как мога да направя старите ми профилни снимки невидими за други хора, освен приятели? Преди имаше така опция, ама с тези промени въобще не мога да се оправя.

Отиваш в албума си "Снимки на профила" и оттам можеш да зададеш за всяка снимка кой може да я вижда  Peace
До името ти, горе вдясно (дано да си ме разбрала, че как го обясних...  Simple Smile)

# 1 925
  • Мнения: 5 647
Мерси, мижжж.  Wink

# 1 926
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Когато някой не ми е приятел, и натисна бутона абонирам се, за какво точно се абонирам и този човек виждали, че аз съм се абонирала, нз дали го обясних правилно.

# 1 927
  • Мнения: 301
Когато някой не ми е приятел, и натисна бутона абонирам се, за какво точно се абонирам и този човек виждали, че аз съм се абонирала, нз дали го обясних правилно.

Освен, че той вижда и останалите ти приятели ще видят (особено ако е някоя известна личност). Абонираш се за информацията, която този потребител публикува като публична.

# 1 928
  • Мнения: 14
Как мога да си върна чата в ляво (там където излизаха  снимки на хората които са на линия)?
От няколко седмици имам чат само в дясно,където трябва да цъкна,за да видя кой е на линия...опитах какво ли не,но не се връща в ляво  Rolling Eyes

# 1 929
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
И аз искам да попитам нещо. Могат ли да се прехвърлят снимки от един албум в друг и как?

# 1 930
  • Мнения: 116
Опцията "абониране" по подразбиране ли я има всеки,или тя е само за фен страници?И как може да се премахне,ако не-поне да видя има ли и кой е абониран за мен?

# 1 931
  • Мнения: 4
И аз искам да попитам нещо. Могат ли да се прехвърлят снимки от един албум в друг и как?


Могат ! Значи влизаш в албума ,от който ще преместваш, избираш "Редактиране" , отиваш в/у снимката за преместване (става 1 по 1 или поне аз не знам друг начин). Та след като мишката е в/у   желаната снимка, горе в дясно се появява едно квадратче "Select an option" цъкаш го и избираш "Преместване в друг албум"  Peace

# 1 932
  • Мнения: 4
Опцията "абониране" по подразбиране ли я има всеки,или тя е само за фен страници?И как може да се премахне,ако не-поне да видя има ли и кой е абониран за мен?

Не е по подразбиране, ти трябва да разрешиш да имаш абонати (всеки я има).
Настройки на профила -> Абонати

Когато забраниш да имаш абонати, дори преди това да са били активни, те автоматично се деактивират. Нямам идея как се виждат твойте абонати, защото никога не съм имала, но все пак погледни в твойта си страница (имам предвид профилната ти)- там където са "Приятели", "карта", "харесвания" и тн. има едно "Абонаменти"  newsm78

# 1 933
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
₪ Elle ₪ Благодаря ти много, получи се   bouquet

# 1 934
  • Мнения: 116
Ellе,благодаря Simple Smile !

Общи условия

Активация на акаунт