Фейсбук 2

  • 1 271 526
  • 14 991
  •   2
Отговори
# 9 180
  • Мнения: 6 529
   Dream Team, във връзка с поста на sweet_maniche, се сетих за още нещо, което може да се пробва в подобна ситуация – въпросните потребители, които не виждат публичния пост, опитвали ли са да хвърлят едно око на профила на конкретния човек (автора на "губещата се" публикация), без да са си влезли в профилите? Т.е., все едно отварят Facebook като нерегистрирани лица? Публичните постове на потребителите са видими дори за хора, които нямат регистрация в платформата, а само воайорстват. Simple Smile


Стената не се вижда, иска регистрация...само приятели, снимки и видеоклипове излизат отгоре.

sweet_maniche  публични са да  Peace

# 9 181
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Стената не се вижда, иска регистрация...само приятели, снимки и видеоклипове излизат отгоре.

   Понеже отново ме озадачи с горното изказване, реших да пробвам как е при мен – наистина и аз не виждам стените на приятелите си, ако проверявам профилите им като нерегистрирано лице. Сега иска вписване (sign in), но преди съм убедена, че не беше така. Thinking

   В такъв случай, вариант е да се пробва дали виждат въпросната публикация през алтернативен профил (ако имат втори акаунт, например). Peace

# 9 182
  • София
  • Мнения: 8 124
Когато изтриеш съобщение от месинджъра, и двамата не го виждат, нали? Че преди във Вайбъра като му дадеш Del, се изтриваше само от твоята стена, получателя продължаваше да го вижда.

# 9 183
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 860
Не, изтрива се при теб, но получателят го вижда. При него си седи.

# 9 184
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Когато изтриеш съобщение от месинджъра, и двамата не го виждат, нали? Че преди във Вайбъра като му дадеш Del, се изтриваше само от твоята стена, получателя продължаваше да го вижда.

   Едно и също до безкрай. Laughing Откъде-накъде някой ще има едноличното право да трие съобщения в моя месинджър? Разбира се, че не става. Peace

# 9 185
  • Пловдив
  • Мнения: 6 640
не е точно така Wink
Пробвах предния път като се коментираше - пратих съобщение на мм, като предварително му бях отворила профила. Изтрих го от моя профил, но в неговия се стоеше.
Изклющчих неговия профил и пратих друго съобщение. Изчаках малко и го изтрих. След известно време влезнах в неговия профил и съобщение нямаше Whistling

# 9 186
  • Sofia
  • Мнения: 15 554

   Точно, ама точно така си е. Wink Аз също съм пробвала, но мисля, че нашият опит не е от такова значение, при положение че всеки може да проверя с Google как стои въпросът – в много форуми е обяснено надълго и нашироко защо точно не става. А и обърнете внимание на това какво казва самият Facebook: "Щом изтриете копието си на това съобщение, то действието не може да бъде отменено.". Семантиката не е случайна. Wink

# 9 187
  • Пловдив
  • Мнения: 6 640
явно при мен е някакъв бъг в такъв случай newsm78
Еднократен е опита!

# 9 188
  • Мнения: 46
Момичета да попитам бързо, мой приятел си е сложил на профила снимка,
 която не можеш да лайкнеш, да коментираш, поне аз не виждам дали някой харесва снимката или е коментирал.
Как става това чудо?
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 9 189
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Момичета да попитам бързо, мой приятел си е сложил на профила снимка,
 която не можеш да лайкнеш, да коментираш, поне аз не виждам дали някой харесва снимката или е коментирал.
Как става това чудо?
Благодаря ви предварително Simple Smile

   Най-вероятно си е направил настройките на конкретната снимка на "Само аз" или я е ограничил за определен брой хора, към който спадаш и ти. Simple Smile

# 9 190
  • Мнения: 17 546
Избрал е да я вижда само той и за другите се отваря само снимка без нищо около нея. И аз си ги държа така, не колекционирам лайкове.  Laughing

Нещо цикли ли ви мобилното приложение в момента? От снощи е така... Други нямат забавяне.

# 9 191
  • Мнения: 838
По какъв признак се показват приятелите в страничната лента (която показва кой е на линия и кой не) ?  Забелязвам, че хора с които не сме разменили и едно съобщение, нито ги разглеждам, ми излизат, а един приятел с който си пишем от време на време, вече не излиза. Това от него ли зависи?

# 9 192
  • Мнения: 1 946
Страниците могат ли да виждат профилите на хора, които са ги харесали и респективно премахнали харесването?

# 9 193
  • До морето
  • Мнения: 7 088
От известно време постоянно ми излиза нотификейшън, че имам 7 покани за приятелство, а няма нищо. Влизам, показва, че нямам покани, горе се изчиства и след малко пак се появява нотификейшън със 7. Някой знае ли как да го оправя?

# 9 194
  • Мнения: 660
Страниците могат ли да виждат профилите на хора, които са ги харесали и респективно премахнали харесването?

Страниците, не, доколкото помня.

Общи условия

Активация на акаунт